پلیس لوئیزویل دست کم 24 نفر را در اعتراض به

دستگیر کرد

در شب دوم اعتراضات به دلیل تصمیم هیئت منصفه اعظم مبنی بر عدم کیفرخواست مستقیم افسران پلیس به اتهامات جنایی ، دست کم 24 نفر در لوییزویل دستگیر شدند مربوط به مرگ برونا تیلور است.

پلیس متروی لوئیزویل اوایل روز جمعه گفت که تظاهرکنندگان قبل از ساعت 1 بامداد به اتهاماتی از جمله اجتماع غیرقانونی ، عدم پراکندگی و آشوب در درجه اول دستگیر شدند. < p> مقامات ادعا کردند معترضین شیشه های یک رستوران را شکستند ، به اتوبوس های شهری آسیب رساندند ، سعی کردند آتش سوزی کنند و یک شعله ور به خیابان پرتاب کنند.

آژانس همچنین اتهاماتی را که در شبکه های اجتماعی منتشر شده و مأموران در انتظار بودند ، رد کرد. برای تصمیم گیری از وکلا در مورد اینکه آیا آنها می توانند یک املاک خصوصی کلیسا را ​​که صدها پ پس از اجرای قانون منع رفت و آمد در شهر ، چرخان ها برای جلوگیری از دستگیری جمع شده بودند.

معترضین حدود ساعت 11 شب از هم پاشیدند. روز پنجشنبه پس از مذاکره با پلیس با تجهیزات ضد شورش ، وی نیز عقب کشید.

هیئت منصفه اعظم کنتاکی هیچ اتهامی علیه پلیس لوئیزویل برای قتل برونا تیلور در هنگام حمله به مواد مخدر به اشتباه انجام نداده است. < دادستانان روز چهارشنبه گفتند که دو افسر که به سمت زن سیاه پوست اسلحه شلیک کردند ، استفاده از زور برای محافظت از خود را توجیه کردند. در عوض ، تنها اتهامات وارد شده توسط هیئت منصفه بزرگ ، سه مورد خطر به خطر انداختن علیه افسر اخراج شده برت هانكیسون به علت تیراندازی به خانه های همسایگان تیلور بود. تیلور چندین بار توسط مأمورانی که در 13 مارس در تحقیقات مواد مخدر وارد خانه اش شدند ، مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

همچنین بخوانید | مسئولان با افزایش خشم از پرونده برونا تیلور خواستار آرامش هستند