ایاز صدیق ، نماینده پارلمان پاکستان ،

در مورد اظهارات آبهینندان با پوسترهایی در حوزه انتخابیه خود چرخید. ایاز صدیق ، رهبر PML (N) و رئیس اسبق مجلس شورای ملی پاکستان ، در حوزه انتخابیه خود با انتقاد روبرو است. صدیق ، رهبر برجسته حزب نخست وزیر پیشین پاکستان ، نواز شریف ، اخیراً در پارلمان این کشور سخنان جنجالی راجع به نحوه کارکرد فرمانده نیروی هوایی هند (IAF) توسط ابحینندان توسط پارلمان بیان کرد. ایاز ، نماینده پارلمان در پاکستان صدیق اخیراً درمورد آزادی فرمانده بال بال ابهینندان بیانیه ای درمجلس ملی کشور ارائه داد.

پس از سقوط جت او پس از حمله هوایی Balakot در فوریه 2019 پس از سقوط جت او در خاک پاکستان پس از دستگیری ، تصمیم گرفته بود تا فرمانده بال Abhinandan را به هند بازگرداند. اکنون ، پوسترهایی در حوزه انتخابیه خود ایاز صادق منتشر شده است که نشان می دهد او با همان سبیل فرماندهی IAF Wing Abhinandan ورزش می کند. برخی از این پوسترها همچنین چهره نخست وزیر نارندرا مودی را در تلاش برای رنگ آمیزی صدیق به عنوان “طرفدار هند” دارند.

پوستر با فرمانده جناح IAF Abhinandan و رهبر PML (N) ایاز صدیق در پاکستان دیده می شود (اعتبار عکس) : Geeta Mohan / India Today) ایاز صدیق با اشاره به شاه محمود قریشی ، وزیر امور خارجه پاکستان ، گفته بود که قریشی در بازداشت پاکستان ، فرمانده بال ، یک جلسه مهم برگزار کرد. در این جلسه ، صدیق ادعا کرد ، شاه محمود قریشی گفته بود که در صورت آزاد نشدن آبهینندان ، هند “آن شب تا ساعت 9 شب” به پاکستان حمله خواهد کرد. پس از ایاز صدیق ادعا کرد که شاه محمود قریشی این سخنان را بیان کرد. وزیر امور خارجه گفت به خاطر خدا ابهینندان را رها کنید ، هند در ساعت 9 شب قصد حمله به پاکستان را دارد ، “ایاز صدیق ، نماینده PML (N) در یک سخنرانی در مجلس شورای ملی پاکستان گفته بود. اعلانان_آبهینان_پاکستان ایاز صدیق ، نماینده پاکستان ، در انتخابات حوزه انتخابیه خود ، پوسترهایی را به خاطر اظهارات آبهینندان ترول کرد