مسئولان با افزایش خشم از پرونده برونا تیلور

خواستار آرامش هستند

در حالیکه فعالان قول جنگ در روز پنجشنبه در بزرگترین شهر کنتاکی را دادند ، جایی که یک فرد مسلح در طی اعتراضات دردناک دو افسر پلیس را زخمی کرد ، مقامات برای آرامش درخواست کردند تصمیم برای عدم اتهام افسران به جرم قتل برونا تیلور.

خشم به دلیل عدم موفقیت هیئت منصفه بزرگ در طرح اتهام قتل علیه افسرانی که شش ماه پیش وارد آپارتمان زن سیاه پوست شدند ، دور جدیدی از تظاهرات را در چهارشنبه برگزار کرد چندین شهر آمریکا. دادستان کل ایالت اظهار داشت: تحقیقات نشان داد که افسران هنگام پاسخگویی به تیراندازی دوست پسر تیلور در دفاع از خود عمل می کردند.

رجینیک جونز صبح روز پنجشنبه به پارک در مرکز شهر لوئیزویل بازگشت که مرکز اعتراضات بود ، گفت که او از تصمیم هیئت منصفه اعظم که فقط یک افسر را به اتهام شلیک به آپارتمانهای همسایه تیلور متهم می کند ، پریشان است. با این حال ، جونز متعهد شد که فشارهای خود را برای افزایش پاسخگویی پلیس و ممنوعیت مجازات “بدون ضرب” در سراسر کشور ادامه دهد – از نوع صادر شده در پرونده تیلور ، هرچند دانیل کامرون دادستان کل ایالت گفت تحقیقات نشان داد پلیس قبل از ورود خود را اعلام کرده است. < / p>

“جونز” در حالی که تظاهرکنندگان شروع به ورود به پارک با نام “میدان عدالت” کردند ، گفت: “من معتقدم که ما می خواهیم از این مرحله عبور کنیم.” “تا زمانی که ما همچنان قدرت خود را حفظ کنیم و در همان صفحه باقی بمانیم ، می توانیم مقداری عدالت را به دست آوریم.”

اگرچه اعتراضات در لوئیزویل از روز قبل با آرامش آغاز شد ، افسران پس از گفتن یک جلسه غیرقانونی اعلام کردند آتش در سطل های زباله روشن شد ، چندین وسیله نقلیه آسیب دیدند و فروشگاه ها شکسته شد. یک جوان 26 ساله دستگیر و متهم شد که به سمت پلیس شلیک کرده و دو افسر را زخمی کرده است.

“گرگ فیشر” شهردار گفت: “خشونت فقط باعث ایجاد درد خواهد شد و نه درمانی برای درد.” “بسیاری ، پرونده برونا تیلور را هم مرگ غم انگیز یک زن جوان و هم ادامه یک الگوی طولانی مدت کاهش ارزش و خشونت زنان و مردان سیاه پوست در کشور ما می دانند ، همانطور که در طول تاریخ اتفاق افتاده است.”

” س obviousال واضح این است: با این درد چه کار می کنیم؟ ” شهردار پرسید. “هیچ پاسخی وجود ندارد ، هیچ پاسخی آسان برای این سال وجود ندارد.” یکی از آنها هنگام انجام یك تحقیق در تحقیقات مربوط به مواد مخدر در ماه مارس ، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زخمی شد. پلیس با صدور قرار قانونی متصل به مظنونی که در آنجا زندگی نمی کرد وارد شد و هیچ گونه ماده مخدر در آن پیدا نشد.

همراه با جورج فلوید ، سیاه پوستی که توسط پلیس در مینیاپولیس کشته شد ، نام تیلور در طی یک فریاد تجمع شد. تظاهرات سراسری تابستان امسال که توجه مردم را به نژادپرستی ریشه دار جلب کرد و خواستار اصلاحات پلیس شد.

از زمان کشته شدن تیلور ، لوئیزویل برای رفع نگرانی های معترضین اقداماتی انجام داده است. افسری که سرانجام متهم شد اخراج شد و سه نفر دیگر روی میز کار قرار گرفتند. مقامات لوئیزویل دستور عدم ضرب و شتم را منع کرده و یک زن سیاه پوست را به عنوان رئیس پلیس دائمی جدید شهر استخدام کرده اند – این اولین بار برای شهر است.

هفته گذشته ، این شهر با اصلاحات بیشتر پلیس به عنوان بخشی از سازش موافقت کرد شامل پرداخت 12 میلیون دلار به خانواده تیلور است.

FBI هنوز در حال تحقیق در مورد نقض حقوق مدنی تیلور است. بار اثبات این موارد بسیار زیاد است ، دادستان ها باید ثابت کنند که افسران می دانستند که آنها غیرقانونی عمل می کنند و تصمیم عمدی برای مرگ کسی گرفتند.

اما بسیاری از آنها ابراز سرخوردگی کرده اند که کارهای بیشتری انجام نشده است . صدها نفر نام تیلور را فریاد زدند و پس از تصمیم هیئت منصفه اعظم ، از جمله نیویورک ، شیکاگو ، واشنگتن و آتلانتا ، در شهرها راهپیمایی کردند.

“در مضیقه ما ، ما فداکاری خود را برای از بین بردن نژادپرستی سیستمی در شهر خود تأکید می کنیم ، “گروه لوئیزویل که برای عدالت نژادی ظاهر می شود روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت. “ما مرتباً خود را نشان خواهیم داد ، صحبت خواهیم کرد و به جنبش تغییر سیستمی که توسط سیاه پوستان هدایت می شود ، خواهیم پیوست.”

دو خبرنگار سایت خبری آنلاین “دیلی کالر” چهارشنبه شب در جریان اعتراضات لوییزویل دستگیر شدند. رابرت شرودر ، رئیس پلیس موقت ، نیل پاتل ، ناشر ، در بیانیه ای گفت كه خبرنگاران “با صلح و آرامش كار خود را انجام می دادند”.

دو افسر لوئیزویل كه در جریان اعتراضات تیرباران شدند “خوب بودند و از جراحات خود زنده می مانند.” / p>

سرگرد. اوبری گریگوری ، افسر لوئیزویل بیش از 20 سال ، از ناحیه لگن مورد اصابت گلوله قرار گرفت و تحت مداوا قرار گرفت و از بیمارستان مرخص شد. افسر رابینسون دسروشس ، که 18 ماه پیش به این نیرو پیوسته بود ، از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

لارینزو D. جانسون ، 26 ساله ، در تیراندازی با حمله به افسران پلیس و به خطر انداختن مأموران پلیس متهم شد. . با استناد به دستگیری گفته شد که پلیس از جانسون جان فیلمبرداری به سمت مأموران را گرفته است. در پرونده های دادگاه ، وكیل جانسون كه قرار بود روز جمعه برای حكم قضایی در نظر گرفته شود ، درج نشده است.

در واشنگتن ، رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، تیراندازی افسران در ایالت خود را اعمال “بزدلانه تحقیری که باید برآورده شود” خواند. با تمام وجود قانون. “

پرونده تیلور فاصله زیادی بین افکار عمومی در مورد عدالت را برای کسانی که سیاه پوستان را می کشند و قوانینی را که بر اساس آنها این افسران متهم می شوند ، نشان می دهد ، که به طور منظم از پلیس حمایت می کنند. / p>

روز چهارشنبه ، یک هیئت منصفه عالی سه اتهام به خطر انداختن بی ادبی علیه افسر اخراج شده برت هنکیسون را پس داد. هیچ اتهامی علیه سایر افسران درگیر مطرح نشده است.

بن کراپ ، وکیل خانواده تیلور ، تصمیم هیئت منصفه عالی را “خشم آور و توهین آمیز” اعلام کرد.

هر یک از اتهامات علیه حکم هانکیسون تا پنج سال است. وكیل وی ، دیوید لیتی ، تماس های برگشتی را درخواست درخواست اظهار نظر نكرد. اما لیتی پیش از این گفته بود که اخراج هانکیسون در ماه ژوئن یک “اقدام ناجوانمردانه سیاسی” بود.

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که این پرونده “یک چیز غم انگیز است”.

“من با سلام و احترام به خانواده برونا. من همچنین فکر می کنم اتفاقاتی که در مورد همه پرونده ها ، از جمله اجرای قانون رخ می دهد ، بسیار ناراحت کننده است. ” “بسیاری از مردم رنج می برند – بسیاری از مردم بی نیاز از رنج و مشقت رنج می برند.”

جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری و کمال هریس ، همسر نامزد وی ، خواستار اصلاح پلیس شدند. بایدن گفت که کشور باید با رسیدگی به زور بیش از حد ، ممنوعیت نگهداری چوخه ها و تعمیرات اساسی ضمانت های عدم ضربه کار را آغاز کند. امی مک گرات ، رقیب دموکرات مک کانل ، نیز هنگام دیدار با معترضین روز پنجشنبه خواستار اصلاحات شد.