پاکستان پس از دریافت شکایت از محتوای “غیراخلاقی ، ناشایست”

TikTok را ممنوع می کند

پاکستان پس از دریافت شکایت از محتوای” غیراخلاقی و ناشایست “در برنامه اشتراک ویدیو ، برنامه TikTok متعلق به چین را مسدود کرده است. < / p>

اداره مخابرات پاکستان (PTA) گفت TikTok نتوانسته است به طور کامل با دستورالعمل های “ایجاد مکانیزم م effectiveثر برای تعدیل فعالانه محتوای غیرقانونی آنلاین” مطابقت داشته باشد.

PTA اضافه کرد که این مرحله بود پس از دریافت تعدادی از شکایات مقامات از بخشهای مختلف جامعه علیه محتوای غیراخلاقی و ناشایست در برنامه اشتراک ویدیو گرفته شد.

“با توجه به تعدادی از شکایات اقشار مختلف جامعه از غیراخلاقی / محتوای ناشایست در برنامه اشتراک ویدیو TikTok ، پاکستان تلفن سازمان ارتباطات الکترونیکی دستورالعمل هایی را برای مسدود کردن برنامه صادر کرده است. “PTA در بیانیه خود گفت.

سازمان مخابرات پاکستان برنامه چینی TikTok را مسدود می کند” با توجه به تعدادی از شکایات اقشار مختلف جامعه از محتوای غیراخلاقی / ناشایست در پلت فرم اشتراک ویدیو “https://t.co/3GWaqAbetK pic.twitter.com/DTzfOMd727

— ANI (@ ANI ) 9 اکتبر 2020

در این بیانیه بیشتر آمده است: برای توسعه مکانیزم م forثر برای تعدیل فعالانه محتوای غیرقانونی آنلاین. “

” برنامه نتوانست به طور کامل با دستورالعمل ها مطابقت داشته باشد ، بنابراین دستورالعمل هایی برای مسدود کردن برنامه TikTok در کشور صادر شد ” PTA در ادامه گفت.

PTA همچنین به TikTok اطلاع داده است که برای تعامل آزاد است و تصمیم خود را با توجه به سازوکار رضایت بخش TikTok برای تعدیل محتوای غیرقانونی بررسی خواهد کرد.

برنامه محبوب چینی در ژوئن سال جاری در هند ممنوع شد ، در حالی که ایالات متحده (ایالات متحده) در ماه سپتامبر این برنامه را ممنوع کرد.

(با ورودی های آژانس)