مجمع Samosa که حزب چای را

خراب می کند

کمالا هریس در آستانه تاریخ سازی است. او نه تنها اولین زنی است که دومین دفتر عالی در آمریکا را اشغال می کند ، بلکه او همچنین اولین شخص رنگی خواهد بود. در حالی که میراث مختلط او در جامائیکا و هند جشن گرفته می شود ، او بخشی از گروه آمریکایی های هندی تبار است که در زندگی عمومی آمریکا به شهرت رسیده اند: “مجمع ساموسا”.

The ” caucus ‘گروهی از چهار دموکرات دیگر در کنگره است که در سال 2020 مجدداً انتخاب شده اند. نمایندگان کنگره آمی برا و رو خانا از کالیفرنیا ، نماینده مجلس راجا کریشنامورتی از ایلینوی و نماینده کنگره پرامیلا جیاپال از ایالت واشنگتن.

آنها تاریخچه های شخصی جذاب ، گاه دردناکی دارند. آنها دارای ارزشهای میراثی هستند ، اما مهمتر از همه. آنها مخالفان جدی فرقه ترامپ هستند و خوشحال هستند که حزب چای را نابود می کنند.

خانواده Jayapal در سال 1982 به ایالات متحده نقل مکان کردند ، Jayapal گرین کارت خود را به دلیل تولد زودرس فرزندش هنگامی که در بازدید از چنای بومی – و او نتوانست به موقع برگردد تا شرایط اقامت دائم را تأمین کند. وی سرانجام در سال 2000 به تابعیت آمریکا درآمد.

در طی جلسه استماع کمیته قضایی مجلس در مورد قانون برابری ، قانونی که با هدف جلوگیری از تبعیض علیه LGBTQ انجام شد ، جیاپال سخنرانی تکان دهنده ای در حمایت از این لایحه ایراد کرد. جیاپال گفت که او از نزدیک متوجه سنگینی بار جامعه بر دوش او شده است – او مادر یک کودک غیر باینری جنسیتی بود.

جیاپال هنگام صحبت اشکهایش را پاک کرد ، اما او اظهار نظر کرد.

در موارد دیگر ، مانند بازجویی از ویلیام بار ، دادستان کل ترامپ ، وی توانایی خود را در خرد کردن لیزترین مشتری نشان داد. بار در حین تحصیل و سرزنش به گوش او رسید. در یک لحظه ، از تلاشهای بی شرمانه او برای قطع سوالات او ، خسته شد و او با یک ادعای ساده که مفهوم فراتر از متن محدود آن جلسه دادرسی را داشت: “ببخشید ، آقای بار ، وقت من است ، و من آن را کنترل خواهم کرد . “

افراد دیگر در این مجمع سوابق سوابق چشمگیری در زمینه مبارزه با فسادی دارند که ترامپ موسسات را آلوده کرده است. برخی از مسائلی که آنها به آنها پرداخته اند در همین لحظه مطرح هستند. تلاش های ترامپ برای خرابکاری در سیستم پستی برای بهره مندی از انتخابات سال گذشته توسط جراحی کریشنا با جراحی آشکار شد.

در مورد خانا ، او نماینده کنگره دره سیلیکون است. او از سیاستی حمایت می کند که در فن آوری بزرگ کنترل می کند و برای حقوق افراد دانش بیشتری کسب می کند و اطلاعات آنها را کنترل می کند. بخش دیگری از کار وی آموزش نمایندگان کنگره است. به گفته خانا ، بی سوادی فنی افرادی که مجبور به تصویب قوانین هستند بسیار وحشتناک است. هنگامی که مدیر عامل شرکت گوگل ، سوندار پیچای در کمیته ای حضور یافت ، یک کنگره آیفون وی را بالا نگه داشته و با اتهام از وی می پرسد که آیا می تواند آن را بشکند؟ پیچایی مجبور بود با صبر و حوصله به آقا توضیح دهد که گوگل اپل نبود.

در حالی که این دسته از نمایندگان کنگره در سطح ملی برجسته شده اند ، آنها از هموطنان رأی داده می شوند. به نظر می رسد که زنان به خصوص خوب عمل می کنند – یک برد بیش از یک راه. به سرپرستی کامالا هریس ، آنها در حال جمع کردن اولین ها هستند. جنیفر راجکومار اولین زن آسیای جنوبی است که به عضویت مجمع ایالتی نیویورک انتخاب شد. در حالی که پادما کوپا اولین زن هندی الاصل در مجمع میشیگان است.

بیش از نیمی از مردان نیز در مناطق مختلف کشور انتخاب شدند.

یک نژاد توجه بسیاری از رسانه ها در هند در تگزاس بود ، جایی که سری پرستون کولکارنی برای کنگره ملی نامزد می شد. کولکارنی با اختلاف متوسط ​​شکست خورد ، اما اگر او مجبور به مقابله با “معضل Desi” نبود (دسی ها شامل پاکستانی ها و بنگلادشی ها هستند) شاید جنگ نزدیکتر می شد.

منطقه کنگره کولکارنی متنوع است. منطقه بیشتر هوستون. هوستون جایی است که رویداد پیروزمندانه “Howdy Modi” برگزار شد ، اما حوزه انتخابیه وی نیز تعداد معدودی مسلمان دارد.

در طول مبارزات انتخاباتی نشان داد که سازمان ها و افراد تحت حمایت RSS به کمپین کولکارنی کمک مالی کرده اند. مسلمانان در تگزاس کمیسیون انتخابات دموکراتیک خود را دارند و یکی از اعضا به من گفت: “این باعث می شود کل جامعه ما کنار گذاشته شود.” اما حتی اگر آنها کاری چندانی با آنچه در معرض خطر است نداشته باشند ، مسائلی مانند کشمیر هنگام رقابت در انتخابات های کوچکتر با هزینه پیروزی ، “desis” را تقسیم می کند.

در سطح ملی ، حداقل هزینه کنترل می شود. همانطور که جیاپال ، مدافع پرشور حقوق بشر ، بخاطر موضع گیری “ضد ملی ، ضد مودی” در ماده 370 بود.

جیاپال زنده ماند و رشد کرد. همانطور که سایر هندی-آمریکایی ها وارد زندگی عمومی شده اند. شاید زمان آنها فرا رسیده باشد و آنها همانطور که جیاپال گفته شروع به کنترل آن کرده اند.