آب نبات زیاد: انسان از خوردن کیسه های شیرین بیان سیاه

می میرد

عشق یک کارگر ساختمانی ماساچوست به شیرین بیان سیاه باعث شد تا زندگی اش تمام شود. خوردن یک کیسه و نیم هر روز به مدت چند هفته مواد مغذی او را از بین برد و باعث متوقف شدن قلب این مرد 54 ساله شد ، پزشکان روز چهارشنبه گزارش دادند.

“حتی مقدار کمی شیرین بیان شما را غذا خوردن می تواند فشار خون شما را کمی افزایش دهد. “، گفت: دکتر نیل بوتالا ، متخصص قلب در بیمارستان عمومی ماساچوست که این مورد را در مجله پزشکی نیوانگلند توصیف کرد.

مشکل اسید گلیسیریزیک است که در شیرین بیان سیاه و در بسیاری از غذاهای دیگر و مکمل های غذایی حاوی عصاره ریشه شیرین بیان. این می تواند باعث کاهش خطرناک پتاسیم و عدم تعادل در سایر مواد معدنی به نام الکترولیت شود.

خوردن 2 اونس شیرین بیان سیاه و سفید در روز به مدت دو هفته می تواند مشکل ریتم قلب را ایجاد کند ، به ویژه برای افراد بالای 40 سال ، ایالات متحده سازمان غذا و دارو هشدار می دهد.

“این چیزی بیشتر از چوب شیرین بیان است. این می تواند لوبیای ژله ، چای شیرین بیان ، بسیاری از موارد بدون نسخه باشد. دکتر روبرت اکل ، متخصص قلب و عروق دانشگاه کلرادو و رئیس سابق انجمن قلب آمریکا گفت: حتی برخی از آبجوها مانند آبجوهای بلژیکی این ترکیب را در خود دارند. ” او هیچ نقشی در مراقبت از مرد ماساچوست نداشت.

مرگ به وضوح یک مورد شدید بود. این مرد چند هفته قبل از مرگ سال گذشته از پیچ و تابهای قرمز و با طعم میوه به نسخه شیرین بیان شیرین تبدیل شده بود. او هنگام صرف ناهار در یک رستوران فست فود سقوط کرد. پزشکان دریافتند که وی دارای پتاسیم خطرناکی کم است که منجر به ریتم قلب و سایر مشکلات می شود. پاسخ دهندگان اورژانس CPR را انجام دادند و او دوباره زنده شد اما روز بعد درگذشت.

FDA اجازه می دهد تا 3.1 mits از محتوای یک ماده غذایی دارای اسید گلیسیریزیک باشد ، اما بسیاری از آب نبات ها و سایر محصولات شیرین بیان مقدار آن را نشان نمی دهد بوتالا گفت ، هر اونس موجود است. پزشکان به امید جلب توجه به این خطر ، پرونده را به FDA گزارش کرده اند.

جف بکمن ، سخنگوی شرکت هرشی ، که باعث پیچ خوردگی شیرین بیان در Twizzlers می شود ، در یک ایمیل گفت که “همه محصولات ما برای خوردن بی خطر هستند و با رعایت کامل مقررات FDA فرموله می شوند “و همه غذاها از جمله آب نبات” باید در حد متوسط ​​لذت ببرند. “