نخست وزیر نیوزیلند Jacinda Ardern با پیروزی تاریخی

دوره دوم را تأمین می کند

مطالب مشابه  جو بایدن ، جاستین ترودو ، بوریس جانسون و دیگر رهبران جهان آرزوهای دیوالی را گسترش می دهند

ما تصمیم گرفتیم که پادزهری برای عدم اطمینان باشیم: Jacinda Ardern

نخست وزیر جاسیندا آردرن در سخنرانی پیروزی خود در سخنرانی هواداران خود در اوکلند گفت: “این یک انتخابات عادی نبوده است و یک زمان عادی هم نبوده است. این امر پر از عدم اطمینان و اضطراب بوده است و ما تصمیم گرفتیم که پادزهری برای آن باشیم. “

آسوشیتدپرس به نقل از آردرن گفت:” ما در جهانی با قطب شدن بیشتر زندگی می کنیم ، مکانی که هرچه بیشتر مردم توانایی دیدن دیدگاه یکدیگر را از دست می دهند. من فکر می کنم در این در انتخابات ، نیوزیلندی ها نشان داده اند که این ما نیستیم. “

” Jacinda-mania “

در حالی که در به دنبال مبارزات انتخاباتی ، طرفداران تشویق Jacinda Ardern (40) در سراسر نیوزیلند مورد استقبال قرار گرفتند که تحت عنوان “Jacinda-mania” نامیده می شود. او به خاطر دست زدن به بیماری همه گیر Covid-19 ، تیراندازی در کریستچرچ ، و فوران آتشفشان در جزیره سفید در میان دیگر موضوعات مهم ، ستایش کرد. رویكرد همدلانه وی نسبت به مسائل و ارتباط با رای دهندگان دلیل پیروزی شگرف در انتخابات حزب وی عنوان شده است.

نخست وزیر دومین جهان كه در حین كار خود را به دنیا آورده است ، نخست وزیر ، جاسیندا آردرن با انتقاداتی روبرو شد اولین دوره ریاست جمهوری وی برای کمبودها در بهبود استطاعت مسکن و مقابله با فقر کودکان.

با این حال ، مدیریت وی در مورد شیوع بیماری Covid-19 که اکنون پنج میلیون نفر را از این ویروس عایق کرده است ، پیشرو وی بود. دستور کار نظرسنجی.

مطالب مشابه  انتخابات ایالات متحده: دونالد ترامپ جونیور با توییت نقشه جهانی خود که هند ، چین را به عنوان حامی بایدن نشان می دهد ، جنجال ایجاد می کند

انتخابات در نیوزیلند در ابتدا در ماه سپتامبر برنامه ریزی شده بود اما به دلیل کشف یک خوشه ویروس در اوکلند ماه گذشته مجبور شد یک ماه به تعویق بیفتد.

چلنجر به کارگر “پیروزی برجسته” تبریک می گوید

رقیب نخست وزیر اردرن ، جودیت کالینز از حزب ملی ، وکیل سابق است. او در زمان قدرت حزب ملی به عنوان وزیر خدمت می کرد. کالینز (61) به نیوزیلندی ها وعده داده بود که در صورت رای گیری به قدرت ، رایج کاهش مالیات شود.

در سخنرانی روز شنبه خود در اوکلند ، جودیت کالینز به اردرن و حزب کارگر وی برای “نتیجه برجسته” تبریک گفت.

(با ورودی های Associated Press)