پاکستان باید فشارهای شدید خود را بر گروه های تروریستی ادامه دهد: دیپلمات آمریکایی

پاکستان باید فشارهای شدید خود را بر گروه های تروریستی فعال در خاک خود از جمله لشکر e- ادامه دهد تایبا (LeT) ، دیپلمات ارشد آمریکایی که به عنوان نماینده بعدی این کشور در اسلام آباد معرفی شده است ، به قانونگذاران آمریکایی گفته است.

“پاکستان باید فشارهای شدید خود را بر گروه های مختلف تروریستی که در پاکستان زندگی و زندگی می کنند ادامه دهد. ، “ویلیام تاد ، دیپلمات ارشد ، که توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان سفیر بعدی این کشور در پاکستان معرفی شده است ، در جلسه استماع تاییدیه خود در این هفته گفت.

در پاسخ به س fromال سناتور باب منندز ، عضو رده بندی از کمیته روابط خارجی سنا ، تاد گفت که اتحادیه اروپا در چند سال گذشته وحشت ایجاد کرده است ars.

“پاکستان سخت تلاش کرده است تا رهبری LT را تحت پیگرد قانونی قرار دهد. رهبر این گروه تروریستی تقریباً یک سال پیش زندانی شد. وی گفت: 12 تن از زیردستان وی نیز زندانی شدند.

“در صورت تأیید من ، من همچنان به پاکستان فشار می آورم تا اقدامات مداوم و برگشت ناپذیری را علیه تروریست ها انجام دهم. من همچنین در زمینه تأمین مالی تروریسم با آنها کار خواهم کرد. “تاد در پاسخ به س fromال منندز گفت.

” چگونه می توانید از ابزارهای خود برای ترغیب پاکستان برای اقدام علیه استفاده کنید سناتور پرسید: LeT و رهبری آن؟ “. تاد همچنین به اعضای کمیته روابط خارجی سنا گفت که پاکستان نقش بسیار مهمی در روند صلح و سازش دارد.

“آنها جلسات تسهیل کننده بسیار مفیدی بوده اند. آنها کمک کرده اند تا تنش را کاهش دهند و از نظر انجام تدارکات و سایر کارهایی که به ما کمک کرده اند آنچه را که باید انجام دهیم ، کمک کرده اند. “

همین حالا در دوحه ، این یک بحث و مذاکره به رهبری افغانستان و متعلق به افغان ها است. ” شما می دانید ، برای پاکستان ، من فکر می کنم مهمترین نقش حرکت به جلو ، رسیدن به صلح و سازش است ، که به طور رسمی منجر به یک توافق سیاسی خواهد شد که به جنگ 40 ساله پایان می دهد. “

آمریكا معتقد است كه اگر روند صلح و سازش طبق برنامه پیش برود ، برای مدتی ، برخی از پناهندگان افغان در داخل پاکستان خواهان بازگشت هستند.

“در حال حاضر ، موضع ایالات متحده که باید مبتنی بر شرایط باشد ، ابتدا باید اصولاً ایمنی و امنیت وجود داشته باشد. تاد گفت باید داوطلبانه ، دوم و سوم باشد ، مکانیسم هر مکانی باشد ، باید مطابق با هنجارهای بین المللی مهاجرت باشد.