نیویورکر خبرنگار را به دلیل افشای خود در تماس با زوم به حالت تعلیق درآورد

نیویورکی گزارشگر جفری توبین را به حالت تعلیق درآورد و تحقیقات را آغاز کرد پس از آنکه وی ادعا کرد هنگام تماس با زوم خود را آشکار کرده است ، طبق گزارش رویترز.

نویسنده-مفسر ، همچنین تحلیلگر ارشد حقوقی CNN ، از طریق شبکه كابلی مرخصی برای شبكه صادر كرد و آن را “یك موضوع شخصی” خواند. سخنگوی CNN در بیانیه ای گفت كه “جف توبین در حالی كه با یك مسئله شخصی سروكار داشت ، مدتی مرخصی خواسته است ، كه ما به آن اعطا كرده ایم.”

جفری توبین در یک جلسه بزرگنمایی با کارمندان سازمان نیویورکر و رادیو WNYC ، معاون روز دوشنبه گزارش داد. نیویورکر هفته گذشته جفری توبین را به دلیل خودارضایی در یک چت ویدیویی زوم به حالت تعلیق درآورد. طبق گفته معاون ،

روز دوشنبه در بیانیه ای ، نیویورکر گفت که توبین “در حالی که ما موضوع را بررسی می کردیم معلق شده است” توبین 60 ساله بیش از 20 سال نویسنده نیویورکی بوده است و در سال 2002 به CNN پیوسته است.

به نقل از رویترز ، در اظهاراتی به مادربرد ، توبین گفت: “من خیلی خجالت آور شدم اشتباه احمقانه ، با اعتقاد من خارج از دوربین بودن من از همسر ، خانواده ، دوستان و همکارانم عذرخواهی می کنم. من معتقدم که من در بزرگنمایی قابل مشاهده نیستم. فکر کردم هیچ کس در تماس زوم نمی تواند من را ببیند. فکر کردم ویدیوی بزرگنمایی را بی صدا کرده ام. “

جفری توبین نویسنده چندین کتاب است که اخیراً” جرایم واقعی و جنایات: تحقیقات درباره دونالد ترامپ “در ماه آگوست منتشر شده است. از دیگر کارهای وی می توان به “The Run of Life: The People v. OJ Simpson” و “The Nine: In the World Secret of the High Court” اشاره کرد.

(با ورودی های AP و Reuters)

همچنین بخوانید | در اینجا پنج پلت فرم برای برقراری ارتباط با تیم خود آورده شده

همچنین بخوانید | اکنون LinkedIn به کاربران امکان چت ویدئویی ، ویرایش پیام ، افزودن داستان و موارد دیگر را می دهد