قرنطینه برای 2500 دانش آموز در مدرسه نخبگان سوئیس

سفارش داده شد class = “ff-og-image-inserted”>

مقامات بهداشتی سوئیس پس از “شیوع قابل توجه” ویروس کرونا ، قرنطینه ای را برای حیرت انگیز 2500 دانش آموز در یک مدرسه معتبر مدیریت مهمان نوازی در شهر لوزان صادر کردند. که به عنوان محصول جانبی مشکوک به مهمانی خارج از دانشگاه هستند.

مقامات سوئیس در کانتون یا منطقه ، گفتند که کلیه دانشجویان دوره کارشناسی در Ecole Hoteliere de Lausanne ، معروف به دانشگاه مدیریت مهمان نوازی لوزان به انگلیسی ، دستور داده شده اند برای قرنطینه کردن در داخل و خارج از دانشگاه زیرا تعداد شیوع ویروس کرونا به دلیل غیرممکن بودن بسته شدن هدف وجود دارد.

سازمان بهداشت جهانی ، مقامات ملی بهداشت و دیگران هشدار داده اند که جوانان که تمایل به خفیف تر دارند علائم ابتلا به ویروس کرونا نسبت به گروه های جمعیتی قدیمی ، عامل اصلی ادامه شیوع ویروس کرونا در هفته های اخیر ، به ویژه در اروپا بوده است.

“شیوع قابل توجهی از عفونت در چندین سطح آموزش ظاهر شده است ، و بسته شدن هدفمندتری را ایجاد می کند. “غیرممکن است که این 2500 دانش آموز تحت تأثیر قرار گیرند” ، دفتر منطقه ای وود در بیانیه ای گفت. “تا 28 سپتامبر ، دانش آموزان باید در خانه بمانند. برای برخی ، این بدان معنی است که خانه خود را در سایت مهمان نوازی ترک نکنند. “

اشاره شد که تحقیقات اولیه نشان داد که” یک یا چند طرف در این تعداد شیوع عفونت منشا infection گرفته اند “، و دوباره تکرار کرد مقامات قبلی خواستار “برخورد مسئولانه” در بین طرفین حزب مانند استفاده از ماسک ، ردیابی تماس های آنها ، هوشیاری از علائم و “فاصله اجتماعی” بودند.

مدیران مدارس “تمام اقدامات لازم” را انجام می دادند در بیانیه آمده است که اطمینان حاصل شود که کلاسها بصورت آنلاین ادامه دارد.

شریف ممدوح سخنگوی دانشگاه روز پنجشنبه گفت که “اوضاع مطلوب نیست” اما دانشگاه در ماههای اخیر اقدامات احتیاطی را انجام داده است. وی گفت که 11 دانش آموز از نظر ویروس کرونا مثبت آزمایش شده اند و هیچکدام از آنها نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند.

ممدوح گفت این قرنطینه 2500 دانشجوی کارشناسی را تحت تأثیر قرار می دهد. مجموع دانشجويان اين دانشگاه حدود 3500 نفر است ، از جمله افرادي كه مقاطع پيشرفته را دنبال مي كنند. وی گفت صدها دانشجوی ساکن در خوابگاه های دانشگاه در محوطه دانشگاه مشمول قرنطینه خواهند شد.

سوئیس تنها نیست. آخرین آمارهای دولت در همسایگی فرانسه نشان می دهد که 22 درصد از خوشه های ویروس فعال این کشور در مدارس دانشگاه هستند. ایالات متحده همچنین خوشه های مرتبط با دانشجویان را مشاهده کرده است.

سخنگوی سازمان بهداشت جهانی مارگارت هریس گفت که اگرچه “فقط قرار دادن آن بر روی جوانان ناعادلانه است” ، اما این تعجب آور نیست که نوجوانان و جوانان هریس گفت: “تصور می کند که آنها احساس نمی کنند به اندازه گروه های مسن در معرض خطر هستند”. بخصوص در پی داده هایی که نشان می دهد افراد جوان معمولاً کمتر دچار ویروس کرونا می شوند.

“پیامی که شنیده اند این است:” شما از زندان خارج شده اید ، بیرون بروید و بازی کنید “. “ما نمی خواهیم پلیس سرگرم کننده باشیم ، اما می خواهیم مردم با خیال راحت سرگرم شوند.”