ملانیا برای طلاق دونالد ترامپ ، می گوید دستیار سابق ، ادعا می کند که “هر دقیقه را می شمارد”

ملانیا ترامپ برای جدا شدن از دونالد ترامپ” هر دقیقه “حساب می کند دفتر ، دستیار سابق بانوی اول ادعا کرده است. این ادعا که ملانیا در انتظار طلاق دونالد ترامپ پس از بیرون آمدن از کاخ سفید است ، یک روز پس از باخت چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به جو بایدن دموکرات اعلام شد.

Omarosa Manigault Newman گفت 15- سال ازدواج دونالد و ملانیا ترامپ “تمام شده” بود و “ملانیا هر دقیقه حساب می شود تا زمانی که او از دفتر خارج شود و او می تواند طلاق بگیرد”.

چرا ملانیا ترامپ زودتر او را طلاق نداد؟ در پاسخ به این ، دستیار سابق گفت دونالد ترامپ اگر او را ترک می کرد راهی برای “مجازات” او پیدا می کرد در حالی که او هنوز در سمت خود بود.

“اگر ملانیا ترامپ سعی می کرد تحقیر نهایی را انجام دهد به نقل از دیلی میل ، وی به نقل از وی گفت: “و زمانی که او در سمت خود است ، او راهی برای مجازات او پیدا خواهد کرد.” / استفان ولکوف ، مشاور ارشد FLOTUS ملانیا ترامپ ، یک دستیار دیگر ، گفت که دونالد و ملانیا در کاخ سفید اتاق خواب جداگانه و “ازدواج معامله ای” داشت.

در سال 2016 ، ملانیا ترامپ هنگام پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری گریه کرده بود ، زیرا ، یکی از دوستان گفت ، “او هرگز انتظار او را نداشت برای برنده شدن “. با این حال ، ملانیا 5 ماه منتظر بود قبل از اینکه از نیویورک به واشنگتن برود ، به این دلیل که پسر آنها ، بارون ، باید مدرسه را به پایان برساند.

با این حال ، استفانی وولکوف گفت ملانیا ترامپ در حال مذاکره در مورد توافق است تا بارون بتواند برابر باشد سهمی از ثروت دونالد ترامپ.

اکنون ، پس از چهار سال حضور دونالد ترامپ در دفتر کار ، ملانیا ترامپ “هر دقیقه” را برای طلاق خود محاسبه می کند ، همانطور که یک دستیار سابق ادعا کرد. > MELANIA می خواهد دونالد شود که شکست را موافقت کند ، و “گشودن” را صادر کند

بر اساس گزارش ها ، محافل داخلی دونالد ترامپ ، از جمله همسرش ملانیا ترامپ ، می خواهد رئیس جمهور آمریكا باخت خود را بپذیرد و شکست خود را به رئیس جمهور منتخب جو بایدن بپذیرد و “با ظرافت” از دفتر خارج شود.

“تقریباً هر کس در حلقه نزدیک او ، نزدیکترین مشاوران وی ، از جمله اعضای خانواده اش ، جاناتان کارل از ABC News گفت کاملاً آگاه است که این موضوع تمام شده است.

روزنامه نگار ABC News گفت مکالمه هایی در حال انجام است که “شامل بانوی اول ، در مورد چگونگی متقاعد کردن او برای ایجاد یک خروج برازنده. “

همچنین بخوانید | یک روز پس از شکست دونالد ترامپ دوباره به زمین گلف برخورد می کند – همچنین بخوانید | ترامپ قصد ندارد به این زودی ها تسلیم شود ، دستیاران و متحدان نشان می دهند