مانموهان سینگ ، رهول گاندی در کتاب جدید باراک اوباما ذکر شده است. این چیزی است که او نوشت

class = “ff-og-image-inserted”>

کتاب جدید باراک اوباما “یک سرزمین موعود” اوایل این هفته در قفسه ها قرار گرفت. رئیس جمهور سابق ایالات متحده در گذشته چندین کتاب تألیف کرده است ، از جمله “رویاهای پدر من” ، “جسارت امید” و “تغییری که می توانیم به آن باور کنیم”.

جالب است که رئیس سابق حزب کنگره و رهول گاندی ، نماینده پارلمان لوک سبها در ویاناد کرالا ، در آخرین کتاب اوباما مورد اشاره قرار گرفته است.

باراک اوباما با اشاره به راهول گاندی ، در کتاب جدید خود “یک کشور موعود” می نویسد ، ” کیفیت نامشخص در مورد او ، گویا او دانش آموزی است که دوره های آموزشی را انجام داده و مشتاق تحت تأثیر قرار دادن معلم است اما در اعماق وجود خود از استعداد و اشتیاق برای تسلط بر موضوع بی بهره است. “

با رئیس جمهورBarackObama عالی برای دیدار مجدد وی گپ پرباری داشت. pic.twitter.com/LCJKGBg0Qr

— رهول گاندی (RahulGandhi) 1 دسامبر 2017

اوباما همچنین درباره نخست وزیر سابق هند مانموهان سینگ نوشت و گفت که او به عنوان “نوعی صداقت بی پروا” روبرو می شود.

در کتاب جدید باراک اوباما ، همکار دموکرات ، از جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا نیز نام برده شده است. اوباما معاون رئیس جمهور سابق خود و بایدن رئیس جمهور فعلی ایالات متحده را به عنوان مردی شایسته توصیف می کند که “اگر فکر کند به او حق نداده اند ممکن است خاردار شود – کیفیتی که ممکن است هنگام برخورد با رئیس بسیار جوانتر شعله ور شود”. < / p>

با اشاره به ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، اوباما می نویسد که رهبر او را به یاد رئیسان باهوش خیابان می اندازد که قبلا شیکاگو را در یک برهه از زمان اداره می کردند.

طبق یک بررسی کتاب توسط نیویورک تایمز ، کتاب جدید باراک اوباما “یک سرزمین موعود” بیشتر به موضع سیاسی او متمرکز است تا زندگی شخصی او. رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد طیف وسیعی از موضوعات از روزهای ابتدایی سیاست تا کشته شدن اسامه بن لادن توسط تیم مهر آمریكایی در ابوت آباد پاکستان مطالبی نوشت.