ترامپ در برابر انتخابات بایدن: آنچه آمریکا باید از هند

بیاموزد

آمریکا را دوباره بزرگ بسازید. این فریاد نبرد انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی آمریکا است. قدیمی ترین دموکراسی مدرن جهان انتخابات را به روشی برگزار می کند که در بسیاری از دموکراسی های دیگر واجد شرایط “آزاد” و “عادلانه” نیست. مطمئناً در هند نیست. در اینجا ، کمیسیون انتخابات چنان استاندارد بالایی را تعیین کرده است که ناظران آن به برخی از دموکراسی های نوپای آفریقا فراخوانده می شوند تا به انتخابات در آنجا اعتبار دهند.

بیایید ابتدا ببینیم ایالات متحده چگونه انتخابات خود را انجام می دهد > به قدرتمندترین دفتر جهان برای درک اینکه چرا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – جایی که جو بایدن از حزب دموکرات دونالد ترامپ از حزب جمهوری خواه را به چالش کشیده است – بحث برانگیز شده است حتی قبل از اولین رأی داده شد ، صحبت هایی در مورد انتخابات در دادگاه ها انجام شد.

یک انتخابات آمریکایی

 • ایالات متحده انتخابات فدرال دارد کمیسیون اما در آمریکا انتخابات را انجام نمی دهد. وظیفه آن تنظیم بودجه در کارزارهای انتخاباتی است. انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط مقامات محلی در ایالت های مختلف انجام می شود. به زبان ساده ، دولت یا دولت های حاکم انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را انجام می دهند. و ناگفته نماند که حزب حاکم دوست دارد حداقل از ایالتی که اداره می کند برنده نامزد حزب خود باشد.
 • ایالات متحده لیست رای دهندگان مرکزی یا ملی ندارد. یعنی مقامات محلی از طریق فرایندی که شهروندان را ملزم می کند به عنوان رأی دهنده ثبت نام کنند ، در هر منطقه لیست رأی دهندگان ایجاد می کنند. روش های انتخابی ثبت نام در گذشته برای دلسرد کردن گروه خاصی از شهروندان استفاده شده است. آمریکایی های آفریقایی تبار اغلب در مراحل پایانی قرار داشته اند.
 • هر ایالت شرایط ثبت نام رای دهندگان خود را دارد. برخی از ایالت ها حتی در روز انتخابات نیز اجازه ثبت نام رای دهندگان را می دهند. در برخی موارد ، اگر رأی دهنده ای که ثبت نام نکرده است در غرفه رأی گیری حاضر شود ، مدیران محلی می توانند یک فیش موقت ثبت نام رأی دهندگان صادر کنند. در ایالات متحده هیچ نوع فرم و قالب رای گیری یکنواختی وجود ندارد. علاوه بر این ، برخی از ایالت ها رای گیری های کاغذی را با ماشین های رای گیری الکترونیکی جایگزین کرده اند ، که توسط افسران محلی نگهداری می شود ، که داوطلبان را برای انجام وظیفه روز انتخابات آموزش می دهند.
 • روز انتخابات در ایالات متحده در واقع روز رای گیری نیست. رای گیری واقعی ممکن است روزها قبل از روز انتخابات آغاز شود و روزها پس از روز انتخابات ادامه یابد. روز انتخابات در واقع روزی است که بیشترین آرا در غرفه رای گیری ریخته می شود و به طور قابل توجهی ، شمارش آرا آغاز می شود.
 • به عنوان مثال ، برای 10 انتخاب کننده خود ، مینه سوتا 46 روز قبل از انتخابات رأی گیری را آغاز کرد. روز اما برای انتخاب 15 انتخاب کننده ، از طرف دیگر ، یک رای دهنده در کارولینای شمالی می تواند تا 9 روز پس از روز انتخابات از طریق آرا post پستی رأی دهد.
 • مسئله دیگر در انتخابات آمریکا این است که به رأی دهندگان داده می شود یا اجازه داده می شود اوراق رای دهی را روز قبل برای رای گیری پستی تهیه کنید. در این موارد می توان برگه های رای گیری پستی را خریداری ، دزدید و یا توسط افراد دارای منافع شخصی ربود ، زیرا مجاز است ارسال رای گسترده آرا را انجام دهد. این امر علاوه بر این آسیب پذیر است زیرا روز انتخابات در ایالات متحده تعطیل عمومی نیست و باعث می شود طبقه فقیر و طبقه کارگر برای ساعت ها در صف بایستند تا رای خود را بدهند.
 • بعلاوه ، هیچ قانون مشخصی وجود ندارد برای رد آرا پستی ، که در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به میلیون ها رأی رسیده است. برخی گزارش ها می گفتند که رأی گیری رد شده است زیرا رای دهندگان پاکت را با بزاق آب بندی نکرده اند بلکه با نوار چسب بسته اند. ، پرونده هند را در نظر بگیرید که برای هر رای دهنده آمریکایی حدود چهار رای دهنده وجود دارد. هر دو کشور به شرط ثبت نام به عنوان رأی دهنده ، به یک فرد بالای 18 سال اجازه رأی می دهند.
  • در هند ، کمیسیون انتخابات کل روند انتخابات را انجام می دهد. در حقیقت ، پس از اعلام انتخابات ، اختیارات دولت تا زمان اتمام کل تمرینات به شدت محدود می شود. به زودی پس از اعلام برنامه انتخابات ، کد مدل رفتار (MCC) شروع می شود. اداره کل عملاً تحت فرماندهی کمیسیون انتخابات فعالیت می کند.
  • کمیسیون انتخابات ، یک نهاد متمرکز با دفاتر در سطوح مختلف اداری در سراسر کشور ، متولی رأی دهندگان است لیست کمیسیون انتخابات و نه یک نهاد دولتی ، مرجع نهایی در تصمیم گیری در مورد رأی دهنده بودن است.
  • در هند ، رأی گیری در روز رأی گیری – روز انتخابات – که عمومی است تعطیلات در حوزه های انتخابیه که به صندوق های رای می روند. رأی گیری های پستی در هند مجاز است اما به گروه منتخبی از رأی دهندگان اجازه می دهد و قوانین در سراسر کشور یکسان است. رأی دهندگان نمی توانند پس از ساعت های رأی دهی رأی دهند که متوجه می شوند نامزد یا حزب مورد علاقه آنها عقب است.
  • هند رای خود را در دستگاه های مستقل موسوم به دستگاه های رای گیری الکترونیکی (EVM) ثبت می کند. برای اطمینان از شفافیت و اعتبار بیشتر ، کمیسیون انتخابات اکنون EVM ها را با دستگاه های VVPAT (ردیابی حسابرسی کاغذ قابل تأیید رأی دهنده) پر کرده است که در آن رأی دهنده می تواند برگه چاپی را با همان مارک ثبت شده در EVM مشاهده کند.
  • و مهمتر از همه ، شمارش آرا ظرف چند ساعت توسط کمیسیون انتخابات در ستاد حوزه های انتخابیه انجام می شود. در انتخابات لوک سبها در سال 2019 ، بیش از 61 رای دهنده کرور (از بیش از 91 کرور واجد شرایط) رای خود را در هند صادر کردند. تا اواخر بعد از ظهر ، بیشتر صندلی ها اعلام شده بود. در ایالات متحده ، حدود 15 کرور مردم رای خود را داده اند و شمارش آرا هنوز ادامه دارد. برخی از کارشناسان گفته اند که ممکن است شمارش آرا هفته ها به طول انجامد.

  نحوه اجرای انتخابات در ایالات متحده انتقاد بسیاری از کارشناسان انتخابات را به دنبال داشته است. انتخابات آمریكا پایانهای بی نظیری دارد كه قابل استفاده است. انتخابات بستر هر دموکراسی واقعی است. ایالات متحده چیزهای زیادی برای یادگیری از هند قبل از افتخار به MAGA (ساخت آمریکا دوباره بزرگ) دارد.