مایک پنس ، ایوانکا ترامپ از سالن آسیب دیده در اثر ناآرامی های مینیاپولیس

معاون رئیس جمهور مایک پنس و ایوانکا ترامپ روز پنجشنبه در آرایشگاهی که به دلیل خشونت پس از مرگ جورج فلوید در آوار مانده بود ، توقف اعلام کردند ، بخشی از یک سفر مبارزاتی با هدف انتقال پیام قانون و نظم رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک وضعیت کلیدی.

پنس ، ایوانکا ترامپ و وزیر کار اوژن اسکالیا در سمت شمال شهر ایستادند صاحب فلورا وستبروكس ، نزديك به اشك ، به آنچه از طرح موي فلورا باقي مانده اشاره كرد.

وستبروكس گفت: “من هرگز تصور نمي كردم كه اين اتفاق بيفتد.” “نه به من”.

“ما با شما هستیم” ، پنس به او گفت.

پنس و دختر بزرگتر دونالد ترامپ بعداً به یک جلسه گوش دادن با “پلیس برای ترامپ” رفتند “صاحبان گروه و مشاغل. ترامپ هفته هاست که در حال کار بر روی یک پیام نظم و قانون است و مشتاق است مینه سوتا را چهار سال پس از آنکه ایالت را به سختی به هیلاری کلینتون از دست داد ، بازی کند.

“من می خواهم روشن شوم: هیچ چیز وجود ندارد بهانه اتفاقی که برای جورج فلوید افتاد ، و عدالت برآورده خواهد شد. “پنس به جمعیت حاضر در یک هتل فرودگاه گفت. “اما همچنین هیچ گونه بهانه ای برای شورش و غارت و خشونت حاصل از آن وجود ندارد. و کسانی که دست به چنین اقداماتی می زنند در حد کامل قانون پاسخگو خواهند بود.”

فلوید 25 مه درگذشت افسر پلیس سفیدپوش در هنگام دستگیری که توسط فیلم تماشاچی ضبط شده بود ، زانوی خود را به گردن دستبند بسته سیاه پوش فشار داد. مرگ وی اعتراضاتی را در سراسر جهان به راه انداخت ، از جمله برخی که به خشونت تبدیل شدند. خسارت املاک فقط در مینیاپولیس تقریباً 100 میلیون دلار تخمین زده شده است.

پس از مرگ فلوید ، اکثریت اعضای شورای شهر مینیاپولیس متعهد شدند که اداره پلیس را منسوخ کرده و آژانس جدیدی را جایگزین آن کنند که دارای فکر اجتماعی بیشتری باشد. رویکرد. امیدهای آنها برای انتقال ایده به رأی دهندگان در ماه نوامبر توسط کمیسیون شهری مسدود شد و پیش از سال 2021 ، هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

بحث در مورد لغو پلیس در حالی بود که مینیاپولیس ، مانند بسیاری دیگر ، شاهد جرم خشن بود. شهرهای بزرگ این کار را کردند ، و همچنین همانطور که برخی از ساکنان شکایت داشتند که زمان پاسخ پلیس کند شده است. روحیه در این بخش پایین آمده است ، و ده ها افسر بازنشسته شده اند یا به دنبال مرخصی از کارافتادگی هستند.

“متیو هاگان” ، یک هنپین “” انتظار می رود که ما مرد دستی باشیم که همه چیز را برطرف می کند و این امکان پذیر نیست. ” معاون کلانتری و رئیس بخش پلیس مأموریت برادرانه در مینه سوتا ، به پنس گفت.

پنس گفت زنان و مردان در اجرای قانون هر روز سزاوار احترام هستند ، و اگر مردم افسران آموزش دیده تر می خواهند ، بودجه بیشتر.

پنس گفت: “ما پلیس را بازپرداخت نمی کنیم – نه اکنون ، نه هرگز.” “مردم آمریکا از ما می خواهند که در کنار اجرای قانون بایستیم و در کنار همسایگان آمریکایی آفریقایی تبار و همه همسایگان خود باشیم که تحت تأثیر خشونت در شهرهای ما قرار گرفته اند.”

مت سایکو تائو ، یک 30- ساله یک ساله از غرب سنت پل ، گفت که او فکر می کند مبارزات انتخاباتی ترامپ با استفاده از قانون و نظم به دادگاه کسانی که در مورد تماس برای بازپرداخت پلیس در اوایل تابستان مطمئن نیستند دادگاه است.

“او اینجا است تا به افرادی که از پلیس حمایت می کنند ، کمک کنیم ، افرادی که می گویند “اگر پلیس خلاص شود چه اتفاقی می افتد” ، ” “همه این یک ترفند سیاسی است … و او به دلایل غلط اینجاست.”

سفر پنس به شهری که فلوید در آن جان خود را از دست داد رهبران مینیاپولیس را وادار کرد از فرماندار تیم والز بخاطر احتیاط گارد ملی را فعال کنند. . دفتر فرمانداری گفت 100 عضو نگهبان از آنچه والز “فراوانی احتیاط” خواند آماده شدند.

سفر مبارزات انتخاباتی ترامپ یک روز پس از تجمع چند صد تظاهرکننده در ایالت پایتخت در سن پائول انجام شد برای اعتراض به تصمیم هیئت منصفه اعظم کنتاکی مبنی بر عدم اتهام قتل علیه افسران پلیس لوئیزویل که برونا تیلور را که سیاه پوست و غیرمسلح بود به ضرب گلوله کشته است ، به یک ایالت میانه راهپیمایی کرد.

کیت بدینگ فیلد ، معاون مدیر کمپین جو بایدن ، گفت در بیانیه ای: “هیچ چیز معاون رئیس جمهور پنس نمی گوید امروز رای دهندگان را از حقیقت منحرف خواهد كرد: چهار سال از هرج و مرج و تفرقه دولت ترامپ- پنس زندگی مردم مینه سوت را بدتر كرده است.”

پنس به صاحبان مشاغل گفت كه هنگام مشاهده ناآرامی های ماه مه ، احساس ناتوانی خود را احساس کردند. وی گفت که چنین اتفاقی نباید رخ دهد.

وستبروكس گفت: “ایستادن در آنجا و دیدن سوزاندن مشاغل خود سخت بود. “من فقط می خواهم تجارتم برگردد. من فقط یک شروع دیگر می خواهم.”

ایوانکا ترامپ گفت که دولت ترامپ آنچه را آمریکا به بهترین وجه انجام می دهد انجام خواهد داد “و به شما و دیگر افرادی مانند شما کمک می کند تا از نو بسازید ، زیرا این همان چیزی است که ما نیاز داریم انجام دهید. “

همچنین بخوانید | خواهرزاده دونالد ترامپ با این پرونده گفت که خانواده میلیونها نفر او را فریب داده اند