رئیس جمهور فیلیپین ، رودریگو دوترته ، فیس بوک را به دلیل سرنگونی صفحات ارتش و پلیس منفجر کرد: گزارش

رئیس جمهور فیلیپین ، رودریگو دوترته ، پس از برداشتن حساب هایی که گفته می شود به آن پیوند خورده است ، به شدت انتقاد کرده است بلومبرگ گزارش داد ، ارتش و پلیس.

دوترته همچنین س Facebookال کرد که آیا فیس بوک باید در یکی از بزرگترین بازارهای خود در آسیا به فعالیت خود ادامه دهد.

گزارش بلومبرگ به نقل از دوترته گفت که غول رسانه های اجتماعی نباید صفحاتی را که به شورش کمونیست انتقاد می کنند ، منع کند. وی افزود که اعتراض به مردم بخشی از حمایت دولت است. وی همچنین به دنبال گفتگو با مقامات فیس بوک برای رسیدگی به این موضوع بود.

“فیس بوک ، به من گوش کن. ما به شما اجازه می دهیم در اینجا فعالیت کنید امیدواریم که بتوانید به ما نیز کمک کنید. “دوترته روز دوشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی گفت.

همچنین بخوانید | ویروس کرونا ویروس: رئیس جمهور فیلیپین ، رودریگو دوترته قفل قفل را بیش از 9 هفته تمدید می کند

“اگر دولت نمی تواند از چیزی که به نفع مردم است حمایت و پشتیبانی کند ، هدف شما در اینجا در کشور من چیست؟ ؟ ” وی س questionال کرد.

با این حال ، فیس بوک از اظهار نظر در این باره خودداری کرده است.

ممکن است ذکر شود که فیس بوک و دیگر وب سایت های مهم رسانه های اجتماعی در سال های اخیر تحت نظارت دقیق تری قرار گرفته اند ، مدیریت اطلاعات نادرست و سخنان نفرت انگیز.

در 23 سپتامبر ، فیس بوک اعلام کرد شبکه هایی را که از چین و فیلیپین سرچشمه می گیرند به دلیل نقض سیاست ها در برابر رفتار غیراصولی هماهنگ حذف کرده است. ، فیس بوک 57 حساب ، 31 صفحه و 20 حساب اینستاگرام را که از فیلیپین سرچشمه می گیرند حذف کرده است. تحقیقات توسط این غول شبکه های اجتماعی همچنین پیوندهایی با ارتش و پلیس فیلیپین پیدا کرد.

همچنین بخوانید | قفل شدن ویروس کرونا ویروس: رودریگو دوترته اجرای قانون نظامی را تهدید می کند