مادرید کمک نظامی می خواهد ، پزشکان بیشتری برای مبارزه با ویروس کرونا ویروس

مقامات مادرید می خواهند پزشکان بیشتری استخدام کنند و از ارتش و پلیس اسپانیا برای مقابله با موج دوم عفونت های ویروس کرونا که می تواند آنها را مجبور کند کمک فوری می گیرند ایگناسیو آگوادو ، معاون رئیس منطقه ای روز چهارشنبه گفت ، پایتخت اسپانیا برای تعدیل مقررات به دولت مرکزی اسپانیا نیاز دارد تا بتواند 300 قانون اضافی را از خارج از اتحادیه اروپا استخدام کند.

مادرید همچنین می خواهد مقامات مرکزی چادرهای نظامی به عنوان امکانات موقت برای میزبانی از آزمایش ویروس برپا کنند ، از سربازان می خواهد ساختمان های عمومی را ضد عفونی کنند و می خواهد 222 پلیس ملی برای کمک به اجرای قرنطینه ها و محدودیت ها در مناطق آسیب دیده تا روز دوشنبه مستقر شود.

“وضعیت وضعیت ، نه در اسپانیا و نه در مادرید به خوبی پیش نمی رود. ” در مقابل ، متوسط ​​هفته گذشته اروپا در هر 1400 روز 76 مورد به ازای هر 100000 نفر بود.

تقریباً 860،000 نفر از ساکنان مادرید در حال حاضر ملزم به توجیه سفر از 37 محله هستند ، بیشتر مناطق طبقه کارگر که محلی ها از آنها شکایت کرده اند محدودیت های ویروس کرونا ویرانگر انگ های فقیر است.

اما طبق گفته معاون آنتونیو زاپاترو ، معاون رئیس بهداشت ، دولت منطقه در حال بررسی این کنترل ها است ، اما با توجه به “افزایش مداوم” موارد در منطقه 6.6 میلیون نفری. Zapatero به خبرنگاران گفت: تصمیم نهایی در مورد محدودیت های جدید ، از جمله محدودیت های احتمالی جدید در مشتریان در رستوران ها ، جمعه اعلام خواهد شد.

مناطق دیگر در اسپانیا نیز شاهد هستند افزایش موارد جدید ویروس این کشور روز چهارشنبه 130 مورد مرگ و میر ویروس جدید را ثبت کرد و شمار تلفات تایید شده خود را به 31،034 نفر رساند. کارشناسان می گویند ، همه اعداد به دلیل محدود بودن آزمایش و موارد از دست رفته ، میزان واقعی همه گیر را کم بیان می کنند.