ترامپ دموکراتها را به “سرقت” انتخابات متهم می کند ، زیرا شمارش آرا هنوز محاسبه می شود ، وعده داد که به دادگاه عالی

مراجعه کند

با شمارش آرا در سراسر کشور ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده روز پنجشنبه اقدام فوق العاده ای را آغاز کرد حمله به روند دموکراتیک این کشور و ادعاهای خیره کننده ای مبنی بر “ربودن” انتخابات ایالات متحده از وی.

دونالد ترامپ با برگزاری یک جلسه مطبوعاتی از کاخ سفید ، ادعاهای بدون پشتوانه سو of رفتار در انتخابات را مطرح کرد. ترامپ با ارائه هیچ مدرکی ، کارگران انتخاباتی را مورد انتقاد قرار داده و ادعای تقلب در ایالاتی را که در نتیجه تعداد کمتری از آرا unc بدون شمارش صورت گرفته ، جو بایدن دموکرات را به پیروزی نزدیک می کند.

“این موردی است که آنها سعی در سرقت دارند ترامپ از دموکرات ها ، که وی را متهم به فساد مالی کرده در حالی که هیچ مدرکی ارائه نکرده است ، گفت:

ترامپ در اولین حضور عمومی خود از اواخر شب انتخابات ، تئوری های توطئه را تقویت کرد “در میان دام های قدرت ریاست جمهوری و همچنین خواستار رفتن به دادگاه عالی و

” ما فکر می کنیم در انتخابات خیلی راحت پیروز خواهیم شد. ما فکر می کنیم این دادخواست های زیادی خواهد بود زیرا ما مدارک زیادی داریم دونالد ترامپ گفت: “و این در نهایت به بالاترین دادگاه در این کشور ختم می شود … ما نمی توانیم انتخاباتی به این شکل سرقت شود.”> اگر شما رأی قانونی را بشمارید ، من به راحتی پیروز می شوم. اگر آرای غیرقانونی را بشمارید ، آنها می توانند سعی کنند انتخابات را از ما بدزدند … من قبلاً قاطعانه بسیاری از دونالد ترامپ گفت: “ما با اعداد تاریخی پیروز شدیم.”

ساعاتی قبل از جلسه توجیهی ترامپ ، جو بایدن اطمینان داده بود که می توان به شمارش آرا اعتماد کرد ، ضمن اینکه خواستار صبر و حوصله ، ظاهر ریاست جمهوری بیشتری دارد. از آمریکایی ها.

بایدن روش دیگری را در پیش گرفت و پس از شرکت در جلسه توجیهی Covid-19 مختصراً با خبرنگاران صحبت کرد و اظهار داشت که “هر آرا باید شمارش شود”.

“من از همه می خواهم آرام باش بایدن گفت: “روند کار در حال انجام است.” این خواست رای دهندگان است. هیچ کس ، و نه کسی دیگری که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را انتخاب می کند. ” نتیجه انتخابات 2020؟

همچنین بخوانید | دادگاه پنسیلوانیا به “ناظران نظرسنجی” کمپین ترامپ اجازه می دهد شمارش آرا را مشاهده کنند