پسر زهران ممدانی ، خواننده رپ ، سیاستمدار میرا نیر ، کرسی مجمع نیویورک را به دست آورد: تمام آنچه شما باید بدانید

زهران ممدانی پسر فیلم میرا نیر به عنوان یکی از اولین کرسی های آسیای جنوبی برای پیروزی مجمع ایالتی نیویورک.

زوران ممدانی ، یک سوسیالیست دموکرات و یک خواننده رپ بدون نماینده به عنوان نماینده منطقه 36 مجمع نیویورک در آستوریا (محله ای در کوئینز) نامزد شد.

تأیید خبر پیروزی خود ، ممدانی در توئیت خود نوشت: “این رسمی است: ما برنده شدیم. من به آلبانی می روم تا برای گرفتن مالیات از ثروتمندان ، شفا بیماران ، اسكان فقیران و ساخت یك نیویورك سوسیالیست بجنگم. پیروزی در سوسیالیسم ، ما به جنبش جنبش طبقه کارگر چند نژادی نیز نیاز خواهیم داشت. بنابراین بیایید یکی را بسازیم. بهnycDSA بپیوندید “

زوران ممدانی در کامپالا ، اوگاندا متولد و بزرگ شد و در نیو بزرگ شد یورک سیتی بعد از اینکه خانواده اش از هفت سالگی به آنجا نقل مکان کرد.

او برای دبیرستان به علم برانکس رفت ، از کالج Bowdoin فارغ التحصیل شد و اکنون به عنوان مشاور مسکن کار می کند و به خانواده های مهاجر که در معرض اخراج قرار دارند کمک می کند تا در خانه هایی که آنها کل زندگی خود را برای به دست آوردن آنها کار کردند.

او در مورد شغل خود به عنوان یک مشاور مسکن نوشت و گفت این کار دشواری است. “این یک کار دشوار است ، اما نه فقط به این دلیل که من مجبورم با بانکی مذاکره کنم که سود آنها را بیش از مردم ارزیابی می کنند یا اینکه برای پیشرفت در یک پرونده تنها ماهها طول می کشد. این دشوار است زیرا هر روز با این واقعیت روبرو می شوم که همه اینها درد و رنج اجتناب ناپذیر نیست. این یک انتخاب است – نتیجه دهه ها سیاست طرفدار شرکت و طرفدار مالک در آلبانی. نمایندگان ما خانه های خانوادگی را به املاک سرمایه گذاری تبدیل کردند در حالی که اجازه دادند مسکن عمومی خراب شود و خراب شود. “ < او همچنین در مورد تصمیم خود برای کاندیداتوری در مجلس ایالتی صحبت کرد. او گفت. "من برای مجلس ایالتی کاندید می شوم زیرا وقت آن است که به همه نیویورکی ها مسکن به عنوان یک حق مسکن تضمین کنید ، صرف نظر از توانایی پرداخت. وقت آن است که مدارس خود را جدا کنیم ، وثیقه نقدی را به طور کامل از بین ببریم ، سلول انفرادی را ممنوع کنیم ، بودجه را حل کنیم و MTA را اصلاح کنیم ، پایان یابد. تبعیض در محیط کار ، و برای عدالت اجتماعی ، نژادی ، اقتصادی و زیست محیطی برای بسیاری ، و نه افراد اندک ، مبارزه کنید. "

بر اساس گزارش Vogue ، بسیاری به ممدانی توصیه کرده اند که هنگام شروع کار خود ، ریشه های اصلی خود را برجسته نکند. کمپین سال گذشته اما ممدانی خلاف این عمل را انجام داد و به شعار محبوب سوسیالیست دموکرات ، “نان و گلاب” پیچ و تاب داد و در عوض با “روتی و گل سرخ” همراه شد.

همچنین بخوانید | ترامپ می گوید آنها تلاش می کنند انتخابات را بدزدند. توییتر پیام گمراه کننده

همچنین مشاهده کنید | ترامپ یا بایدن ، چه کسی برای پیروزی در این نظرسنجی آماده است؟