ماسک ها مهم هستند: جو بایدن از دونالد ترامپ به دلیل برداشتن ماسک برای عکس ها

انتقاد می کند

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، از دونالد ترامپ رئیس جمهور انتقاد کرد که جدی بودن بیماری همه گیر ویروس کرونا را کم رنگ کرده و بدون ماسک به کاخ سفید بازگشت. دونالد ترامپ پس از ترخیص از بیمارستان نظامی واشنگتن و پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا به کاخ سفید بازگشت.

دونالد ترامپ ، 74 ساله ، روز دوشنبه پس از وی از مرکز پزشکی نظامی ملی والتر رید خارج شد. تیم پزشکی گفت که او 72 ساعت تب نکرده و سطح اکسیژن خون طبیعی را نشان داده است.

رئیس جمهور پس از ورود با هلی کوپتر با ماسک ، از پله های رواق جنوبی کاخ سفید بالا رفت و ماسک خود را برداشت ، و برای گرفتن عکس ، گاهی به یک انگشت شست و دیگران احترام می گذاشت.

در ویدئویی که اندکی پس از ترک بیمارستان منتشر شد ، دونالد ترامپ از آمریکایی ها خواست “به آنجا بروند” و نترسند از ویروس و “اجازه ندهید ویروس بر زندگی شما مسلط شود”.

جو بایدن ، که مدیریت همه گیر دونالد ترامپ را به عنوان موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی خود قرار داده است ، تمرکز خود را بر عدم تمایل رئیس جمهور برای پذیرش کامل ماسک جو بایدن ، هنگامی که از او خواست دونالد ترامپ نقاب خود را درست قبل از ورود به کاخ سفید بردارد ، گفت که ماسک ها مهم هستند و باعث نجات جان افراد می شوند. جو بایدن گفت: “خوشحالم که به نظر می رسد او خیلی خوب پیش می رود و می تواند درس درستی را به مردم آمریکا ارائه دهد. ماسک ها مهم هستند.”

“وقتی چیزهای زیادی وجود دارد” نگران نباشید. “این” زندگی را نجات می دهد ، از شیوع بیماری جلوگیری می کند. تنها چیزی که شنیدم یکی از توییت ها بود که می گفت ، می دانید ، جو بیدن گفت: “دویست و 10 هزار نفر کشته شده اند.”

هنگامی که در مورد بحث اخیر ریاست جمهوری با دونالد ترامپ و اگر بعد از مثبت شدن آزمایش دونالد ترامپ نگران امنیت خود بود ، جو بایدن گفت که در مورد فاصله اجتماعی با جدیت عمل می کند.

” من در مورد فاصله گذاری اجتماعی با سرعت عمل کرده ام. من در مورد پوشیدن ماسک هنگامی که از نظر اجتماعی فاصله ندارم و حتی پس از آن از نظر اجتماعی فاصله می گیرم. جو بایدن گفت ، و بنابراین ، ما هرگز از شما و من در حال حاضر نزدیکتر نیستیم ، همچنین وقتی ملانیا روی صحنه آمد ، او لبخند زد و تکان داد و تکان داد ، من برای او دست تکان دادم اما همان فاصله بود. ناراحت کننده بود که هیچ کس از بخش دونالد ترامپ ماسک نمی زد. ماسک در افرادی که با ما بودند ماسک زده بودند. جو بایدن گفت که کاملاً متوجه این موضوع نشده ام.

(با ورودی های رویترز)

همچنین بخوانید | ایالات متحده: دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برای Covid-19 مثبت است – همچنین بخوانید | دونالد ترامپ برای استقبال از هواداران خارج از بیمارستان ، مدت کوتاهی بیمارستان را با اتومبیل ترک می کند