نخست وزیر مودی ، روابط رئیس جمهور آمریکا باورنکردنی ، در آینده به نفع هر دو کشور خواهد بود: دونالد ترامپ جونیور

رابطه دونالد ترامپ و نخست وزیر نارندرا مودی” باورنکردنی “است ، گفت رئیس جمهور آمریکا پسر دونالد ترامپ جونیور ، افزود که این در آینده به نفع هر دو کشور خواهد بود. دونالد ترامپ جونیور همچنین گفت که رئیس جمهور ایالات متحده و نخست وزیر نارندرا مودی درک می کنند که دو دموکراسی در یک “مبارزه بزرگ علیه سوسیالیسم و ​​کمونیسم” با هم هستند.

دونالد ترامپ جونیور گفت ، “من فکر می کنم رابطه من پدر رئیس جمهور دونالد ترامپ و نخست وزیر نارندرا مودی باورنکردنی است. تماشای آن باعث افتخار است و من دوست دارم که آنها یک رابطه عالی و قدرتمند دارند که به نفع هر دو کشور ما خواهد بود. “

دونالد به نقل از ANI ترامپ جونیور روز یکشنبه در حاشیه رویدادی در لانگ آیلند ، نیویورک.

# WATCH جدید یورک: دونالد ترامپ جونیور می گوید ، “من فکر می کنم رابطه پدر من رئیس جمهور دونالد ترامپ و نخست وزیر مودی باورنکردنی است … این افتخار است که من تماشا کنم و من دوست دارم که آنها یک رابطه عالی و قدرتمند دارند که به نفع هر دو ما خواهد بود. کشورهایی که به آینده می روند. ” pic.twitter.com/YwdpKJ1akb

— ANI (ANI) 19 اکتبر 2020

“وقتی دیدم استقبالی که پدرم [دونالد ترامپ] چند ماه پیش در هند داشت بسیار طاقت فرسا بود. فکر می کنم آنها می فهمند که دو دموکراسی مشابه اینها در یک جنگ بزرگ علیه سوسیالیسم و ​​کمونیسم در سرتاسر جهان هستند “. دونالد ترامپ جونیور گفت.

دونالد ترامپ جونیور ، برای پدر 74 ساله خود در ایالات متحده ، همچنین گفت که جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات “خوب نیست” هند چون می تواند با چین نرم باشد.

در مراسمی برای بزرگداشت ” دونالد ترامپ جونیور “در کتاب خود که در مورد ادعاهای پیوسته علیه بایدن صحبت می کند ، موفقیت” گفت که هیچ کس تهدید چین را بهتر از هندی-آمریکایی ها درک نمی کند و جو بایدن ، در صورت انتخاب ، برای هند خوب نخواهد بود.

“هنگامی که به حریفان ما در این مسابقه نگاه می کنید ، فکر می کنید چینی ها 1.5 میلیارد دلار به هانتر بایدن پول داده اند زیرا او یک تاجر بزرگ بود ، به نقل از PTI ، دونالد ترامپ جونیور به نقل از دونالد ترامپ جونیور گفت: “آنها می دانستند كه بایدن ها را می توان خریداری كرد و بنابراین برای چین نرم است.”