نیروی دریایی میانمار برای به دست آوردن اولین زیردریایی خود ، Sindhuvir

مقاوم سازی شده INS ؟ o2DpdINu_annPBcVHNZeQHqJ6NlguyBT “class =” ff-og-image-inserted “>

میانمار قرار است اولین زیردریایی دیزلی-برقی خود را خریداری کند و نیروی دریایی هند INS Sindhuvir اصلاح شده خود را برای آموزش به کشور تحویل دهد. و عملیات دهلی نو و نایپیداو در مورد آنچه که به عنوان یک تقویت مهم در همکاری نظامی منطقه ای تلقی می شود ، در زمینه تهیه اسلحه های میدانی هند (اسلحه توپ 105 میلیمتری) ، مهمات ، دستگاه های دید در شب و سایر تجهیزات نظامی کار می کنند. < p> رئیس ستاد ارتش ژنرال MM Naravane و وزیر خارجه Harsh Shringla در تاریخ 4-5 اکتبر به میانمار سفر کردند تا در مورد همکاری های بیشتر بحث کنند. این دو با مشاور ایالتی آنگ سان سوچی و ژنرال ارشد مین آنگ هلاینگ ، فرمانده کل خدمات دفاعی میانمار ، بحث های گسترده ای انجام دادند.

هند و میانمار در حال مذاکره برای تهیه تجهیزات بیشتر نظامی هستند ، از جمله اسلحه توپ 105 میلیمتری ، مهمات ، سونارها و اژدرهای سبک پیشرفته “Shyena”. دو کشور همچنین در حال کار بر روی آموزش و تمرینات مشترک بیشتر برای تقویت همکاری نظامی بین ارتش هند و میانمار هستند.

“هند یک زیردریایی کلاس کیلویی INS Sindhuvir را به نیروی دریایی میانمار تحویل می دهد. Anurag Shrivastava سخنگوی وزارت امور خارجه (MEA) گفت. اولین زیردریایی در نیروی دریایی میانمار است. این مطابق با چشم انداز ما SAGAR – امنیت و رشد برای همه در منطقه است. ” همکاری با میانمار و بنگلادش برای ایجاد و ارتقا capabilities توان دفاعی در تلاش برای مقابله با نفوذ رو به رشد چین.

در گذشته ، هند هواپیماهای شناسایی دریایی ، کشتی ها و کشتی های گشت زنی ، اژدرهای پیشرفته ، رادارها ، اسلحه های میدانی را تحویل داده است. و حتی اسلحه و مهمات سبک به میانمار. تلاش های جدید می تواند تلاش برای حفظ ایمنی میانمار از گرفتار چین تلقی شود.

نیروی دریایی هند همچنین در حال آموزش کارکنان نیروی دریایی میانمار در عملیات زیردریایی نه تنها در INS Satvahana در Vishakhapatnam بلکه در میانمار است. هند و میانمار دارای مرز زمینی و دریایی به طول 1645 کیلومتر هستند. همچنین هر دو ارتش در عملیات ضد تروریسم همکاری گسترده ای داشته اند. زیردریایی کلاس کیلو مورد بازسازی گسترده ای در Hindustan Shipyard Limited قرار گرفته و انتظار می رود تا حدود یک دهه و نیم دیگر تا سال 2035 در نیروی دریایی میانمار باقی بماند.

انتظار می رود این زیردریایی باشد بیشتر برای اهداف آموزشی استفاده می شود. میانمار همچنین یاد گرفته است که دو زیردریایی اضافی را از چین خریداری می کند.