مادر ، 2 کودک تبار از میسورو در ایرلند در خانه مرده یافتند. کاوش در

-image-inserted “>

یک زن و دو فرزندش در 28 اکتبر در خانه خود در دوبلین جنوبی پیدا شده اند. قربانیان سیما بانو 37 ساله ، شش ساله او شناخته شده اند پسر بزرگ فیضان سید و دختر 12 ساله آسفیرا ریزا. آنها در اصل از دهكده ای دورافتاده در میسورو تگرگ می گرفتند.

به گفته ایرلند تایمز ، همسایگان چند روز است كه قربانیان را ندیده بودند و نمی توانستند در خانه به آنها برسند ، به دنبال آن پلیس محلی با آنها تماس گرفته شد.

پلیس مجبور شد وارد خانه شود و بقایای زن را در یک اتاق خواب و بچه ها را در اتاق خواب دیگر پیدا کرد.

گفته می شود که یک شیر آب باقی مانده است در حال اجرا و خسارت زیادی به سیل وارد کرد. همچنین اعتقاد بر این است که بقایای بدن برای چند روز کشف نشده بود.

پلیس طبق رسانه های محلی با شوهر این زن تماس گرفته است. پس از انجام یک کار پس از مرگ ، پلیس پس از آنکه در ابتدا با مرگ غیرقابل توجیه برخورد کرد ، تحقیقات قتل را آغاز کرد.

ایرلند تایمز همچنین گزارش داد که پلیس معتقد است بچه ها خفه شده اند. با این حال ، در مورد مادر آنها ، روش دقیق مرگ وی هنوز به طور قطعی مشخص نشده است. بیانیه ای از ستاد گاردا ، پارک ققنوس ، دوبلین گفت ، “پس از اتمام معاینات پس از مرگ ، گاردای از ایستگاه Dundrum Garda تحقیقات قتل را در مورد تمام شرایط وقایع رخ داده در یک خانه داخلی در دادگاه Llewellyn آغاز کرده است. ، بالینتر. ‘

اعضای خانواده مقتول از دولت ایرلند درخواست کرده اند تا هزینه بازپرداخت بقایای فانی آنها را کمک کند.