ملانیا از دونالد ترامپ می خواهد که شکست خود را به جو بایدن واگذار کند ، یک خروجی “برازنده” ایجاد کند ، گزارش می گوید

حلقه داخلی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، از جمله همسرش ملان ، رئیس جمهور آمریكا ، به دنبال همسرش ملان ، رئیس جمهور آمریكا ، به دنبال همسرش ملان با توجه به گزارش ها ، شکست خود را بپذیرید و شکست خود را به جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب قبول کنید.

“تقریباً همه افراد در محفل نزدیک او ، نزدیکترین مشاوران وی ، از جمله اعضای خانواده اش ، کاملاً از این موضوع آگاه هستند.” جاناتان کارل از ABC News گفت. روزنامه نگار ABC News گفت که گفتگوهایی در حال انجام است که “شامل بانوی اول ، در مورد چگونگی متقاعد کردن او برای ایجاد یک خروج برازنده است.”

اگرچه ملانیا در مورد انتخابات اظهار نظری نکرده است ، CNN گزارش داد که به طور خصوصی با نظر او سنجیده شده است. این منبع به نقل از خبرگزاری ANI به نقل از منبع “او همانطور كه ​​اغلب ارائه می دهد”.

. @ jonkarl : “تقریباً همه افراد در محافل داخلی رئیس جمهور … کاملاً آگاه هستند که این پایان یافته است. مکالمات انجام شده است ، گفتگوهایی که به من گفته می شود بانوی اول در مورد چگونگی متقاعد کردن وی برای خروج با ظرافت است. ” https://t.co/sPlwnHbr7y pic.twitter.com/ErQQvmH8m4

– ABC News (@ ABC) 8 نوامبر سال 2020

غیر از ملانیا ، که برای مبارزات انتخاباتی مجدد شوهرش ، رئیس جمهور دونالد ، تبلیغ کرد منابع گفته اند که CNN داماد ترامپ و مشاور ارشد وی جارد کوشنر نیز درمورد پذیرفتن انتخابات به رئیس جمهور مراجعه کرده اند.

اما ، افزود جیسون میلر سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ گزارش در مورد جارد کوشنر را تکذیب کرد ، توئیت کردن ، “ماجرا واقعیت ندارد ، جارد بهrealDonaldTrump توصیه کرده است که برای اطمینان از صحت همه راه حل های قانونی موجود را پیگیری کند.”

بانوی اول ایالات متحده همچنین روز یکشنبه در توییتر صحبت کرد و گفت آمریکایی ها شایسته انتخابات عادلانه هستند. “مردم آمریکا شایسته انتخابات عادلانه هستند. هر رای قانونی – نه غیرقانونی – باید شمارش شود. ما باید با شفافیت کامل از دموکراسی خود محافظت کنیم. “

مردم آمریکا شایسته انتخابات عادلانه هستند. هر رای قانونی – نه غیرقانونی – باید شمارش شود. ما باید از دموکراسی خود با شفافیت کامل محافظت کنیم. – ملانیا ترامپ (FLOTUS) 8 نوامبر 2020

پیش از این ، ترامپ در بیانیه ای گفت كه بایدن “عجله می ورزد تا دروغ خود را به عنوان برنده معرفی كند” و این مسابقه “خیلی دور است”. ترامپ ادعا کرد که شبکه ها “دروغ” به عنوان برنده به دموکرات ها کمک می کنند و قول داد که در دادگاه با نتایج مبارزه کند.

جو بایدن در یک انتخابات کاملاً مناقشه برانگیز ، دونالد ترامپ را شکست داد و با پیروزی در انتخابات پیروزی خود را تضمین کرد. ایالت پنسیلوانیا که او را از آستانه کالج انتخاباتی با 270 رأی عبور داد.

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ ، یک روز پس از شکست خود ، دوباره به زمین گلف برخورد می کند

همچنین بخوانید | ترامپ قصد ندارد به این زودی ها تسلیم شود ، دستیاران و متحدان نشان می دهند