حمله سایبری عمده به مراقبت های بهداشتی ایالات متحده ، سیستم های زنجیره پزشکی مدیریت 400 مرکز را از بین می برد

خدمات بهداشتی جهانی ، که بیش از 400 بیمارستان و مرکز مراقبت را عمدتا در ایالات متحده اداره می کند ، توسط یک باج افزار مورد حمله قرار گرفته است. اکنون سیستم آنلاین زنجیره پزشکی را از بین برد. از حمله سایبری به عنوان احتمالاً بزرگترین حمله در تاریخ پزشکی آمریكا نام برده می شود.

علاوه بر ایالات متحده ، خدمات بهداشتی جهانی نیز در كمتر از تاسیسات انگلستان فعالیت می كند. UHS یکی از بزرگترین اپراتورهای بیمارستان های انتفاعی در ایالات متحده است. روز دوشنبه (به وقت محلی) ، شبکه UHS آفلاین شد ، که این شرکت آن را “مسئله امنیت IT” نامشخص توصیف کرد.

UHS ماهیت موضوع امنیت سایبری را مشخص نکرده است ، به طور خلاصه گفت اظهارات مربوط به استفاده از “فرایندهای پشتیبان ایجاد شده” برای بازیابی است.

پیام های متنی که توسط رویترز بررسی شد نشان داد که UHS به کارمندان دستور می دهد از قرار دادن دستگاه های خود در معرض شبکه شرکت های بزرگ شرکت خودداری کنند ، چیزی که یک کارشناس گفت نشانه این است شیوع باج افزار.

گابریل همپل ، محققی که امنیت تجهیزات پزشکی را مطالعه می کند ، گفت: “من به هیچ دلیل دیگری نمی توانم فکر کنم”. / p>

Ransomware که با قفل کردن قربانیان در رایانه آنها تا زمان پرداخت دیه کار می کند ، مدتهاست که تهدیدی خطرناک برای بیمارستانها و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی است. ویروس کرونا ویروس نگرانی ها را افزایش داده است مبنی بر اینکه مجرمان اینترنتی می توانند مراکز درمانی را هدف قرار دهند.

در بیانیه UHS آمده است: “امکانات ما با استفاده از فرایندهای پشتیبان گیری مستقر از جمله روش های اسناد آفلاین” ، اضافه می کند که مراقبت از بیمار “همچنان ادامه دارد با خیال راحت و موثر “. در این گزارش آمده است که به نظر می رسد هیچ داده ای از بیمار یا کارمند به خطر نیفتاده است.

در پیام های متنی به کارمندان ، این شرکت گفت این اختلال “ممکن است 24 ساعت یا بیشتر طول بکشد”.

“نکنید سعی کنید به ایمیل UHS یا سایر برنامه های شبکه UHS متصل شوید. “یکی از پیام ها گفته شد.

ماهیت اختلال در پرونده UHS مشخص نبود. این شرکت به س questionsالات مربوط به اندازه و دامنه مشکل پاسخ نداده است. همپل گفت که حملات سایبری بیمارستان باید جدی گرفته شود.

“در اینجا اطلاعات به طور قطع در معرض خطر است ، اما شما همچنین زندگی افراد را نیز در معرض خطر قرار می دهید.” / با> ورودی های رویترز)