همه آنها مقصر هستند: افراطی دونالد ترامپ ، باراک اوباما ، بیل کلینتون را در پست های آنلاین تهدید کرد ، می گوید FBI

مردی که به اتهام توطئه برای آدم ربایی فرماندار میشیگان متهم شده است نیز اظهار نظرهای تهدیدآمیز آنلاین درباره رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ ، رئیس جمهورهای پیشین باراک اوباما و بیل کلینتون جدا از سایر چهره های برجسته سیاسی ، یک پرونده FBI در دادگاه فدرال گفت.

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از مأمور ویژه کریستوفر لانگ گفت که باری کرافت ، ساکن دلاور ، علیه کرافت یکی از شش عضو ادعایی یک گروه شبه نظامی افراطی است که متهم به برنامه ریزی برای ربودن گرتچن ویتمر فرماندار دموکرات به دلیل دستورات خاموش کردن وی برای کنترل بیماری همه گیر ویروس کرونا است. .

باری کرافت (اعتبار تصویر: AP) آسوشیتدپرس روز چهارشنبه پس از گزارش محتوای آن از سوی دیترویت نیوز ، کپی سند را به دست آورد.

در آن گفته شده است که در یکی از پست های فیس بوک در ماه مه ، تصویر دونالد ترامپ با عنوان نوشته شده است: “رنگ های واقعی درخشان هستند ،” میخوام این مفارو هم آویزون کنیم !!! درصد » درصد و چه بازدارنده ای ، طناب !!! درصد. “

پست های دیگر صحبت از به دار آویختن وزیر امور خارجه پیشین هیلاری کلینتون” به دلیل جنایات جنگی علیه بشریت بود “. AP به نقل از مبایعه نامه.

دیگری پرسید:” کدام فرماندار قرار است ابتدا کشیده شود و ابتدا به خیانت آویخته شود؟ “در مبایعه نامه مبادله ای بین کرافت و یک فرد ناشناس به اعتراضات و” اقدامات احتمالی خشونت “در کارولینای جنوبی اشاره شد ، از جمله اشاره آشکار به فرماندار جمهوریخواه هنری مک مستر ، .

طبق این گزارش ، کرافت در 4 مه نوشت: “من جمعه در کلمبیا خواهم بود … آنها می گویند که فرماندار خود را در بازداشت می خواهند … من می خواهم بگیرم همه آنها ، و محاکمه شوند. “

یک عکس از یک حلقه حاوی عنوان بود که اوباما را به دار آویخت ،” کلینتون ، دموکرات ها ، لیبرال ها ، مسلمانان “و دیگران از جمله” ایهان عمر “و” AOC ” در این سند اشاره های آشکاری به نماینده های دموکرات ایالات متحده وجود دارد. ایلان عمر از مینه سوتا و الکساندرا اوکاسیو-کورتز از نیویورک ، سند گفته شده است. رفتارهای افراط گرایانه را با سخنان خود فریاد می زند.

این ماه ویتمر در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس گفت که ترامپ “به سازمان های متنفر و سازمان های تروریستی داخلی بندرگاه امن داده است”.

دفتر میشیگان فرماندار گرچن ویتمر (اعتبار تصویر: AP)

دونالد ترامپ در طی یک سفر مبارزاتی در روز سه شنبه از لانسینگ ، میشیگان ، به نظر می رسید که به توطئه ادعا شده مراجعه کند ، زمانی که وی ، به نقل از AP ​​، گفت: “این مردم ما بودند که به او کمک کردند تا با مشکلش کنار بیاید. منظورم این است که باید ببینیم مشکلی وجود دارد یا نه. … او مرا مقصر دانست و این مردم ما بودند که به او کمک کردند. من متوجه آن نمی شوم. “

کرافت ، که در اظهارنامه به عنوان راننده کامیون مسافت طولانی توصیف شد ، دستور داده شد که این ماه به میشیگان منتقل شود.

قاضی فدرال در گرند رپیدز ، میشیگان ، در جلسه دادرسی مقدماتی 16 اکتبر ، حکم داد که مدارک کافی علیه پنج مظنون دیگر در توطئه آدم ربایی ادعا شده برای ارسال پرونده به یک هیئت منصفه عالی برای کیفرخواست احتمالی وجود دارد.

هشت مرد گفته می شود که عضو یا وابسته هستند یک گروه شبه نظامی به نام Wolverine Watchmen و در دادگاه ایالتی به اتهاماتی از جمله حمایت مادی از اقدامات تروریستی متهم شده است. برخی متهم به شرکت در طرح ادعایی علیه ویتمر هستند.

وکلای مدافع مظنونان را توصیف کردند به عنوان “سخنگویان بزرگ” که هرگز قصد اقدام با این کار را نداشتند.

اما محققان می گویند برخی از خانه تعطیلات ویتمر در شمال میشیگان محافظت کرده و توافق کردند مواد منفجره و تجهیزات تاکتیکی خریداری کنند.

<قوی > (با ورودی های AP)