در مورد پرواز مثبت هستید؟ شرکت های هواپیمایی به دنبال آزمایش های آنتی ژن Covid هستند که در عرض

نتیجه می دهند

شرکت های هواپیمایی اروپایی امیدوار هستند که آزمایشات Covid-19 را قبل از پرواز انجام دهند که نتایج را به همان سرعت آزمایش های بارداری ارائه می دهد تا اعتماد به نفس مسافران در گرفتن اطمینان حاصل شود به آسمان در فضاهای محدود و با هوای مشترک.

به گفته دو فرد آشنا این بحث ها ، از آنجا که این شرکت هواپیمایی قصد دارد ماه آینده آنها را در دسترس قرار دهد.

اپراتور ایتالیایی آلیتالیا ، به رویترز گفت که از روز چهارشنبه دو پرواز از میلان به رم را به دو پرواز دیگری که از هم اکنون ارائه می دهد اضافه خواهد کرد. رم به میلان ، منحصراً برای مسافرانی که آزمایشات منفی دارند.

آزمایشات توسط h انجام می شود مقامات بهداشتی در فرودگاه ها و شامل قیمت بلیط. این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که اگر محبوب و ایمن باشد ، این پروازهای آزمایش شده با آنتی ژن به مسیرهای داخلی و بعداً بین المللی گسترش می یابند.

بر خلاف آزمایش های مولکولی مبتنی بر آزمایشگاه که اصلی ترین مقامات بهداشتی است. در همه گیری ، آزمایش های آنتی ژن نیازی به ماشین آلات برای پردازش ندارند. دقیقاً مانند آزمایش های بارداری ، آنها می توانند در مدت زمان 15 دقیقه نتیجه بگیرند.

با این وجود آزمایشات به یک سواب بینی ناخوشایند نیاز دارند و به اندازه آزمایش های مولکولی یا PCR دقیق نیستند. آنها عموماً “منفی کاذب” بیشتری تولید می کنند که می تواند به معنای آن باشد که افراد بیمار می توانند از طریق شکاف و هواپیما بریزند.

تعداد بیشتری از شرکت ها مانند آزمایشگاه های ابوت از بازار استفاده می کنند. ، Becton Dickinson & Co و Quidel Corp و Roche ، که در حال تغییر نام تجاری آزمایشات آنتی ژن از SD Biosensor خصوصی کره جنوبی است.

شرکت های هواپیمایی دولت ها را تحت فشار قرار می دهند تا در میان احیای مجدد موارد Covid-19 ، از گزینه های محدودیت سفر پتو استفاده کنند. انتظار می رود در هفته های آینده آزمایشات سریع آنتی ژن که توسط کارکنان غیر پزشکی انجام می شود ، با هزینه ای کمتر از 7 دلار در دسترس باشد. .

پروازهای منفی فقط

با وجود اشکالاتی که در این آزمایشات آنتی ژن وجود دارد ، شرکت های مخابراتی امیدوارند که بتوانند تعادل را در حد قانع کننده ای حفظ کنند. مردم برای پرواز.

“این اطمینان دادن به … در یک زمان خاص است که نتیجه مثبت یا منفی است. “، کریستین پائولوس ، مدیر تحقیق و توسعه روشه گفت.

” PCR استاندارد طلا است. بنابراین اگر سوالی وجود داشته باشد ، یا اگر ظاهر بالینی فردی که آزمایش منفی انجام داده است ، اگر فرد علائمی مانند تب دارد ، مطمئناً آزمایش تأیید می کنید. “

آلیتالیا راه اندازی شد برنامه “پروازهای آزمایش شده کوید” هفته گذشته از رم به میلان و از چهارشنبه آن را گسترش می دهد. فقط مسافرانی که دارای نتایج منفی Covid-19 هستند می توانند سوار شوند.

سخنگوی آلیتالیا گفت: “تاکنون هیچ مسافر مثبتی پیدا نشده است” و افزود که بسیاری ترجیح دادند شب قبل از پرواز آزمایشات آنتی ژن شرکت هواپیمایی را انجام دهند. مسافران می توانند از طریق یک خط ترجیحی همراه با بلیط خود به امکانات آزمایش فرودگاه دسترسی پیدا کنند.

این شرکت هواپیمایی قصد دارد یافته ها را از اواسط ماه اکتبر تجزیه و تحلیل کند ، اما از قبل انتظار دارد پروازهای آزمایش شده با آنتی ژن به مسیرهای داخلی و بعدی بین المللی گسترش یابد. . سخنگوی گفت: “ابتدا باید ببینیم که این آزمایش چگونه پیش می رود.”

آزمایشات آنتی ژن قبل از پرواز از طرحی در ایتالیا پیروی می کند که در آن از چنین آزمایشاتی به صورت دفاعی استفاده می شد.

SD Biosensor گفت که آزمایشات آن برای جلوگیری از ورود مجدد موج Covid-19 از نقاط آلودگی در فرودگاه های ایتالیا انجام شده است.

“بهتر از قرنطینه” < / strong>

مدیر اجرایی لوفت هانزا ، کارستن اسپور ، هفته گذشته در یک جلسه در هال هال به کارمندان گفت که این شرکت هواپیمایی در حال مذاکره با روشه است. یک تولید کننده دارو فروش آزمایش های سریع را از این هفته آغاز کرد ، گفت SD Biosensor می تواند در ابتدا حدود 40 میلیون آزمایش در ماه برای آن فراهم کند.

آزمایشات لوفت هانزا می تواند در ابتدا برای خدمه کابین انجام شود ، اگرچه بجورن بکر ، یک مدیر ارشد مدیریت محصول ، خدمات زمینی و دیجیتال گروه لوفت هانزا ، گفت که این آزمایشات همچنین می تواند در دسترس مسافران کلاس اول و کلاس تجاری قرار گیرد.

“ما فکر می کنیم آزمایشات بهتر باشد سخنگوی شرکت هواپیمایی گفت: گزینه ای بیش از قرار دادن شخصی در قرنطینه است.

فراتر از خطوط هوایی ، آلمان چشم به استفاده از آزمایش آنتی ژن گسترده تر از ماه اکتبر دارد ، از جمله در خانه های سالمندان که بیماران مسن بیشتر از همه به ویروس کشنده آسیب دیده اند. < / p>

تنظیم کننده ها هنوز نگران صحت آزمایش هستند ، که به طور معمول ویروس را 80 تا 90 درصد از زمان ، کمتر از 95 درصد آزمایشات آزمایشگاهی تشخیص می دهد.

هنوز ، بعضی از مقامات این کار را نمی کنند. می خواهند وقتی که افراد کاملاً طبیعی را دنبال می کنند ، کاملاً دشمن دشمن خوب ها باشند. < وزیر بهداشت آلمان ، جنس اسپان ، گفت كه "آنها به اندازه كافی خوب هستند" ، و تست های آنتی ژن را در "مقادیر قابل توجه" تعهد كردند. ایالت بایرن 10 میلیون سفارش داده است.