طومار نادر 700 ساله چینی در هنگ کنگ زیر چکش می رود ، انتظار می رود 10 میلیون دلار

بدست آورد

پیش بینی می شود یک طومار نقاشی شده 700 ساله از سلسله یوان با عنوان “پنج شاهزاده مست در حال بازگشت به اسب” بفروشد با قیمت 10/5/5 میلیون دلار در حراج آینده Sotheby’s در هنگ کنگ.

این طومار به طول دو متر که متعلق به امپراطورهای چین بود و توسط رن رنفا (1255-1327) استاد سلسله یوان طراحی شده بود ، چکش همراه با سایر آثار هنری نادر در 8 اکتبر. “p” “این نقاشی است که در قرن هجدهم وارد مجموعه دربار ، در مجموعه Qianlong امپراطور شد. مهرهای امپراطور Qianlong را دارد. ، پسرش جیاقینگ و دیگر امپراطوران سلسله چینگ ، “رئیس سوتبی آسیا ، نیکلاس چو روز چهارشنبه در پیش نمایش رسانه ای گفت.

عکس: رویترز

طومار پنج شاهزاده و چهار خادم را نشان می دهد که همه آنها نیز در یک صحنه پویا سوار اسب هستند.

“این در دست Pu Yi ، آخرین امپراتور بود که آن را از ممنوع خارج کرد سیتی و پس از آن آن را در بازار فروخت. و وارد مجموعه های بسیار مهم و مهمی در غرب شد. چاو اضافه کرد. امروز در میان ماست. “از جمله دیگر کارهای نمایش داده شده توسط ساتبی ، طومار کاملی از اثر معروف وانگ هوی ، هنرمند سلسله Qing ،” تور بازرسی جنوبی امپراطور Kangxi “بود.

دوازده طومار آن ، که در کل 200 متر (656 فوت) طول دارند ، در سراسر جهان پراکنده هستند. Sotheby’s توصیف خود را از یک طومار کامل به عنوان منحصر به فرد توصیف کرد. این مورد برای فروش نیست.