واکسن Sputnik V 92٪ در برابر ویروس کرونا موثر است ، ادعا می کند روسیه

اولین تجزیه و تحلیل داده های میان دوره ای واکسن Sputnik V علیه کارآزمایی های بالینی فاز 3 Covid-19 در فدراسیون روسیه ، 92 درصد کارایی را نشان داد. < / p>

در حال حاضر ، آزمایشات بالینی Sputnik V فاز III تأیید شده است و در بلاروس ، امارات ، ونزوئلا و سایر کشورها و همچنین فاز II-III در هند در حال انجام است.

آزمایشات انجام شده تحت استفاده مدنی از واکسن در روسیه (بخشی از آزمایشات بالینی نیست) بر اساس نظارت بر 10،000 واکسن واکسن تأیید شده با سرعت بیش از 90 درصد.

هیچ عارضه جانبی غیر منتظره ای در طول این وقایع رخ نداده است آزمایش های. نظارت بر شرکت کنندگان در حال انجام است.

کارآیی بر اساس اولین تجزیه و تحلیل موقت 21 روز پس از تزریق اول به دست آمده است.

نتایج اولیه تنها نتایج دوم است منتشر شده از یک آزمایش انسانی در اواخر مرحله در تلاش جهانی برای تولید واکسن هایی است که می تواند همه گیری را متوقف کند که باعث کشته شدن بیش از 1.2 میلیون نفر و نابودی اقتصاد جهانی شده است.

روسیه واکسن Covid-19 خود را برای عموم ثبت کرد از اوت استفاده کنید ، اولین کشوری که این کار را انجام داده است ، اگرچه تصویب قبل از شروع دادگاه مقیاس بزرگ در سپتامبر است.

“ما براساس داده ها نشان می دهیم که بسیار کارآمد هستیم واکسن ، “کریل دیمیتریف ، رئیس RDIF ، گفت:” این نوعی خبر است که سازندگان واکسن یک روز با نوه های خود صحبت می کنند.

نتایج موقت بر اساس داده های 16000 شرکت کننده در اولین آزمایش است برای دریافت هر دو عکس از واکسن دو دوز ، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) ، که بوده است حمایت از واکسن و بازاریابی در سطح جهانی ، گفت.

تجزیه و تحلیل موقت پس از 20 شرکت کننده در آزمایش COVID-19 انجام شد و بررسی کرد که چه تعداد واکسن در مقابل دارونما دریافت کرده اند.

این به طور قابل توجهی کمتر از 94 عفونت در آزمایش واکسنی است که توسط Pfizer Inc و BioNTech تولید شده است. برای تأیید میزان کارآیی ، Pfizer گفت که دادرسی خود را تا زمان انجام 164 مورد COVID-19 ادامه می دهد.

RDIF در بیانیه ای اعلام کرد و داده های دادگاه همچنین در یک مجله پزشکی معتبر بین المللی پس از بررسی همکار منتشر خواهد شد.

به اصطلاح آزمایش فاز III شات ایجاد شده توسط موسسه گامالیا در 29 کلینیک در سراسر مسکو در حال انجام است و 40،000 داوطلب را درگیر می کند. در کل ، با یک چهارم تزریق دارونما.

RDIF گفت: احتمال ابتلا به COVID-19 در افراد واکسینه شده با Sputnik V 92٪ کمتر از افرادی است که دارونما دریافت کرده اند.

این کاملاً بالاتر از آستانه 50٪ اثر بخشی واکسن COVID-19 است که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده تعیین شده است.

اعلامیه روسیه به سرعت از نتایج ارسال شده در روز دوشنبه توسط Pfizer و BioNTech ، که گفتند شات نیز بیش از 90٪ موثر بود.

واکسن Pfizer و BioNTech از پیام رسان استفاده می کند فناوری RNA (mRNA) و برای ایجاد پاسخ ایمنی بدون استفاده از عوامل بیماری زا مانند ذرات واقعی ویروس طراحی شده است.

واکسن Sputnik V برای ایجاد پاسخ از دو عکس با فاصله 21 روز از هر یک بر اساس بردارهای ویروسی مختلفی که به طور معمول باعث سرماخوردگی می شوند: آدنو ویروسهای انسانی Ad5 و Ad26.

این دارو به دلیل ماهواره دوران اتحاد جماهیر شوروی که باعث ایجاد مسابقه فضایی شد ، Sputnik V نامیده می شود و این اهمیت ژئوپلیتیک پروژه برای پوتین است پوتین روز سه شنبه گفت: روسیه همچنین در حال آزمایش واکسن متفاوتی است که توسط انستیتوی وکتور در سیبری تولید شده و در آستانه ثبت سومی است ، و افزود که همه واکسن های این کشور مثر هستند. < / p>

“مطالعات قبلاً نشان داده و تأیید کرده است که اولاً این واکسن ها بی خطر هستند و بعد از استفاده هیچ عارضه جانبی جدی ندارند و ثانیا همه آنها م effectiveثر هستند.” خبرگزاری RIA به نقل از پوتین گفت:

RDIF گفت هیچ عارضه جانبی جدی در طی Sputni گزارش نشده است k V فاز III آزمایش تاکنون.

(با ورودی های رویترز)

همچنین بخوانید: مدیر AIIMS می گوید واکسن Pfizer به ذخیره سازی در -70 درجه نیاز دارد ، این در هند دشوار است.