با عبور از تعداد UK Covid از 1 میلیون

برای یک ماه در انگلیس قفل ملی مجدداً اعمال شد 10-31T191720Z_688626534_R-647×363.png؟ WoU8EdgPHjfz1WMYR1auxvR9DgI.LqG9 “class =” ff-og-image-inserted “>

بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز شنبه اعلام کرد که دولت انگلیس در حال تعلیق در دولت انگلیس است انگلستان به مدت یک ماه پس از عبور این کشور از مرز 1 میلیون مورد Covid-19 و موج دوم عفونت ویروس کرونا بسیار محتمل به نظر می رسید.

انگلستان ، که بیشترین آمار رسمی مرگ و میر در اروپا را از Covid- دارد 19 ساله ، روزانه با بیش از 20،000 مورد ویروس کرونا درگیر است و دانشمندان هشدار داده اند که “بدترین حالت” ممکن است بیش از 80،000 مرده باشد.

جانسون ، در یک کنفرانس خبری با عجله در داونینگ استریت پس از انتشار خبر از یک قفل که به رسانه های محلی درز کرده است ، گفت که قفل یک ماهه در سراسر انگلیس در یک دقیقه شروع می شود نیمه شب از صبح روز پنجشنبه گذشته و تا 2 دسامبر ادامه دارد.

در برخی از سنگین ترین محدودیت های تاریخ صلح انگلیس ، افراد فقط به دلایل خاص مانند تحصیل ، کار ، ورزش مجاز به ترک خانه هستند. ، خرید ملزومات و داروها یا مراقبت از افراد آسیب پذیر.

جانسون گفت: “اکنون وقت آن است که اقدام کنیم زیرا هیچ گزینه دیگری وجود ندارد” ، جانسون گفت: مشاور علمی ، پاتریک والنس.

دولت برای کمک به کارگرانی که به طور موقت از کار اخراج می شوند در طول یک قفل جدید در سراسر انگلیس 80٪ از حقوق خود را دریافت می کند ، طرح یارانه دستمزد ویروس کرونا ویروس را احیا می کند. < جانسون گفت ، فروشگاه های ضروری ، مدارس و دانشگاه ها باز خواهند ماند. میخانه ها و رستوران ها به غیر از مکانهای مسافرتی بسته خواهند شد. همه خرده فروشی های غیر ضروری بسته خواهند شد.

تحمیل محدودیت های سختگیرانه جانسون پس از آن صورت گرفت که دانشمندان هشدار دادند شیوع در مسیر نادرستی است و برای جلوگیری از شیوع ویروس در صورت وجود خانواده ها ، اقدام لازم است. امید جمع شدن در کریسمس.

جانسون توسط مخالفان سیاسی مورد انتقاد قرار گرفت که خیلی آرام وارد اولین قفل ملی شده است ، که از 23 مارس تا 4 ژوئیه ادامه داشت. او در اواخر مارس به بیماری کوید مریض شد و در بیمارستان بستری شد اوایل آوریل.

این اقدامات انگلیس را با ایجاد محدودیتهایی در سرتاسر كشور تقریباً به همان سختی كه اقتصاد جهانی امسال را به عمیق ترین ركود اقتصادی در نسلهای بعدی سوق داد ، با فرانسه و آلمان همسو می شوند.

تاکنون انگلستان 46،555 مورد مرگ Covid-19 را گزارش کرده است – به عنوان افرادی که در طی 28 روز از آزمایش مثبت می میرند ، تعریف شده است. مقیاس گسترده تر مرگ و میر افراد دارای Covid-19 در گواهی فوت خود ، 58925 نفر است.

انگلستان پس از ایالات متحده ، برزیل ، هند و مکزیک پنجمین آمار رسمی در جهان را دارد. ، مطابق با شمارش شمارش دانشگاه جان هاپکینز.