Breaking News

ارتش پاکستان ، ISI “دولت دست نشانده” عمران خان را نصب کرد: نخست وزیر سابق نواز شریف

نخست وزیر پیشین پاکستان روز شنبه ، نواز شریف را به داشتن پشتوانه نظامی و استخبارات متهم کرد. اخراج وی و آوردن “دولت دست نشانده” آنها با انتصاب عمران خان رئیس تحریک انصاف (PTI) پاکستان به عنوان نخست وزیر.

رئیس اتحادیه مسلمانان پاکستان (نواز) خطاب به جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) ، اولین نمایش قدرت از اتحاد 11 حزب مخالف در گوجرانوالا ، لاهور ، جمعه شب از طریق فیلم از لندن.

با هدف قرار دادن رهبری نظامی ، نواز شریف گفت: “ژنرال قمر جاوید باجوا دولت من را خاتمه داد. او در انتخابات 2018 تقلب کرد و عمران خان ناتوان را به ملت تحمیل کرد. ژنرال باجوا مقصر مستقیم است و او برای پاسخ دادن به این “، همانطور که توسط خبرگزاری PTI گزارش شده است.

این پیشرفت پس از تشکیل PDM است که در 20 سپتامبر اعلام شد.

در همان روز ، یک جنبش ضد دولتی سه مرحله ای نیز برای انجام جلسات سراسری ، تظاهرات برای برکناری دولت به رهبری عمران خان آغاز شد.

نواز شریف همچنین ادعا کرد که ژنرال باجوا مسئول مستقیم کشی مردم است همانطور که توسط PTI گزارش شده است ، دولت “نابخرد” PTI را تحمیل می کند.

وی در ادامه اطلاعات بین سرویس ها را به توطئه سقوط دولت خود متهم کرد و گفت این اتفاق با کمک رئیس ISI ژنرال فائز رخ داده است. حامد.

“شما (حامد) نیز باید به این جواب دهید” ، وی ارتش و ISI را به انتصاب “دولت دست نشانده خود با روی کار آمدن عمران خان” متهم کرد. < نواز "از مردم حاضر در راهپیمایی می خواهم ، از ذکر نامی که این عمران ناتوان را بر ما تحمیل کرد نترسید". نواز تأکید کرد.

مطالب مشابه  هند سو'sاستفاده پاکستان از انجمن CICA را برای چرخاندن روایتهای "جعلی" با انتقاد

“اگر می توانید برچسب من را یک خیانت بزنید مورچه ، به املاک من توقیف شوید ، پرونده های نادرستی علیه من تشکیل دهید اما من همچنان به جای مردم خود صحبت می کنم آنها ما را خائن می نامند … این چیز جدیدی نیست. ماموریت PML-N دزدیده شد و عمران خان یک عروسک خیمه شب بازی (ناتوان) و قدرت را به قدرت رساندند ، “وی گزارش داد که توسط PTI گزارش شده است.

نواز شریف ، که در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است ، با افراد مختلف روبرو است اتهامات فساد مالی.

دادگاه عالی اسلام آباد در سال 2019 به وثیقه برتر PML-N اعطا شد تا برای معالجه پزشکی به لندن برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *