چاره ای نیست: جوانان آمریکایی به ما می گویند چرا مشتاق رای دادن در نظرسنجی های

ایالات متحده هستند

رای دهندگان بار اول ، رای دهندگان بار دوم … جوانان در آمریکا این بار بیش از هر زمان دیگری رأی دادن دارند. < / p>

نظرسنجی ملی جوانان 18 تا 29 ساله آمریکا كه توسط م theسسه سیاست (IOP) در مدرسه هاروارد كندی منتشر شد ، علاقه زیادی به انتخابات پیش رو داشت. مشارکت مردم از انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 دیده نشده است. این نظرسنجی نشان داد که 63 درصد پاسخ دهندگان اظهار داشتند که “قطعاً رأی خواهند داد” ، در حالی که در همین زمان قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 47 درصد بود.

این نسل آگاه از رای دهندگان یا آنچه ما” از خواب بیدار شد. “جوانان از همه چیز درباره انتخابات از مدیریت شیوع Covid-19 توسط دولت ترامپ و یا برای تغییر موضوع ، نژادپرستی ، جنبش سیاه زندگی مهم ، مهاجرت و سیاست خارجی حرف های زیادی برای گفتن داشتند.

به اصطلاح سیاسی ، آنچه شما فاکتور TINA می نامید (“هیچ گزینه دیگری وجود ندارد”) در اینجا بازی می کند. هندوستان امروز با بسیاری از رأی دهندگان جوان صحبت کرد که رای اعتماد برای بایدن بیش از آن است که بیرون راندن ترامپ باشد که بسیاری از رای دهندگان را به غرفه های رای گیری سوق می دهد.

رأی دهندگان برای اولین بار

رای دهنده ای برای اولین بار سامانتا کاوالارو ، دانشجوی زیست شناسی دریایی در دانشگاه فلوریدا جنوبی (USF) ، قبلاً رای خود را به عنوان رای دهنده اولیه داده است. .

او گفت ، “من به بایدن بیشتر رأی دادم تا فقط به ترامپ رأی بدهم. من در ادامه روند انتخابات واقعاً گزینه اول تعیین شده ای نداشتم اما به بایدن رأی دادم زیرا در نهایت او تنها گزینه بود. ” مهاجرت و غیره ، فرزندان والدین مهاجر موضع بسیار محکمی در مورد سیاست های حزب جمهوریخواه دارند.

Rhitik Joshi ، دانشجوی سال سوم دانشگاه South Florid که اصالتاً اهل بالتیمور ، مریلند است و نقل مکان کرده است. حدود دو سال پیش به منطقه تامپا گفت: “این انتخابات ریاست جمهوری برای اولین بار بود که رأی دادم و من به جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی رأی دادم. از نظر من ، مهمترین موضوعاتی که امروز کشور با آن روبرو است ، مهاجرت است – به ویژه فرزند دو پدر و مادر مهاجر ، مراقبت های بهداشتی و نحوه مقرون به صرفه ساختن آن برای همه و حقوق افراد حاشیه نشین در ایالات متحده و چگونگی اولویت بندی این حقوق. ”

“برای من ، رأی دادن به جو بایدن هم تلاشی آگاهانه برای روی کار آمدن وی بود و هم رای منفی نسبت به ترامپ بود.”

این یک انگشت شست واقعی است برای ترامپ وقتی صحبت از مسئله تغییر آب و هوا و محیط زیست و نحوه مدیریت بیماری همه گیر ویروس کرونا می شود.

سامانتا کاوالارو گفت: “من یک رای دهنده برای اولین بار هستم ، در فلوریدا متولد و بزرگ شده ام. من بسیار هیجان زده هستم که توانسته ام در این انتخابات شرکت کنم زیرا این یکی از انتخابهای تفرقه انگیز است که در طول زندگی من داشته ایم. من همچنین سپاسگزارم که در کشوری زندگی می کنم که اجازه می دهد صدای من شنیده شود ، بنابراین این حرف را مسلم نمی دانم. “

وی افزود ،” به عنوان یک دانشجوی زیست شناسی دریایی ، سیاست های زیست محیطی بزرگترین موضوعات برای من وقتی در نظر می گیرم به کی رای دهم از طرف ترامپ ، او هیچ هدف محکمی برای حمله به تغییرات آب و هوایی نگذاشته است و به نظر نمی رسد که اندازه مسئله را درک کند ، به ویژه از آنجا که وی گفت برداشت برگ در جنگل های کالیفرنیا به گسترش آتش سوزی کمک می کند. ” / p>

در مورد مسئله کنترل همه گیری ، اکثر مناطق اطراف دانشگاه ها و جمعیت دانشجو از نگرش فعلی در زمینه مدیریت وضعیت استقبال نکرده اند ، چیزی است که اکثر دانشجویان دانشگاه فلوریدا گفته اند.

سامانتا شوارتز ، یک رای دهنده دیگر برای اولین بار از USF گفت: “مسائلی که در این انتخابات برای من مهمترین است قطعاً استفاده از Covid-19 است زیرا من آن را در سطح شخصی تجربه کرده ام. تمام خانواده من در ماه مارس به ویروس مبتلا بودند و من دوستان خانوادگی را می شناسم که واقعاً از آن جان سپردند و این واقعا دلخراش است و تعداد آنها در کشور در کشور بدتر و بدتر می شود. “

“ترامپ یا دولت او به خوبی از پس آن برنمی آیند و بنابراین من واقعاً امیدوارم که بایدن در صورت ریاست جمهوری بهتر شود. نژادپرستی و جنبش زندگی سیاه و سفید بار دیگر مسئله ای است که فکر نمی کنم ترامپ به این خوبی از عهده آن برآید. برتری طلبان سفیدپوست واقعاً به سوی او هجوم می آورند و او آنها را محکوم نمی کند.

برای همه ، همه اینها به شور و شوق بیشتری در مورد رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 تبدیل شده است.

برای مبتدیان ، به احتمال زیاد شاهد خواهیم بود که بسیاری از رای دهندگان قبلی به پای صندوق های رای می روند. کارشناسان پیش بینی کرده اند رکورد مشارکت 150 میلیون نفری ، که 65 درصد رأی دهندگان واجد شرایط را تشکیل می دهد ، بالاترین میزان از سال 1908 است. رأی دهندگان جوان این بار بخش مهمی از رأی دهندگان فعال را تشکیل می دهند.

> پاییز 2020: 5 روش اصلی برای جذب

شور و شوق رای دهندگان جوان و احتمال حضور در انتخابات بسیار زیاد است. 63 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که “قطعاً رأی خواهند داد” ، در حالی که در همین زمان در سال 2016 47 درصد بود.

از ماه مارس ، تغییر چشمگیری در نحوه نگاه جوان آمریکایی ها به اقتصاد به وجود آمده است مسئله مهم در انتخابات ریاست جمهوری است.

فقط یک چهارم جوانان آمریکایی می گویند واکسن Covid-19 “به طور قطع” دریافت می کنند. توسط حزب سیاسی شکسته شده ، 34 درصد دموکرات ها می گویند که “به طور قطع” واکسن Covid دریافت می کنند ، در حالی که این فقط 14 درصد از جمهوری خواهان است.

اگرچه رأی دهندگان جوان آمریکایی بیشتر از جو بایدن در مقایسه با دونالد طرفداری می کنند. ترامپ ، جوانان آمریکایی که از ترامپ حمایت می کنند ، شور و شوق بیشتری در حمایت از آنها دارند.

اگرچه جوانان آمریکایی از راهپیمایی های اعتراضی مسالمت آمیز و ایمن کوید حمایت می کنند ، اما با اکثر قریب به اتفاق سایر تاکتیک های اخلالگرانه اعتراضی را تأیید نمی کنند.

(منبع: انستیتوی سیاست (IOP) در مدرسه هاروارد کندی)

همچنین بخوانید: آیا آمریکایی های هندی به ترامپ رأی می دهند؟ | India Today Insight