واکسن Oxford Covid باعث پاسخ ایمنی در افراد مسن و جوان می شود: AstraZeneca

AstraZeneca Plc روز دوشنبه گفت: “Jwkf6eZAtdNR2nzurB.jXK9SUM7EKtJV” class = “ff-og-image-inserted”>

کاندید واکسن Covid-19 آکسفورد پاسخ ایمنی را در بزرگسالان جوان و پیر ایجاد می کند. این دارو ساز انگلیسی-سوئدی برای ساخت واکسن ChAdOx1 برای ویروس کرونا با دانشگاه آکسفورد همکاری می کند.

اوایل 22 اکتبر ، آزمایش های بالینی واکسن Covid-19 دانشگاه آکسفورد “Covishield” در سطح جهان از سر گرفته شد. به دنبال “مکث داوطلبانه”. آزمایشات بالینی برای کاندید واکسن در حال حاضر در ایالات متحده ، انگلستان ، برزیل ، آفریقای جنوبی و ژاپن در حال انجام است. رویترز روز دوشنبه به نقل از سخنگوی AstraZeneca به نقل از سخنگوی AstraZeneca بزرگسالان مسن ، جایی که شدت بیماری COVID-19 بالاتر است ، سخنگو گفت: اضافه می کند ، “نتایج بیشتر مجموعه ای از شواهد مربوط به ایمنی و ایمنی AZD1222 را ایجاد می کند.”

این پیشرفت در جامعه علمی به خوبی پذیرفته شده است زیرا این بدان معنی است که نامزد واکسن قادر به پاسخ مشابهی را در پیر و جوان به وجود بیاورید. ایمنی افراد با افزایش سن ضعیف می شود ، به همین دلیل واکسنی که منجر به پاسخ ایمنی در گیرندگان مسن می شود به عنوان یک علامت مثبت در نظر گرفته می شود.

دانشگاه آکسفورد کار در “Covishield” را از ژانویه سال جاری آغاز کرد. نامزد همچنین با نام های “AZD1222” یا “ChAdOx1 nCoV-19” ، یک واکسن ناقل ویروسی است که از نسخه ضعیف ویروس سرماخوردگی موجود در شامپانزه ها ساخته شده است.

دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca نیز برای تولید واکسن خود با انستیتوی سرم هند (SII) مستقر در پونا همکاری کرد. مدیر عامل شرکت Adar Poonawalla در 23 اکتبر گفت که SII در حال آماده سازی یک میلیارد انجام پنج واکسن مختلف ویروس کرونا است ، از جمله دانشگاه آکسفورد Covishield.