ترامپ از جاذبه سرپیچی کرد؛ اکنون دوباره به زمین سقوط می کند ، آینده برای تصمیم گیری

دونالد ترامپ ، که با ظهور فوق العاده خود از ستاره واقعیت و تاجر به ریاست جمهوری ، از جاذبه سیاسی سرپیچی کرد ، دوباره به زمین سقوط کرده است.

در پایان ، هجوم تجمعات پر سر و صدا او ، یک عملیات مشارکت در انتخابات بی سابقه و یک نیروی کاملاً اراده ای نتوانست بر واقعیت عدم محبوبیت پایدار وی و یک همه گیری طغیان آمیز که باعث کشته شدن بیش از 236000 نفر در ایالات متحده و از بین بردن میلیونها نفر از کار خود شده است ، غلبه کند.

با این حال مارک acerbic سیاست ترامپ – تمسخرهای توئیترانه ، انگیزه انتقام جویانه برای مجازات دشمنان ، رویکرد جداگانه او به جهان – نشانه های خود را در گوشه و کنار دولت و فراتر از آن نشان داد. و عملکرد بهتر از حد انتظار او در انتخابات در برابر جو بایدن دموکرات نشان می دهد که تأثیر او برای نسلها در سیاست ، حاکمیت و سیاست ، حتی در شکست ، طنین انداز خواهد شد. باید دید ترامپ پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود در ژانویه ، قصد دارد چه کاری انجام دهد. 20. عقب نشینی در زمین گلف؟ شبکه تلویزیونی خودش راه اندازی شود؟ زمینه برای اجرای مجدد فراهم شود؟ و چقدر با شدت تلاش خواهد کرد تا سرنوشت خود را به چالش بکشد؟

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، شنبه ، 7 نوامبر 2020 ، در استرلینگ ، واشنگتن (استرالیا) در استرلینگ ، واشنگتن ، در یک دور گلف در زمین ملی گلف ترامپ شرکت می کند (AP)

” من کاملاً انتظار دارم که رئیس جمهور درگیر سیاست شود. من کاملاً او را در لیست کوتاه افرادی قرار می دهم که احتمالاً در سال 2024 نامزد خواهند شد. “، رئیس دفتر سابق ترامپ ، میک مولوانی ، در مصاحبه آنلاین با انستیتوی امور بین الملل و امور اروپا گفت. “او از دست دادن خوشش نمی آید.”

ترامپ صدای بلند تلفن حساب کاربری خود در توییتر را حفظ می کند ، یک پلت فرم گسترده فاکس نیوز و حمایت بی نظیر طرفداران وفادار خود ، که ممکن است هرگز شکست خود را پس از او ماهها اصرار داشت که هیچ راهی برای از دست دادن قانونی او وجود ندارد و حتی به دروغ ادعای پیروزی زودرس را می کند.

روز شنبه ، ترامپ از پذیرفتن بایدن رئیس جمهور منتخب خودداری کرد ، در عوض قول داد که چالش های قانونی مشخصی برای تلاش برای براندازی نتیجه ندارد. تا قبل از ظهور جانشینی برای رهبری جمهوری خواهان – احتمالاً تا زمان قطعنامه انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در سال 2024 – ترامپ همچنان به عنوان رئیس واقعی حزبی باقی مانده است که در شکل خود تغییر شکل داده است.

“مایکل استیل” ، مشاور GOP ، که در Capitol Hill و برای مبارزات انتخاباتی کار کرده است ، گفت: “حتی در شکست ، دونالد ترامپ بیش از حد انتظار بوده و به جمهوری خواهان دیگر نیز کمک کرده است.” “او یک نیروی قدرتمند در درون حزب باقی خواهد ماند.”

با این حال ، از دست دادن ترامپ احتمالاً باعث ایجاد حساب در مورد میزان ترامپیسمی که حزب باید در پیش بگیرد ، می شود ، به ویژه با توجه به اینکه جمهوری خواهان می توانند کنترل حزب خود را حفظ کنند سنا و کرسی های اضافی در مجلس را به دست آورد.

اگر بایدن در یک پیروزی پیروز می شد ، این امر “پشت بسیاری از جمهوری خواهانی بود که می گفتند شخصیت ها محاسبه می شوند و حزب جمهوری خواه هرگز نباید اعتقاد خود را داشته باشد”. دونالد ترامپ ، شخصی را که مرزها را کنترل می کرد ، وارد کرد. “آری فلیشر ، وزیر مطبوعاتی کاخ سفید ، که در زمان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش خدمت می کرد ، گفت.

اما چون نزدیکتر بود ، وی پیش بینی کرد که حزب” ادامه یابد با شکاف بین افراد داخلی و خارجی ، بین تشکیلات و طرفداران ترامپ که مقصر این موسسه هستند ، درگیر شود. و نقش رئیس جمهور پیشین که به زودی قرار خواهد گرفت علامت س questionال بزرگی خواهد بود زیرا اگر او تصمیم بگیرد که فعال بماند ، علی رغم از دست دادن نزدیک ، همچنان قدرتمند و م effectiveثر است ، به ویژه برای جمهوری خواهان. “

در این میان ، هنوز مشخص نیست که آیا ترامپ نتایج انتخابات را می پذیرد یا همچنان به رقابت با آنها ادامه می دهد زیرا سه ماه آینده را به عنوان رئیس جمهور اردک لنگ سپری می کند.

کسانی که او را خوب می شناسند می گویند احتمال کمی وجود دارد بی سر و صدا به شب بروید.

مایکل کوهن ، وکیل دیرینه ترامپ ، منتقد و منتقد وی ، گفت: “وقتی دونالد ترامپ از دست بدهد ، هرگز انتقال مسالمت آمیز به قدرت اتفاق نخواهد افتاد. وی پیش بینی کرد که ترامپ تمام تلاش خود را انجام دهد تا ادعا کند انتخابات توسط دموکرات ها یا سایر نیروها “از او ربوده شده است” ، درست همانطور که ترامپ سعی کرد اختلاف نظر ایجاد کند در حالی که آرا شمرده می شد.

کوهن گفت: ترامپ همچنین احتمالاً آگاه است که پس از از دست دادن ریاست جمهوری ممکن است “با پرونده های قضایی فراوان ، اعم از فدرال و ایالتی خدمت شود.” ترامپ در حال حاضر با پرونده های قضایی روبرو است که وی را به تجاوز جنسی و افترا متهم می کند و امور مالی سازمان ترامپ وی توسط دادستان کل نیویورک در حال تحقیق است.

باربارا رز ، یکی از همکاران دیرینه ترامپ که اخیراً کتابی درباره تجربه خود نوشت با همکاری با وی ، حدس می زد كه رئیس جمهور ممكن است قبل از تحلیف بایدن ، كشور را ترك كند و شاید به دنبال امپراتوری رسانه ای خود باشد.

“او می تواند هر آنچه را بخواهد بپوشد. او می تواند هرچه می خواهد بگوید. این تقریباً مانند این است که توییتر در همه موارد دیگر منفجر شود. “

در مورد آینده جمهوری خواهان ، استیل گفت که این حزب احتمالاً به رهبرانی نگاه می کند که عناصر برنامه پوپولیست ترامپ را با سیاست هایی که به نظر می رسد ترکیب کنند بخش وسیع تری از رای دهندگان.

“چالش شناسایی بخشهای محبوب ، با دوام و عملی دستور کار وی و ازدواج آنها با سیاست ها و استدلال هایی است که به انتخاب کنندگان گسترده تری متوسل می شود که حزب برای پیروزی نیاز دارد. در سطح ملی در آینده ، “او گفت.”

حزب جمهوری خواه موج پوپولیستی را که شورشیان حزب چای در سال های اولیه به حرکت درآورده بود ، کاملاً پذیرفت و تمرکز خود را بر تجارت آزاد و تغییر مسیر داد. پایین آمدن اقتصاد به جنگهای تجاری و سیاست خارجی انزواطلبانه.

ظهور وی راهی جدید به سمت ریاست جمهوری را باز کرد ، که بیشتر از طریق شخصیت از سیاست پیش می رفت ، که حتی با از دست دادن رای دانشکده انتخابات نیز بازتاب داشت. پیام ساده انگارانه وی و تحریک “جنگ های فرهنگی” قدرت سیاست تفرقه را اثبات کرد و به تغییر شکل سیاسی نسل ها سرعت بخشید.

در حالی که وی با رأی دهندگان سفیدپوست روستایی و طبقه کارگر با اقتصادی و نژادی خود دسترسی خود را تعمیق می بخشید. با شکایت ، وی همچنین رای دهندگان تحصیل کرده دانشگاه در شهرها و حومه شهر را با سخنان گاه تند و توئیت های بی پایان خود خاموش کرد.

با این حال ، بسیاری از جمهوری خواهان معتقد بودند که اگر ویروس کرونا نبود همه گیری و یک اعتقاد گسترده در بین رای دهندگان مبنی بر اینکه وی این کار را اشتباه انجام داده است.

برخی از رهبران عالی حزب جمهوری اسلامی بر این باورند که اگرچه ممکن است به اصطلاح “هرگز شیادان” شکست رئیس جمهور را جشن بگیرند ، اما بعید است جمهوری خواهان بتوانند او را به طور کامل رد کنند ، با توجه به اینكه مواضع وی در مورد تجارت ، مهاجرت و سیاست خارجی با رای دهندگان طنین انداز شده است و چقدر به كسب پیروزی دوم نزدیك شده است.

همچنان مشخص نیست كه آیا افرادی كه به این حزب آمده اند به دلیل ترامپ همچنان درگیر خواهد بود بنابراین او دیگر در بلیط نیست.

رقابت برای نامزدی جمهوری خواهان در سال 2024 در پشت صحنه بی سر و صدا آغاز شده است. طیف گسترده ای از نامزدها در حال آزمایش آب ها هستند ، از افراد متوسطی مانند فرماندار مریلند ، لری هوگان ، تا مارک های آتشین مانند سناتور آرکانزاس ، تام Cotton و مقامات سابق ترامپ مانند فرماندار سابق کارولینای جنوبی ، نیکی هیلی. پسر ارشد ترامپ ، دونالد ترامپ جونیور ، مورد علاقه ویژه طرفداران وفادار رئیس جمهور در مسیر مبارزات انتخاباتی قرار گرفته است ، به این معنی که نام ترامپ می تواند دوام داشته باشد.

فلیشر گفت که حزب احتمالاً به دنبال شخصی با صدای صریح بیگانه خارجی که در عین حال از رفتن “تا جایی که توییت های شما افرادی را که می خواهند برای شما باشند” دور کند ، خودداری می کند.

بسیاری از طرفداران ترامپ می بینند که تأثیر او ادامه دارد.

کریس هالوک ، 56 ساله ، با تماشای بیش از هزاران نفر در راهپیمایی اخیر ترامپ در پنسیلوانیا که او به همراه 17 سال خود در آن شرکت کرده بود ، گفت: “ما کاری را شروع کردیم که قرار است نسلها ادامه داشته باشد.” دختر قدیمی.

در واقع ، همانطور که ترامپ به کشور سفر کرده است ، مبارزات انتخاباتی او الهام بخش نسل جدیدی از هواداران است که در خارج از زیرساخت های مبارزات انتخاباتی خود را ترتیب می دهند.

آنها شامل ” با صدای بلند اکثریت لانگ آیلند “، که هزاران نفر را به رژه اتومبیل ها در نیویورک کشانده است ، نگران دموکرات.

مت ورلین که در گردهمایی اخیر ترامپ به اعضای گروه دیگر پیوست ، گفت که حتی در صورت از دست دادن ترامپ ، این گروه قصد دارد با تمرکز بر سیاستمداران محلی ، از جمله شهر نیویورک ، به تلاش های خود ادامه دهد. شهردار بیل دو بلازیو و فرماندار اندرو کوومو.

“البته ما می خواهیم کوومو را برکنار کنیم”. “و ما می خواهیم د بلازیو را برکنار کنیم. ما سعی می کنیم سازماندهی کنیم. “