پاکستان TikTok را به دلیل عدم شرکت در تعدیل محتوای آنلاین غیرقانونی

ممنوع می کند

پاکستان پس از دریافت شکایت از محتوای” غیراخلاقی و ناشایست “در برنامه اشتراک ویدیو ، برنامه TikTok متعلق به چین را مسدود کرده است.

اداره مخابرات پاکستان (PTA) گفت TikTok نتوانسته است به طور کامل با دستورالعمل های “ایجاد یک مکانیزم موثر برای تعدیل فعالانه محتوای غیرقانونی آنلاین” مطابقت داشته باشد. این مقام تعدادی شکایت از بخشهای مختلف جامعه از محتوای غیراخلاقی و ناشایست در برنامه اشتراک ویدیو دریافت کرد.

“با توجه به تعدادی از شکایات اقشار مختلف جامعه از غیراخلاقی / ناشایست مطالب موجود در برنامه اشتراک ویدیو TikTok ، Pakistan Telecom سازمان ارتباطات دستورالعمل هایی را برای مسدود کردن برنامه صادر کرده است. “PTA در بیانیه خود گفت.

سازمان ارتباطات از راه دور پاکستان برنامه چینی TikTok را مسدود می کند” با توجه به تعدادی از شکایات اقشار مختلف جامعه از محتوای غیراخلاقی / ناشایست در بستر اشتراک ویدیو “https://t.co/3GWaqAbetK pic.twitter.com/DTzfOMd727

— ANI (@ ANI ) 9 اکتبر 2020

در این بیانیه بیشتر آمده است: برای توسعه یک مکانیزم موثر برای تعدیل فعالانه محتوای غیرقانونی آنلاین. “

” برنامه نتوانست به طور کامل با دستورالعمل ها مطابقت داشته باشد ، بنابراین دستورالعمل هایی برای مسدود کردن برنامه TikTok در کشور صادر شد ” PTA در ادامه گفت.

PTA همچنین به TikTok اطلاع داده است كه برای تعامل آزاد است و تصمیم خود را با رعایت سازوكار رضایت بخش TikTok برای تعدیل محتوای غیرقانونی بررسی خواهد كرد. ، در حالی که ایالات متحده (ایالات متحده) در ماه سپتامبر این برنامه را ممنوع کرد.

(با ورودی های آژانس)