دادگاه پنسیلوانیا به “ناظران نظرسنجی” کمپین ترامپ اجازه می دهد تا شمارش آرا

را مشاهده کند

با توجه به ادعای مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ ، دادگاهی در ایالت پنسیلوانیا آمریکا حکمی را تصویب کرد اجازه می دهد تا “ناظران نظرسنجی” شمارش آرا را مشاهده کنند. این امر به عنوان یک پیروزی بزرگ توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ با خود رئیس جمهور در توییتر “پیروزی بزرگ قانونی در پنسیلوانیا” پیش بینی شده است.

دستور قاضی استیناف به تماشاگران نظرسنجی اجازه می دهد تا در شش فوت شمارش آرا در ایالت پنسیلوانیا.

مطابق آخرین گزارش های رسانه های ایالات متحده ، جو بایدن ، رقیب دموکرات ، در انتخابات 270 رأی کالج انتخاباتی با چهار ایالت یعنی نوادا ، پنسیلوانیا ، جورجیا و کارولینای شمالی همچنان شمارش آراots را بر عهده دارد.

رئیس جمهور جمهوری خواه دونالد ترامپ در پنسیلوانیا بر اساس آخرین گزارش برخی رسانه های آمریکایی که کمتر از 2 درصد آرا شمارش شده است ، پیشرو است. ایالت پنسیلوانیا از آنجایی که 20 رأی کالج انتخاباتی در مقایسه با نوادا با 6 رأی ، جورجیا با 16 و کارولینای شمالی با 15 رأی دارد ، برای استراتژی انتخاب مجدد ترامپ بسیار مهم است.

به دنبال حکم دادگاه استیناف پنسیلوانیا ، معاون جاستین کلارک ، مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ ، به رسانه ها گفت ، “در نتیجه این پیروزی قانونی باورنکردنی ، دستور دادگاه بدوی معکوس شد.”

“اکنون ، طبق دادگاه مشترک المنافع پنسیلوانیا ،” به کلیه نامزدها ، ناظران یا نمایندگان کاندیداها “باید” در فرآیند باند آزمایشی حضور داشته باشند “و” ملاحظه می شود که کلیه جوانب فرآیند سنجش را در 6 فوت رعایت می کند ، در حالی که به کلیه پروتکل های Covid-19 از جمله ماسک پوشیدن پایبند است ” کلارک اضافه کرد. “و همچنین حفظ فاصله اجتماعی”.

در همین حال ، دادگاهی در جورجیا روز پنجشنبه دعوی مبارزات انتخاباتی ترامپ را که خواستار یکنواختی در ایالت در مورد پردازش آرا abs غایب در این ایالت بود رد کرد.