ترامپ و بایدن تلاش خود را برای اولین کارزار مهم مبارزات انتخاباتی 2020 انجام می دهند

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، رقیب دموکرات ، آماده بودند تا روز سه شنبه در اولین بحث مهم خود در مبارزات انتخاباتی 2020 ، مهمترین فرصت تاکنون روبرو شوند. برای نامزدها ترسیم دیدگاه های کاملاً متفاوت برای کشوری که با بحران های متعددی روبرو است.

ترامپ و بایدن وارد کلیولند شدند با این امید که این بحث به پایگاه های پشتیبانی آنها نیرو بخشد ، حتی اگر آنها برای تکه های کوچک رأی دهندگان بلاتکلیف رقابت می کردند. می تواند در مورد انتخابات تصمیم بگیرد از زمانی که دو مرد خواستار هدایت کشوری بودند که با چنین هیاهویی روبرو شده است ، نسل های زیادی بوده است ، آمریکایی ها هراسان و بی تاب از شیوع ویروس کرونا هستند که بیش از 200000 نفر از همشهریان آنها را به کام مرگ کشانده و میلیون ها شغل برای آنها خرج کرده است.

با فقط 35 روز مانده به انتخابات ، و رای گیری زودهنگام که در برخی از ایالت ها در جریان است ، بایدن در مرحله نظرسنجی قدم به قدم می گذارد – قابل توجه در نظرسنجی های ملی ، نزدیک در برخی از ایالت های جنگ – و به دنبال گسترش حمایت خود از میان رای دهندگان حومه ، زنان و سالمندان نظرسنجی ها نشان می دهد رئیس جمهور از سال 2016 زمینه های قابل توجهی را در میان این گروه ها از دست داده است ، اما بایدن با سوالات خود روبرو می شود که به دلیل حملات پژمرده ترامپ تشویق شده است. نامزدها و نه رفراندوم در مورد کنترل ويروس وي که باعث کشته شدن بيشتر مردم در آمريکا از هر کشور ديگر شده است. طبق نظرسنجی ها ، آمریکایی ها رهبری او را در بحران خشمگین کرده اند ، و رئیس جمهور تلاش کرده است تا حملات مداوم به بایدن را انجام دهد.

ترامپ با ترک کاخ سفید به کلیولند ، مشت خود را برای طرفداران جمع شده در چمن کاخ سفید اما خطاب به خبرنگاران. او صبح را در تدارکات بحث غیررسمی گذراند در حالی که جلسه رسمی تری برای بعد از ظهر به محض ورود به اوهایو تنظیم شد. بایدن هنگام سوار شدن به هواپیمای جدید و بزرگتر مبارزات انتخاباتی در مسیر کلیولند ، چتری برای دفع باران دلاور در دست داشت. وی همچنین به خبرنگاران خطاب نکرد.