اکنون که دونالد ترامپ ویروس کرونا مثبت است ، آیا جو بایدن برای آزمایش می رود؟

جای هرگز جای جو بایدن نبود اما هرگز به دشواری امروز نبوده است. رقیب دموکرات ها برای کاخ سفید مجبور به آزمایش ویروس کرونا می شود زیرا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که شدت ویروس کرونا را خراب کرد ، آزمایش Covid-19 مثبت است. جو بایدن 77 ساله است. دونالد ترامپ 74 ساله است و داده ها حاکی از آن است که افراد مسن در معرض خطر بیشتری از این ویروس قرار دارند که باعث کشته شدن 207،808 آمریکایی شده است ، بیشتر از سایر افراد در جهان. ملانیا ترامپ ، همسر 50 ساله دونالد ترامپ نیز آزمایش مثبت داشته است.

جو بایدن فقط دو روز پیش درگیر یک دوئل کلامی با دونالد ترامپ بود. اگرچه قانون do-gaj-ki-doori رعایت شد ، دونالد ترامپ صحبت های زیادی کرد و اغلب بلندتر. صحبت کردن ، به ویژه گفتاری با زور ، یکی از روشهای اصلی انتشار ویروس کرونا است. جو بایدن امیدوار به ریاست جمهوری در اولین بحث ریاست جمهوری خود در انتخابات 2020 ایالات متحده با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور درگیر شد.

بنابراین خبر مثبت بودن تاج دونالد ترامپ باعث ایجاد نگرانی در اردوگاه دموکرات ها شد. جو بایدن ، که ترامپ با تمسخر او را Sleepy Joe می نامد ، در غیر این صورت کاملاً مناسب است اما همانطور که از تاریخچه کوتاه ویروس برمی آید ، سن اهمیت دارد. جدا از این ، اگر جو بایدن تست مثبت دهد ، مبارزات انتخاباتی کم سابقه او تا چند هفته ستاره خود را از دست خواهد داد. او باید به قرنطینه برود. در حال حاضر بحث لمس هواداران دور از ذهن بوده است و این ممکن است فرصتهای گفتاری را نیز از او بگیرد. آمریکا به طور دقیق در یک ماه ، 3 نوامبر رأی می دهد.

دونالد ترامپ قبلاً خودش را با همسرش ملانیا قرنطینه کرده است. اولین ترس Covid-19 شاهد آزمایش ترامپ بود و نتیجه منفی بود ، تا همه راحت شوند. دیروز ، ترامپ مجبور شد دوباره آزمایش شود ، زیرا همکار نزدیکش هوپ هیکس در روز پنجشنبه آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد. دونالد ترامپ ابتدا در توییتر در مورد آزمایش هیکس به جهانیان اطلاع داد: “امید هیکس که خیلی سخت کار کرده و حتی یک وقفه کوچک هم نکرده است ، فقط آزمایش Covid-19 مثبت شده است. وحشتناک! من و بانوی اول منتظر آزمایش خود هستیم نتایج. در همین حال ، ما روند قرنطینه خود را آغاز خواهیم کرد! “

هیکس با دونالد ترامپ به اوهایو سفر کرد که در آن رویارویی دونالد ترامپ و جو بایدن صورت گرفت. این دو نفر قرار بود در 15 اکتبر یک دوئل مناظره دیگر در میامی برگزار کنند. اکنون به نظر نمی رسد چون ترامپ قبل از بازگشت به حالت مبارزات انتخاباتی باید از ویروس بهبود یابد.

این انتخابات در زمینه همه گیر ویروس کرونا که در جهان رخ داده است و ایالات متحده بزرگترین قربانی آن بوده است. گسترش ویروس کرونا ، دونالد ترامپ را در ردیف ضعف قرار داده و بسیاری از نویسندگان و مشاهیر مشهور آمریکایی ، دونالد ترامپ را مسئول این بزرگترین علت مرگ در تاریخ معاصر آمریکا می دانند. دونالد ترامپ از ابتدای بحران ، شدت ویروس کرونا را زیر پا گذاشته و برای مدتی در کنار ضد ماسک و افرادی قرار گرفت که ویروس را چیزی بیش از آنفولانزا نمی نامند. جو بایدن از نحوه مدیریت بحران دولت ترامپ انتقاد کرده و ترامپ را مسئول ایجاد این تعداد آمریکایی به دلیل اظهارات غیرمسئولانه ترامپ دانسته است.