ترامپ می گوید که او حداقل نژادپرست اتاق است ، جو بایدن پاسخ

دونالد ترامپ با عنوان رئیس جمهور آمریكا ادعا كرد” من كمترین نژادپرست این اتاق هستم ” جو بایدن ، رقیب دموکرات وی ، برای آخرین مناظره پنجشنبه شب در تنسی ، ایالات متحده.

“من روابط بسیار خوبی با همه دارم. فکر می کنم کمترین نژادپرست اتاق هستم. من حتی نمی توانم مخاطب را ببینم زیرا بسیار تاریک است اما برای من مهم نیست که چه کسی در مخاطب حضور دارد … من کم نژادپرست ترین فرد این اتاق هستم. ” دونالد ترامپ گفت ، هیچ کس بیشتر از او برای جامعه سیاه کار نکرده است ، “جامعه سیاه پوستان من را دوست دارد و من آنها را دوست دارم. به جز آبراهام لینکلن ، هیچ کس برای جامعه سیاهان بیشتر کار نکرده است. “

دونالد ترامپ نژاد پرست ترین رئیس جمهور تاریخ معاصر است. pic.twitter.com/6GyKSbRoHA – جو بایدن (JoeBiden) 23 اکتبر 2020

در مورد سابقه ترامپ در رقابت نژادی ، جو بایدن پاسخ داد ، “آبراهام لینکلن در اینجا یکی از نژادپرست ترین روسای جمهور است که ما داشته ایم در تاریخ مدرن او روی هر آتش نژادپرستانه – هر آتش سوخت می ریزد. “

جو بایدن متذکر شد که در آخرین مناظره خود ، رئیس جمهور برتری سفیدها را محکوم نمی کند و به یک گروه افراطی گفت:” بایستید و بایستید. “

برخورد تلویزیونی در نشویل ، تنسی ، یکی از آخرین فرصت های باقی مانده جمهوری خواه ترامپ برای تغییر شکل یک کمپین تحت سلطه یک بیماری همه گیر است که منجر به کشته شدن بیش از 221000 نفر در ایالات متحده شده است. < نظرسنجی ها نشان می دهد ترامپ از بایدن عقب است ، هرچند رقابت در برخی از کشورهای جنگی که احتمالاً تصمیم به تصمیم گیری در این انتخابات دارند ، شدیدتر است.

اولین بحث و جدال ، هنگامی که این دو نفر توهین به معامله کردند ، حداقل 73 نفر را تماشا کرد میلیون بیننده هفته گذشته ترامپ بحث بعدی دیگری را که پس از تشخیص Covid-19 به یک شکل مجازی تغییر یافت ، منتقل کرد.

روز پنجشنبه ، کمیسیون ناظر بر بحث ، موانع پلکسی گلاس را برای جدا کردن نامزدها از بین برد ، رویترز گزارش داد که از نظر Covid-19 آزمایش منفی شده است ، منبع آگاه با این موضوع گفت.

کمیسیون همچنین میکروفون نامزدها را بی صدا کرد تا به هر یک از آنها اجازه داده شود قبل از تبدیل آنها موضوعات دو دقیقه ای درباره هر موضوع جدید ارائه دهند. دوباره ، در تلاش برای جلوگیری از هرج و مرج بحث اول.

همچنین بخوانید | در آخرین بحث پیش از انتخابات ، ترامپ ، بایدن در Covid-19 دنبال یکدیگر می روند

همچنین بخوانید | ترامپ CNN را “حرامزاده های گنگ” برای پوشش همه گیری ویروس کرونا می نامد