درگیری معترضین با پلیس در هنگام تجمع ضد قفل در لندن ، 16 نفر

را دستگیر کردند

در میان اعتراضات در حین تجمع ضد قفل در لندن شنبه ، معترضین با پلیس درگیر شدند در حالی که مأموران سعی در تجمع مردم به دلیل عدم موفقیت داشتند حفظ فاصله اجتماعی

طبق پلیس متروپولیتن ، 16 نفر دستگیر و 9 نفر از افسران آن در جریان درگیری ها ، که معترضین را در حال پرتاب بطری و آب دیدند ، زخمی شدند. دو نفر از افسران پلیس زخمی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه سر در بیمارستان بستری شده اند.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان ضد قفل در میدان ترافالگار جمع شده بودند و بعداً برای اصطلاح “ما رضایت نمی دهیم” به هاید پارک در مرکز لندن منتقل شدند. “تجمع در اعتراض به محدودیت ها ، از جمله” قانون شش نفر “فعلی که تعداد افراد را برای جمع آوری به عنوان بخشی از محدودیت ها برای کنترل ویروس کرونا محدود می کند.

پلیس متروپولیتن بیانیه ای صادر کرد و هشدار داد که در راستای تظاهرات برنامه ریزی شده ، گشت ها را تشدید خواهد کرد ، حتی اگر به مردم یادآوری کند که چنین تجمعاتی می تواند برخلاف مقررات طراحی شده برای محافظت از افراد در برابر ویروس کرونا باشد. تجمع افراد در گروههای بیش از شش نفر غیرقانونی است ، مگر اینکه معاف شوند.

در حالی که اعتراض یکی از این معافیت ها است ، سازمان دهندگان باید ارزیابی خطر را ارائه دهند و باید فاصله اجتماعی را رعایت کنند. آده آدلكان ، كه روز شنبه عمليات پليس مت را هدايت مي كند ، گفت: “با شروع ازدحام جمعيت در ميدان ترافالگار ، براي مردم محفوظ ماندن در فاصله اجتماعي و امن نگه داشتن يكديگر امكان پذير نبود.”

“این عدم اقدام ارزیابی ریسک ارسال شده توسط برگزارکنندگان رویداد را از شب قبل خنثی کرد. بنابراین ، تظاهرات امروز دیگر از مقررات ویروس کرونا معاف نیست. به گفته ایمنی عمومی ، مأموران سپس به سرعت برای پراکنده کردن جمعیت تلاش کردند. “

پیش از این ، او گفته بود که افسرانش از روش تعامل ، توضیح و تشویق مردم برای پیروی از مقررات استفاده خواهند کرد.

“با این حال ، اگر افراد نتوانند رعایت کنند و خود را در معرض خطر قرار دهند ، مأموران اقدامات اجرایی را انجام می دهند.”

“من می دانم که این افراد بسیار ناامید کننده هستند. مقررات ، اما آنها برای محافظت از همه از ویروس کشنده طراحی شده اند. با جمع شدن آشکارانه تعداد زیاد و نادیده گرفتن فاصله اجتماعی ، شما سلامتی خود و عزیزانتان را در معرض خطر قرار می دهید. “

تعدادی از افسران نظم عمومی بسیار آموزش دیده و همچنین مأمورین پلیس Met در میان حضور قابل مشاهده پلیس در مرکز لندن حضور داشت ، تا “سریع” به نقض مقررات ویروس کرونا و صحنه های خشونت پاسخ دهد.

در همین حال ، معترضین می توانستند پلاکاردهایی را در دست داشته باشند. با خواندن: “وقتی استبداد قانون می شود ، مقاومت به وظیفه تبدیل می شود” ، “حقیقت را از ماسک درآورید” و “دیگر دروغ نمی گوید ، دیگر ماسک ندارد ، دیگر قفل نخواهد بود” ، در حالی که شعار “ماسک را بردار” نیز سر می دهد.

آخر هفته گذشته ، یک اعتراض مشابه ضد قفل نیز به خشونت انجامید و منجر به 32 دستگیری شد.

“من بسیار ناامید هستم که می بینم 9 افسر در درگیری با اقلیت کمی از معترضان زخمی شده اند. این به ویژه با توجه به صدماتی که آخر هفته گذشته توسط افسران متحمل شده اند ، بسیار ناراحت کننده است. ما از آن افسرهایی که زخمی شده اند حمایت خواهیم کرد و برای آنها آرزوی بهبودی سریع دارم. “فرمانده آدکلان اضافه کرد.

تجمع روز شنبه در حالی برگزار می شود که صدیق خان ، شهردار لندن خواستار محدودیت شدیدتر برای پایتخت انگلیس شد ، اکنون در لیست نظارت دولت Covid-19. تمام بخشهای آن در حال حاضر بخشی از 92 منطقه مورد نگرانی در سراسر انگلیس هستند ، جایی که شمار کشته شدگان ویروس کشنده در حال افزایش است به 42000 نفر با سرعت عفونت در مسیر صعودی ادامه دارد.

بخشهای زیادی از انگلیس در حال حاضر تحت تحت کنترل هستند قفل محکم تر موضعی ، بیش از یک چهارم مردم با اعمال قانون در آخر هفته با محدودیت روبرو هستند.

همچنین بخوانید: پونا: آنتی بادی هایی که در 7٪ افراد در آزمایش های سرولوژی انجام شده در بین CSIR یافت می شود کارکنان -NCL ، خویشاوند