ترامپ ، بایدن پیش از رای گیری

ریاست جمهوری ایالات متحده به عنوان صندلی SC در مرکز قرار می گیرد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این هفته ، در حین تظاهرات اوهایو دو بار قطع شد و شعارهای طرفداران تکان دهنده گفت:” صندلی را پر کنید ” ! “

” من این صندلی را پر خواهم کرد “، ترامپ قبل از شروع یک اختلافات گسترده درباره برنامه های خود برای معرفی سریع جانشین دادگاه عالی روت بادر گینسبورگ ، پاسخ داد. “آنها می گویند این مهمترین کاری است که یک رئیس جمهور می تواند انجام دهد.”

در طی یک چرخش در ویسکانسین چند ساعت قبل ، جمعیت زیادی برای جو بایدن دموکرات که مبارزات انتخاباتی وی دقیقاً پیروی از پروتکل های مبارزه با ویروس کرونا. نبرد بر سر آینده دادگاه عالی نیز از دست رفته بود ، و بایدن بسیار بیشتر مشتاق صحبت در مورد همه گیری ، مراقبت های بهداشتی و اقتصاد بود.

از آنجا که مرگ گینسبورگ در روز جمعه باعث نبرد بر سر آینده شد از دیوان عالی کشور ، ترامپ و بایدن برای تعریف عدسی که رأی دهندگان از سال 2020 مسابقه را مشاهده می کنند ، جنگیده اند. بایدن می خواهد که این انتخابات همه پرسی ترامپ و عدم کنترل او در همه گیرى باشد که منجر به کشته شدن 200000 آمریکایی یا رسیدگی به مسائل بهداشتی بزرگتر کشور شده است. ترامپ می خواهد تمرکز خود را بر روی نبرد دادگاه برای متحد کردن حزب و تقویت پایگاه حزب جمهوری خواه بگذارد.

بایدن در مصاحبه ای با WBAY ، محلی از خلیج گرین ، ویسکانسین ، اخبار تمایل خود را برای تمرکز در دادگاه عالی تایید کرد ایستگاه ، وقتی از او س askedال شد که آیا از پیشنهادات لیبرال برای افزودن کرسی به دادگاه عالی حمایت می کند؟ بایدن تغییر خواهد کرد. این همان چیزی است که او می خواهد. او هرگز نمی خواهد در مورد موضوع مورد بحث صحبت کند و همیشه سعی می کند موضوع را تغییر دهد. “

او اصرار داشت که بحث در مورد این باشد که چرا ترامپ “در جهتی حرکت می کند که کاملاً مطابق با آنچه بنیانگذاران می خواستند ناسازگار باشد.”

استراتژی هر نامزد خطراتی را به دنبال دارد. ناامیدانه می خواهد مانع ترامپ از دادن اکثریت محافظه کاران در دادگاه عالی کشور شود. بایدن نه تنها تمایلی به پذیرفتن این موضوع نداشته است ، بلکه اوایل سال جاری نیز با مخالفت با خواستار اضافه کردن کرسی هایی برای “بسته بندی” دادگاه عالی ، از رقبای اصلی تر لیبرال خود جدا شد.

بایدن ، مبارزات انتخاباتی نسبتاً متمرکز و 36 سال در سنا به سر برد ، نگران است که چنین اقدامی اختلافات را در یک لحظه قطبی خاص در تاریخ آمریکا بدتر کند.

و ترامپ با تمایل به این مسئله ، خطر از بین بردن رای دهندگان را تغییر می دهد در ایالت های کلیدی که بحث دادگاه را در هر جایی به اندازه موضوعات مربوط به تهدید فوری همه گیر و رونق اقتصادی کند ، مهم نمی دانند.

به زودی پس از مرگ گینسبورگ ، اطلاعات کمی از نظرسنجی وجود دارد ، اما نظرسنجی کنندگان جمهوری خواه و دموکرات بر این باورند که دیوان عالی کشور مسئله ای متحرک برای رای دهندگان متقاعد کننده نیست. نزدیکان به کارزار انتخاباتی ترامپ به طور خصوصی تصدیق می کنند که بیشتر مفید است زیرا گفتگو را از رهبری تفرقه افکن ترامپ دور می کند. و دموکراتها معتقدند که دادگاه به سادگی برای رای دهندگان طبقه کارگر که سعی در رسیدن به آنها دارند یک موضوع مهم نیست.

“من نمی دانم که رای دهندگان نوسان انگیزه آن هستند ، “گفت: ران هریس ، رئیس مجلس شورای میانه غرب کمیته ملی دموکرات ها. “این یک مسئله انگیزشی برای پایگاه است.”

هریس خاطرنشان کرد که بایدن دعوای دادگاه را کاملاً نادیده نمی گیرد ، اما “او در تلاش است تا دوباره به زمینی که ما برنده شده ایم برگردد: اقتصاد ، بهداشت و درمان ، همه گیری. “

هنوز زمان بندی مراحل تأیید دیوان عالی کشور اطمینان حاصل خواهد کرد که این بخش مهمی از مکالمه در هفته های پایانی انتخابات است. ترامپ گفت که روز شنبه نامزد خود را اعلام خواهد کرد و به نظر می رسد جمهوری خواهان سنا از وی پشتیبانی کافی برای پیشبرد نامزدی را دارند ، که این امر نیاز به رسیدگی کمیته و رای گیری بعدی سنا قبل از نهایی شدن دارد.

فشار داخلی روزافزون بر ترامپ و جمهوری خواهان سنا برای پایان روند تأیید قبل از انتخابات 3 نوامبر افزایش یافته است.

پیام رسان بایدن در این مورد می تواند به عنوان نامزد انتخاباتی وی ، سناتور کالیفرنیا ، کمالا هریس ، تبدیل شود. وی به عنوان عضو کمیته قضایی سنا ، جایی که یکی از دموکرات ها از نامزد ترامپ سوال می کند ، نمی تواند از سوالات در این زمینه جلوگیری کند.

هریس در سال 2018 با یک نقش پرخاشگرانه در دادگاه بحث برانگیز تأیید دادگاه عالی برت کاواناو ، و با پیشروی همتای بایدن در کپیتول هیل ، با توجه به احتمال زیاد توجه بیشتر مواجه می شود.

تیم بایدن پیش بینی نمی کند که آیا پیام پایانی دموکرات تغییر می کند یا خیر . یکی از دستیاران که خواست نامش فاش نشود و در مورد گفتگوهای داخلی صحبت کند ، گفت که این کمپین تبلیغات در مورد جای خالی دادگاه عالی را منتفی نکرده است ، گرچه هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است. دستیار گفت که بایدن خود مایل است در این هفته به خدمات گینسبورگ ادای احترام کند ، اما حتی این برنامه ها هنوز سنگ تمام گذاشته نشده است.

ترامپ ، در حال حاضر ، حداقل در حال حاضر بحث را دوست دارد . نامزدی بعدی وی در دادگاه عالی سومین دوره وی خواهد بود.
ترامپ به هواداران تشویق خود گفت: “بسیاری از روسای جمهور هیچ کدام را نمی گیرند ؛ ما سه نفر داشته ایم.” “این ذهن آنها را به باد می دهد ، ذهن آنها را به باد می دهد ، اما برای مردم اوهایو ، این چیزی است که شما می خواهید.”