راهول گاندی مانند یک دانش آموز فاقد اشتیاق برای تسلط بر این موضوع: اوباما در کتاب جدید

-647×363.png؟ J2mIgg5nE2um_EE5dQYN0uTQwDcQ6Tk. ” class = “ff-og-image-inserted”>

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، رهبر کنگره راهول گاندی را به دانشجویی تشبیه کرده است که دوره های خود را انجام می دهد اما استعداد تسلط بر یک موضوع را ندارد.

باراک اوباما در آخرین کتاب خود این مطلب را در مورد راهول گاندی نوشته است: “راهول گاندی از کیفیت عصبی و شکل نگرفته ای در مورد او برخوردار است ، گویی دانش آموزی است که دوره های آموزشی را انجام داده و مشتاق تحت تأثیر قرار دادن معلم است اما عمیق داون فاقد استعداد و اشتیاق برای تسلط بر این موضوع بود. “

نخست وزیر پیشین منموهان سینگ نیز در کتاب” سرزمین موعود “ذکر شده است. باراک اوباما ظاهراً دکتر مانموهان سینگ را “دارای نوعی صداقت بی پروا” یافت.

رهول گاندی در سال 2017 با اوباما ملاقات کرد و تصویری را در توییتر به اشتراک گذاشت.

با رئیس جمهورBarackObama عالی برای دیدار مجدد وی گپ پرباری داشت. pic.twitter.com/LCJKGBg0Qr

— Rahul Gandhi (RahulGandhi) 1 دسامبر 2017

منموهان سینگ بارها و در زمان تصدی نخست وزیری در دولت UPA باراک اوباما را ملاقات کرد و رابطه کاری خوبی داشت پس از امضای توافق هسته ای هند با ایالات متحده ، با او همراه شد.

در کتاب جدید باراک اوباما ، یکی از هم دموکرات ها ، از جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده نیز نام برده شده است. اوباما معاون رئیس جمهور سابق خود و بایدن رئیس جمهور فعلی ایالات متحده را به عنوان مردی شایسته توصیف می کند که “اگر فکر کند به او حق نداده اند ممکن است خاردار شود – کیفیتی که ممکن است هنگام برخورد با رئیس بسیار جوانتر شعله ور شود”. < / p>

با اشاره به ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، اوباما می نویسد که رهبر او را به یاد رئیسان باهوش خیابان می اندازد که قبلا شیکاگو را در یک برهه از زمان اداره می کردند.

طبق یک بررسی کتاب توسط نیویورک تایمز ، کتاب جدید باراک اوباما “یک سرزمین موعود” بیشتر به موضع سیاسی او متمرکز است تا زندگی شخصی او. رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد طیف وسیعی از موضوعات از روزهای ابتدایی سیاست تا کشته شدن اسامه بن لادن توسط تیم مهر آمریكایی در ابوت آباد پاکستان مطالبی نوشت.