Nifty امروز: SGX Nifty پایین 100 امتیاز ؛ این چیزی است که بازار را هنگام خواب تغییر داده است

دهلی نو: تعطیلات جدید Covid در شهرهای بزرگ ایالات متحده ترس از توقف بهبود اقتصادی را افزایش داده و خوش بینی نسبت به تولید واکسن را جبران کرده است. بازارهای آسیا تا حد زیادی پایین آمده و بازار داخلی نیز شروع ضعیفی دارد.

در اینجا خراب کردن اقدامات قبل از بازار است:

وضعیت بازارها

SGX Nifty شروع منفی را نشان می دهد
معاملات آتی معاملات آتی بورس سنگاپور با 106 واحد معادل 0.82 درصد معامله در 12،888.00 معامله شدند ، این نشانه هایی است که خیابان دالال روز پنجشنبه به سمت شروع منفی حرکت می کند.

نمای فنی: پشتیبانی عالی از 12،800
تحلیلگران گفتند: در نمودارهای فنی سیگنال فروش وجود ندارد و این شاخص پتانسیل دارد که در کوتاه مدت سطح 13000 را از آن خود کند. آنها خاطرنشان كردند كه شاخص در طی دو جلسه پایین تر بوده و پشتیبانی از فشارسنج NSE به سمت بالا و به سطح 12،800 تغییر یافته است.

سهام آسیا در اوایل تجارت سقوط می کند
سهام آسیایی فروش شدید وال استریت در روز پنجشنبه را دنبال کرد زیرا نگرانی در مورد افزایش عفونت های ویروس کرونا و خاموش شدن جدید در شهرهای بزرگ ایالات متحده باعث کاهش اشتیاق سرمایه گذاران قبلی در مورد پیشرفت واکسن COVID-19 شد. S & P / ASX 200 استرالیا در اوایل معاملات 0.5 درصد از دست داد ، در حالی که شاخص Hang Seng هنگ کنگ 0.02 درصد از دست داد. Nikkei225 ژاپن 0.4 درصد افت کرد.

قیمت های نفت با افزایش موارد Covid لغزش می کنند
معاملات آتی نفت خام ایالات متحده در اوایل معاملات روز پنجشنبه سقوط کرد و از برخی از سودهای روز گذشته خود چشم پوشی کرد زیرا افزایش پرونده های COVID-19 و افزایش قفل ها باعث افزایش ترس از تقاضای سوخت شد و خبرهای واکسن خوش بین را جبران کرد. معاملات آتی نفت WTI آمریکا با 39 سنت یا 0.9 درصد کاهش به 41 دلار و 43 سنت در هر بشکه رسید. نفت خام برنت هنوز معامله نشده بود و چهارشنبه 1.4 درصد رشد کرد.

سهام ایالات متحده پایین تر است

اقدام شهر نیویورک به تعطیلی موقت مدارس به دلیل ویروس کرونا باعث جبران خوش بینی در مورد واکسن Covid-19 در روز چهارشنبه شد که وزن سهام ایالات متحده دو روز پس از ثبت شاخص های اصلی بود. S&P 500 با افت 41/74 واحدی یا 1.2 درصدی به 3567.79 واحد رسید. میانگین صنعتی داو جونز 344.93 واحد یا 1.2 درصد افت کرد و به 29438.42 واحد رسید. کامپوزیت Nasdaq 97.74 واحد یا 0.8 درصد از دست داد و به 11801.60 رسید.

FPI سهام 3072 کرون روپیه خریداری می کند

سرمایه گذاران سهام خالص و خالص سهام (FPI) خریداران سهام داخلی با رقم 3071.93 کرور بودند ، داده های ارائه شده با NSE پیشنهاد شده است. داده ها حاکی از آن است که DII با مبلغ 2،789.85 کرور خالص فروشنده بودند.

بازارهای پول

روپیه: روپیه برای سومین جلسه متوالی روز چهارشنبه روند برنده خود را ادامه داد ، در حالی که 27 صندوق عقب افتاده بود ، در میان دلار آمریكا در برابر جریان بی سابقه صندوق های خارجی و ضعف یورو در خارج از كشور ، در 74.19 به ثبات رسید.

اوراق قرضه 10 ساله: بازده اوراق 10 ساله هند پس از معاملات در محدوده 5.86-5.88 در 5.88 ایستاد.

نرخ تماس: بر اساس داده های RBI ، میانگین وزنی نرخ تماس مکالمه شبانه 3.12 درصد بود. در محدوده 1.8-3.40 درصد حرکت کرد.

داده ها / رویدادهایی برای تماشا کردن

  • تغییر اشتغال در استرالیا در اکتبر (06:00 صبح)
  • سخنرانی لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا (01:30 بعد از ظهر)
  • حساب جاری یورو منطقه سپتامبر (02:30 بعد از ظهر)
  • سفارشات روندهای صنعتی UK CBI نوامبر (04:30 بعد از ظهر)
  • ادعاهای اولیه بیکاری ایالات متحده 14 / نوامبر (07:00 بعد از ظهر)
  • ماه فروش ماهانه فروش خانگی ایالات متحده در اکتبر (08:30 بعد از ظهر)
  • کنفرانس ویدیویی شورای اروپا

ماکروها

اقتصاد هند ممکن است در سه ماهه دوم 10٪ کاهش یابد.. طبق برآورد میانگین 10 اقتصاددان و کارشناسان نظرسنجی شده توسط ET ، اقتصاد هند احتمالاً 10.2 درصد در سه ماهه ژوئیه-سپتامبر منقبض شده است ، که از کاهش 23.9 درصدی سه ماهه ژوئن به دلیل Covid بهبود قابل توجهی خواهد داشت. قفل کردن این نیز از پیش بینی برآورد 12٪ در نظرسنجی ET که در سپتامبر انجام شد ، در حالی که سرعت رشد اقتصاد در اواخر سه ماهه دوم انجام شد. با انقباض 10.2 درصدی نسبت به سال قبل ، رشد ضمنی از سه ماهه اول 57 درصد است.

وجه نقد در گردش به اوج می رسد ... به نظر می رسد اشتیاق جشنواره تقاضای متوقف شده ایجاد شده توسط همه گیر Covid-19 را آزاد کرده است. طبق داده های RBI ، پول نقد قبل از دیوالی در گردش بیش از یک دهه گذشته نشان دهنده احیای تقاضا در سیستم و افزایش فعالیت اقتصادی است. در اطلاعات منتشر شده RBI آمده است: ارز در گردش در این سیستم در هفته منتهی به 13 نوامبر با 43،846 کرور افزایش به 27.8 لور کرور افزایش یافت. آخرین باری که یک نفر شاهد چنین افزایش عظیمی در پول نقد هفتگی بود ، نیمه اول سال 2017 بود که ارز تازه تولید شده دوباره تکمیل می شد.

اخبار دیجیتال تحت مراقبت … مقامات عالی رتبه می گویند ، دولت ممکن است مجبور شود قانون فناوری اطلاعات ، 2000 ، را بازنگری کند تا نظارت بر جریان دیجیتال و پورتال های خبری را شامل شود. بحث برای معرفی مفاد جدید با هدف تنظیم جنبه های فن آوری مانند جمع آوری فراداده کاربران ، که به اطلاعات عمده جمعیتی و سایر داده هایی که شرکت ها درباره کاربران خود جمع می کنند ، و همچنین الگوریتم هایی که نحوه ارائه محتوا به مصرف کنندگان منفرد را نشان می دهد ، اشاره دارد. .

مدیران صندوق بیشترین ارزش را در سهام خود دارند … بر اساس آخرین نظرسنجی مدیر صندوق بانک آمریکا ، مدیران صندوق نسبت به سال گذشته نسبت به بازار سهام خوش بین بوده اند. این بررسی نشان داد که این افزایش قدرت در نتیجه نتایج انتخابات ایالات متحده و پیشرفت در زمینه واکسن ویروس کرونا وجود دارد. انتظارات واکسن از اواسط فوریه 2021 یک ماه به اواسط ژانویه 2021 منتقل شده است.

Vedanta EoI را برای BOCL ارسال می کند … منابع ودانتا گفت که ابراز علاقه (EoI) برای سهام دولت در Bharat Petroleum Corp Ltd ، و بنا به گفته افراد با اطلاع از موضوع ، یکی از سه پیشنهاد دهنده احتمالی است. خصوصی سازی دومین شرکت بزرگ تصفیه و بازاریابی نفت هند کلید برنامه عدم سرمایه گذاری دولت برای سال مالی است. گفته می شود که اکثر شرکت های بزرگ نفتی از جمله Reliance Industries ، روسنفت روسیه ، آرامکو سعودی و شرکت ملی نفت ابوظبی در این کشور دور مانده اند.

شرکت های فولادی شاهد بازگشت جامد هستند … برترین تولیدکنندگان فولاد هند گزارش کرده اند که در سه ماهه دوم سنتی ضعیف ، عملکرد بسیار خوبی نزدیک به سطح قبل از دوره Covid دارد و این خسارات وارده به سه ماه منتهی به ژوئن را جبران می کند. چندین تحلیلگر قیمت های هدف و پیش بینی درآمد شرکت های فولادی را افزایش داده و انتظار دارند عملکرد مشابهی در نیمه دوم سال مالی 21 ادامه یابد.

پاداش برای دارندگان اوراق قرضه LVB … سرمایه گذاران در بدهی بانک Lakhsmi Vilas (LVB) پس از پیشنهاد بانک مرکزی برای ادغام وام دهنده گرسنه سرمایه با DBS ، که امن ترین سرمایه گذار آسیا محسوب می شود ، جشن دیوالی را تمدید می کنند. این اوراق کوپن هایی در محدوده 10.70-11.80٪ با سررسیدهای آغاز شده از 10 فوریه 2022 ارائه می دهند. به دلیل ضعف مالی اخیر بانک ، به سختی در بازار ثانویه بی نقص معامله می شود. با در اختیار گرفتن یک بانک جهانی ، وام دهنده محلی با اطمینان از بازده کل حاصل از سرمایه گذاری اوراق قرضه سطح دوم ، مجدداً رتبه بندی می شود.