“هرگز به عنوان خطر پرچم گذاری نشده و بدون مانع سفر نکرده است”: تمام آنچه در مورد مهاجم کلیسای پاریس

باید بدانید

مردی که پشت حمله به کلیسای پاریس در فرانسه کشته شد ، سه بار کشته شد ، در نوجوانی با قانون فرار می کنید. به گزارش آسوشیتدپرس ، تونسی 21 ساله هیچ کاری انجام نداد که مقامات در تونس را از احتمال گرایش افراطی مطلع کند.

مهاجم کلیسای پاریس از ایتالیا اخراج شد

طبق گزارش ، به ابراهیم عیسی مهاجم کلیسای پاریس دستور اخراج از ایتالیا ابلاغ شد ، که وی به طور غیرقانونی با قایق به آنجا رسید. پس از آن ، او ظاهراً بدون مانع به فرانسه سفر كرد.

وزیر كشور ایتالیا ، لوسیانا لامورگه ، روز جمعه به آسوشیتدپرس گفت كه عیسی زنگ هشدار را با مقامات تونس یا سرویس های اطلاعاتی به صدا در نیاورد. < وی افزود: علیرغم توافق با تونس در مورد بازگشت شهروندانی که صلاحیت پناهندگی در ایتالیا را ندارند ، مراکز بازگشت بار ایتالیا برای او هیچ جایی ندارند.

“بدیهی است که ما به افرادی که توسط قانون یا مقامات تونس نشانه گذاری می شوند. “” لامورگه به ​​AP گفت.

“تعداد نقاط بی نهایت نیست و بنابراین نمی توان او را در داخل یک مرکز بازگشت به کشور قرار داد.”

سخنگوی دادستانی مبارزه با تروریسم تونس ، محسن دالی ، گفت که عیسی در مقامات امنیتی و قضایی به عنوان عنصر تروریستی طبقه بندی نمی شود.

“او در سالهای نوجوانی خود درگیر بود موارد حقوقی عادی برای خشونت ، “وی بدون توضیح بیشتر به AP گفت.

او ل مادر گفت: مادر

زندگی عادی است به محققان گفت که او زندگی عادی را برای فردی در سن خود انجام داده است. او الکل می نوشید و لباس های معمولی می پوشید. به گفته AP ، وی دو سال پیش نماز خواندن را آغاز کرد ، اما هیچ مشکوک و مشکوکی نداشت ، طبق گفته رسانه های تونس ، عیسی در یک خانواده 10 فرزنده در Sfax ، یک قطب مهم اقتصادی بزرگ شد. در جنوب تونس ، و به عنوان مکانیک در یک کارگاه با حقوق ماهیانه 300 دینار (کمتر از 100 یورو) کار می کرد. دالی به AP گفت ، او سپس یک مغازه سبزی فروشی در مغازه ای که به طور غیرقانونی بنزین نیز می فروخت باز کرد.

او در 14 سپتامبر تصمیم گرفت سعی کند به طور غیرقانونی وارد ایتالیا شود ، در تلاش قبلی شکست خورده بود.

وی در 20 سپتامبر وارد جنوبی ترین جزیره لامپدوسا در ایتالیا شد و به پولیا منتقل شد و در آنجا با یک کشتی با حدود 800 مهاجر دیگر برای ویروس کرونا قرنطینه شد. حکم اخراج وی به تاریخ 9 اکتبر بود.

“پس از آن ما می دانیم که او چند روز دیگر در ایتالیا ماند و سپس به فرانسه رفت” ، لامورگه گفت ، زمانی که از آنجا عبور نکرد مشخص نیست مرز.

“کنترل مرزهای فرانسه بسیار جدی است ، اما بدیهی است که این بار او از این مسیر عبور کرد و موفق شد وارد خاک فرانسه شود.”

اعتقاد بر این است که وی ابتدا به پاریس سفر کرده است ، مقامات تونس گفتند که وی روز قبل از حمله به نیس رسیده است.

مقامات هر دو ایتالیا و تونس در این زمینه با فرانسه همکاری می کنند.