آزمایشات واکسن Oxford-AstraZeneca Covid-19 در ژاپن از سر گرفته شد ، هنوز در

آمریکا متوقف شده است

آزمایشات بالینی واکسن آزمایشی Covid-19 AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد ، که به دلیل بیماری متوقف شده بود داوطلب انگلیسی ، تقریباً پس از یک ماه در ژاپن از سر گرفته است. با این حال ، بحث و گفتگو با مقامات برای شروع مجدد دادگاه ها در ایالات متحده همچنان ادامه دارد.

آزمایشات جهانی AstraZeneca و آزمایش آزمایشی Covid-19 دانشگاه آکسفورد – AZD1222 یا ChAdOx1 nCoV-19 – در تاریخ 6 سپتامبر متوقف شدند. بعد از اینکه یک شرکت کننده در مطالعه از بیماری التهابی ستون فقرات نادر به نام میلیت عرضی مریض شد.

آزمایشات در انگلیس ، برزیل ، آفریقای جنوبی و هند از قبل شروع شده است ، اما آزمایشات ایالات متحده به عنوان تنظیم کننده مکث باقی مانده است رویترز روز چهارشنبه گزارش خود را گسترده تر کرد.

این دارو ساز انگلیسی روز جمعه گفت که آزمایش آزمایشی اولیه واکسن ضد ویروس کرونا در ژاپن پس از مشورت با تنظیم کننده بهداشت ملی ، آژانس داروسازی و تجهیزات پزشکی ژاپن.

AstraZeneca توقف را به عنوان یک روش بررسی استاندارد خوانده است و سندی که ماه گذشته توسط دانشگاه آکسفورد به صورت آنلاین منتشر شد ، بیان داشت که بیماری ممکن است با واکسن ارتباط نداشته باشد.

اما ، inciden تمرکز خود را بر روی ایمنی کاندیداهایی که در رقابت برای واکسن موفق علیه بیماری ناشی از ویروس کرونا که بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را از دست داده است ، مورد توجه قرار داده است.

سه منبع به رویترز گفتند: FDA) تحقیقات خود را در مورد این داوطلب گسترش داد و اطلاعات آزمایش های قبلی واکسن های مشابه را که توسط همان دانشمندان تهیه شده بود ، بررسی می کند.

در بیانیه روز جمعه ، AstraZeneca تأکید کرد که ایمنی شرکت کنندگان از “اهمیت فوق العاده” برخوردار بودند و از بالاترین استانداردهای رفتاری در آزمایشات استفاده می کردند.

منابع به خبرگزاری رویترز گفته بودند که داده های درخواست شده توسط FDA برای یکی از پیشرفته ترین COVID-19 انتظار می رفت که این هفته کاندیداهای واکسن در حال توسعه باشند.

(با ورودی های رویترز)

بخوانید | بیمارستانهای ایالات متحده ریمدسویر را رد می کنند ، استفاده از آن را برای بیماران مریض ویروس کرونا محدود می کنند