بیش از 80٪ از انگلیسی ها که به قوانین انزوای ویروس کرونا توجه نمی کنند ، مطالعه نشان می دهد

بیش از 80٪ افراد در انگلیس وقتی دچار علائم ویروس کرونا هستند یا با کسی تماس دارند به دستورالعملهای خود-انزوا عمل نمی کنند یک مطالعه نشان داده که آزمایش مثبت داشته است.

اکثر آنها همچنین قادر به شناسایی علائم ویروس کرونا نبودند ، بیماری تنفسی ناشی از ویروس کرونا.

این تحقیق س questionsالات عمده ای را ایجاد می کند در مورد اثربخشی برنامه آزمایش و ردیابی انگلیس در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون به دنبال جلوگیری از افزایش تعداد آلودگی ها با محدودیت های جدید است.

تحقیق به سرپرستی کالج کالج لندن نشان داد که فقط 18.2٪ از افراد که گزارش کرده است علائم ویروس کرونا در هفت روز گذشته از زمان بروز علائم از خانه خارج نشده است ، یک فقط 11.9٪ درخواست آزمایش ویروس کرونا داشتند.

همچنین مشخص شد که تنها 10.9٪ افرادی که از طریق NHS Test and Trace طرح گفته شده پس از تماس نزدیک با ویروس کرونا برای 14 روز این کار را انجام داده اند ، باید خود را جدا کنند. در صورت لزوم.

دولت هفته گذشته جریمه های حداکثر 10000 پوند (12780.00 دلار) را برای نقض قوانین انزوا در نظر گرفت و پیشنهاد پرداخت 500 پوند حمایت از کارگران کم حقوق را که از قرنطینه کردن از دست می دهند ، ارائه می دهد.

محققان گفتند که حمایت مالی از خود انزوا می تواند پایبندی را تشویق کند.

“نتایج ما نشان می دهد که محدودیت های مالی و مسئولیت های مراقبتی مانع از پیوستن به انزوای خود می شود و قصد دارد جزئیات را به اشتراک بگذارد. آنها از تماس های نزدیک و قرنطینه سازی تماس ها استفاده کردند. “> جانسون قول آزمایش و ردیابی” جهانی “را داد اما با مشکلات زیادی روبرو بود و به طور منظم نتوانست به هدف رسیدن به 80 برسد. ٪ مخاطبین یک برنامه ردیابی پس از چهار ماه تأخیر سرانجام روز پنجشنبه راه اندازی شد.

دلیل عدم رعایت این موارد از عدم اطلاع از راهنمایی های دولت تا عدم توانایی در شناسایی علائم است.

کمتر از نیمی از شرکت کنندگان قادر به شناسایی علائم اصلی ویروس کرونا ، سرفه ، تب و از بین رفتن حس چشایی یا بو بودند.

در این مطالعه از داده های جمع آوری شده بین 2 مارس و 5 آگوست استفاده شده است و براساس 42،127 پاسخ از 31،787 شرکت کننده بالای 16 سال بود.

از روز پنجشنبه ، انگلیس با 41،902 بالاترین میزان کشته شدن ویروس کرونا در اروپا را داشت.