روبات کوروناویروس با نور ماوراء بنفش را هدف قرار در ایستگاه قطار لندن

عنصر

ربات هایی که می توانند ویروس کرونا را با اشعه ماوراio بنفش از بین ببرند ، در یکی از بزرگترین ایستگاه های قطار لندن ، سنت پانکراس بین المللی آورده شده اند ، زیرا سعی در بازگرداندن آن دارد اعتماد مشتری به ایمنی مراکز مسافرتی.

روز سه شنبه وقتی نخست وزیر بوریس جانسون به مردم گفت که هر جا ممکن است دوباره از خانه کار کنند و همچنین برای مقابله با موج دوم دستور داد که رستوران ها و بارها زود تعطیل شوند ، ایستگاه ها ضربه ای دیدند. از عفونت های Covid-19.

St Pancras International 34.6 میلیون ورودی و خروجی را در سال مارس 2019 مشاهده کرده است ، آخرین اطلاعات سالانه موجود از دفتر راه آهن و جاده (ORR) ، نهمین -بازی ترین ایستگاه کشور. ORR گفته است که همه گیری باعث افت چشمگیر استفاده از ریل شده است.

جی نیوتون ، رئیس مهندسی ایستگاه ها و عملیات با سرعت بالا گفت: “مهمترین چیز برای ما جلب اعتماد مشتریان است.” لینک ریلی تونلی One Channel.

“ما اولین ایستگاه قطار هستیم که این نوع فناوری را به کار می گیریم زیرا می خواهیم به مردم اجازه دهیم با اطمینان از ایستگاه قطار استفاده کنند ، با اطمینان از واحدهای خرده فروشی ما استفاده کنند و به آرامی استفاده کنند. به روال عادی برگردید. “این ایستگاه گفت:

ربات ها از نور ماوراlet بنفش برای جارو کردن مناطق وسیع و بدون نیاز به مواد ضد عفونی کننده شیمیایی استفاده می کنند. این فناوری می تواند تقریبا 100٪ باکتری ها و ویروس ها – از جمله ویروس کرونا – روی سطوح و در هوای اطراف آن در عرض چند دقیقه.

St Pancras International انتهای پیوند Eurostar به پاریس ، بروکسل و آمستردام است ، و همچنین دارای لینک به شش خط مترو لندن با همسایه ایستگاه King’s Cross.