مناظره ریاست جمهوری: بایدن جای خود را حفظ می کند ، ترامپ

را بیش از حد زیبا نشان می دهد

روز بعد از اولین و احتمالاً بدترین بحث ریاست جمهوری آمریکا در تاریخ ، آمریکایی ها فکر می کنند آیا مجازات بیشتری از این نوع می خواهند آنها 90 دقیقه طولانی رنج می بردند.

بر اساس کمیسیون مباحثات ریاست جمهوری ، این تیراندازی ، زمین زنی ، نزاع و آزار و اذیت بیشتر توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ برای دو بحث بعدی تغییر خواهد کرد. کمیسیون بحث نوید تغییرات پس از هرج و مرج مواجهه ترامپ و بایدن را داد. از جمله پیشنهادها قطع میکروفون نامزدها پس از زمان تعیین شده است.

رویداد سه شنبه شب تبلیغ خوبی برای دموکراسی آمریکا نبود. همانطور که کمیک محبوب اواخر شب Trevor Noah ، که اصالتاً اهل آفریقای جنوبی است ، گفت: “هرچه بیشتر درباره دموکراسی آمریکا بیاموزم ، بیشتر فکر می کنم ،” شما بچه ها به کشورهای دیگر حمله می کنید تا اینها را به آنها بدهید؟ ” در یک بخش که بسیاری از مخالفت های ترامپ با برگه های رای گیری را طی این مناظره مسخره می کرد.

جالب است که استراتژی زمین سوخته ترامپ به چیزی که قرار بود جو رقیب حزب دموکرات وی ، جو را کاهش دهد ، نرسید. بایدن ، به یک رقیب پژمرده و رقت انگیز که در جستجوی کلمات از بین مه پیری است. رئیس جمهور شکست خورد زیرا دست خود را بیش از حد بازی کرد و بایدن زنده ماند زیرا با رئیس جمهور به عنوان یک فرد تحریک کننده رفتار می کرد و تمرکز خود را روی صحبت مستقیم با مردم آمریکا قرار داد.

مانند “Slugfest At the O.K.” Corral “برای تغییر دادن عنوان فیلم قدیمی وسترن این بود که اقدامات قابل توجهی وجود داشت که در چهار هفته گذشته قبل از انتخابات به نفع یا ضرر نامزدها خواهد بود. اشاره گرها همچنین ممکن است استراتژی آنها را برای دو بحث باقیمانده در 15 اکتبر و 22 اکتبر تحت تأثیر قرار دهند.

طبق بیشتر نظرسنجی ها و نظرات کارشناسان ، بایدن بحث را “به پیروزی” رساند ، بیشتر به این دلیل که “عادی” از ترامپ ، آماده بازگرداندن آرامشی پس از چهار سال تلاطم مداوم. اما اکوسیستم فاکس نیوز با این اختلاف نظر روبرو شد و ترامپ را برنده اعلام کرد.

ترامپ بیش از حد دریا رفت

ترامپ با قطع مداوم ، انحراف و ایجاد بولدوزر مجری حتی از “خط ترامپ” عبور کرد. این یک رفتار عادی برای رئیس جمهور بود که دوست دارد بدون توجه به هر موقعیتی صحنه را کنترل کند اما عملکرد او کمکی به جلب رای دهندگان بلاتکلیف نمی کرد.

در یک لحظه وقتی بایدن از نظامیان پسر فقیدش بو صحبت می کرد خدمات برای برجسته کردن سخنان تحقیرآمیز ترامپ در مورد سربازان آمریکایی به عنوان “مالباختگان” ، رئیس جمهور استفاده از کوکائین پسر دیگر بایدن را مطرح کرد. این حرکت بمباران شد. بایدن اعتراف کرد که پسرش مانند بسیاری از افراد دچار مشکل مواد مخدر شده است اما او این مشکل را پشت سر گذاشته است.

بایدن با نگاه مستقیم به دوربین گفت: “من به او افتخار می کنم.” این یک لحظه تلخ بود و بسیاری از والدین در شرایط مشابه با آن همدردی می کردند.

ترامپ همچنین نتوانست برتری طلبان سفیدپوست را حتی در پاسخ به یک سوال مستقیم تقبیح کند. در عوض ، او از آنها خواست “عقب بایستند و بایستند” سیگنالی برای درگیری معترضین چپ در صورت اختلاف در نتایج انتخابات.

بایدن کامل نبود

بایدن فرصت ها را از دست داد و چند تلو تلو خوردن داشت اما در بیشتر قسمتها روی زمین ایستاد. او تقریباً رقم اشتباهی در مورد تعداد مرگ و میرها ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 ارائه داد و گاهی برای کلمه درست تلاش کرد. با این حال ، وی یکی از گافهای شایسته خود را ایجاد نکرد.

ترامپ برای بیدن بسیار کم تعیین کرده بود ، معاون رئیس جمهور سابق فقط باید از نظر ظاهر و صدا پایدار باشد ، که این کار را کرد. ترامپ رقیب خود را به عنوان عذرخواهی مردی در مورد “داروهای افزایش دهنده عملکرد” ​​که بدون یک telepromgment سقوط خواهد کرد ، نقاشی کرده بود. بایدن خرد نشد و با مقایسه با وقارتر به نظر می رسید حتی اگر ترامپ را “دلقک” خواند و در یک لحظه گفت ، “مرد سکوت می کنی؟” پس از اینکه رئیس جمهور مدام درباره او صحبت می کرد.

ترامپ پایگاه خود را گسترش نداد

با نظرسنجی هایی که به طور مداوم بایدن از یک نظرسنجی برتر در نظرسنجی های ملی نشان می داد ، بحث بیشتر درمورد کوچک بود درصد رای دهندگان بلاتکلیف. بیشتر آمریکایی ها در حدود 90٪ – قبلاً تصمیم گرفته اند که در 3 نوامبر به چه کسی رای دهند و این قطعه نازک باقیمانده می تواند در صورت خواستگاری ترامپ به آنها کمک کند.

ترامپ فرصتی را برای جلب زنان حومه سفید پوست از دست داد که تا حدی به او کمک کرد تا در سال 2016 پیروز شود اما تعداد قابل توجهی او را رها کرده است. به گفته اکثر تحلیلگران تلاش وی برای صحبت درباره “نظم و قانون” و ترساندن زنان حومه به داخل اردوگاه خود بی نتیجه بود.

بایدن مسئولیت تیپ چپ را بر عهده گرفت

شاید ، مهمترین لحظه بایدن ، معتدل شناخته شده بود و در پاسخ به تلاشهای مکرر ترامپ برای نشان دادن او به عنوان یک دست نشانده از “چپهای رادیکال” و سنگین کردن او ، اظهار داشت ، “من حزب دموکرات هستم”. این بیانیه ای است که ممکن است مورد پسند طرفداران جوان برنی سندرز ، یک سوسیالیست یا الیزابت وارن نباشد ، اما نامزد باید کمی بین خود و جناح چپ فاصله بگذارد.

بایدن جعبه برای “قانون و نظم” اما با رعایت عدالت و انصاف وقتی ترامپ تلاش کرد بگوید اعتراضات عدالت اجتماعی گسترده در شهرهای آمریکا توسط عناصر رادیکالی در حزب دموکرات که پلیس نمی خواهند ترتیب داده شد.

تا بحث بعدی

انتظار می رود استراتژیست های جمهوری خواه برای تعدیل سبک بحث و گفتگوی وی یا خطر از دست دادن حمایت بیشتر ، با ترامپ هم وزن باشند. طبق وب سایت FiveThirtyEight.com که نظرسنجی ها را ردیابی می کند ، بایدن تقریباً در همه نظرسنجی ها با اختلاف 6 تا 8 درصد پیشتاز است اما ترامپ تحت شرایطی می تواند همچنان کالج انتخاباتی را انتخاب کند.

چهار هفته آینده آماده می شوند یا برای تشدید مبارزات انتخاباتی و اصلاح روشهای خود برای دستیابی به کوچکترین قطعه رای دهندگان در ایالتهای میدان جنگ ، برای هر دو نامزد انتخاب کنید.

روز بعد از مناظره ، هر دو نامزد برای سوار شدن بر سر و صدای بحث و جدال به مبارزات انتخاباتی پرداختند. ترامپ تحت فشار نادر جمهوری خواهان ارشد قرار گرفت تا برعلیه سفیدپوستان را به وضوح محکوم کند به جای این که مانند آنها در هنگام مناظره به آنها چشمک بزند. او مقداری عقب رفت اما نه همه راه.

ترامپ برای سومین سفر خود به ایالت ، برای جمع آوری کمک مالی و تجمع به مینه سوتا رفت. ناآرامی ها و اعتراضات پس از کشته شدن پلیس شهر جورج فلوید ، یک آمریکایی آفریقایی تبار ، مینیاپولیس ، یک شهر بزرگ در مینه سوتا را لرزاند ، و این باعث خشم مردم در تابستان امسال شد. برای پیروزی. بایدن و ترامپ در اوهایو گردن و گردن دارند در حالی که بایدن در پنسیلوانیا ، ایالتی که هیلاری کلینتون در سال 2016 از دست داد جلوتر است.

با تأکید بر قطع ارتباط ترامپ با متوسط ​​آمریکایی ها ، بایدن گفت رئیس جمهور درک نمی کند و اهمیت نمی دهد در مورد رنج مردم زیرا او در یک امتیاز بزرگ شده است. وی رفتار ترامپ را “یک شرمساری ملی” خواند.

انتظار داشته باشید که در روزهای آینده لفاظی ها تندتر و لحن آن کمتر شود.

همچنین بخوانید: دونالد ترامپ و مناظره ریاست جمهوری جو بایدن با واکنش های Tweeple مواجه شد

همچنین بخوانید: هند ، چین در مورد ویروس کرونا اعداد واقعی نمی دهند: دونالد ترامپ در جریان بحث با جو بایدن سرزنش کرد