ترامپیسم ترامپ را که مخالف احتمالات بود ، پایه

را بزرگتر خواهد کرد

هنگامی که او مبارزات انتخاباتی خود را با یک سری از تجمعات پرشور به پایان رساند ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به جمعیت تشویق کننده خود گفت که آنها ثابت می کنند همه کارشناسان دوباره اشتباه می کنند – درست مثل زمانی که وی به احتمال زیاد در سال 2016 ریاست جمهوری آمریكا را به دست آورد. “ترامپ در یك راهپیمایی بزرگ در 31 اكتبر در پنسیلوانیا گفت:” یك موج قرمز بزرگ در راه است “، پیش بینی كرد كه افزایش حمایت جمهوری خواهان وی را برای انتخاب مجدد انتخاب كند. “هیچ کاری نمی توانند در این باره انجام دهند.”

بر اساس رسانه هایی که رقابت تنگاتنگ صبح شنبه را برای رقیب دموکرات خود جو بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور خواستار شدند ، ترامپ کاخ سفید را از دست داد. و با این حال ترامپ به طور واضحی از نتایج نظرسنجی ها که نشان می داد وی ممکن است در یک شکست شدید شکست بخورد ، بهتر عمل کرد و ثابت کرد که تعداد طرفداران وی بزرگتر و وفادارتر از آن است که بسیاری از ناظران متوجه شده بودند. از اولین دوره ریاست جمهوری اغلب آشفته و مبارزات تفرقه انگیزش در عوض ، ترامپ مقدماتی نشان می دهد که 7.3 میلیون رأی بیشتر از آنچه در سال 2016 گرفته بود ، کسب کرده است. بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه که در سال گذشته با استیضاح ترامپ درگیر انتخابات شدند ، امسال نیز به طور گسترده ای با سوigned استفاده از همه گیری و ناآرامی های داخلی در مورد قتل های پلیس سیاه پوستان روبرو شد. برخی از این متحدان با پیروزی های سنا پاداش داده شدند که ممکن است به این حزب اجازه دهد اکثریت کمی را حفظ کند.

جمهوری خواهان همچنین پنج کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده به دست آوردند که توسط دموکرات ها کنترل می شود. نمایش قدرتمند حزب جمهوری خواه ، مخالفت با منتقدان و صاحب نظران ، علیرغم یک مزیت بزرگ جمع آوری پول توسط دموکرات ها در پایان مبارزات انتخاباتی و طبق نظرسنجی ها ، حمایت شدید از دموکرات ها در حومه آمریکا بود.

این انتخابات به آرا late دیر شمارش نامه های پستی در جورجیا و پنسیلوانیا رسید که منجر به انتخابات بایدن شد. ترامپ اما قبول نکرده است. کنونی که رای بیشتری از هر نامزد جمهوری خواه در تاریخ به دست آورده است ، با ادعای بدون شواهد و تقلب ، تلاش کرده تا نتیجه را مشروعیت بخشد. به احتمال زیاد در چندین ایالت بازشماری می شود. و ترامپ همچنان به مبارزه قانونی برای خنثی کردن نتایج ادامه می دهد.

با این وجود ، ترامپ برای پیروزی در کالج انتخاباتی که تصمیم گیری در مورد انتخابات ایالات متحده را در دست دارد ، با یک مبارزه بزرگ مواجه است. هر ایالت بر اساس جمعیت خود به آرا elect انتخاباتی اختصاص می یابد. در بیشتر ایالات ، نامزدی که آرا the عمومی را به دست آورد ، تمام آرا elect انتخاباتی خود را می گیرد ، مهم نیست که چقدر به حاشیه پیروزی نزدیک باشد. در رای گیری ملی ، بایدن تاکنون 4.1 میلیون رای بیشتر از ترامپ به دست آورده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ صبح شنبه بیانیه ای صادر کرد و گفت انتخابات “خیلی دور است. جو بایدن به عنوان گواهی نشده است برنده هر ایالت ، چه رسد به هر یک از ایالت های بسیار مورد مناقشه. “

ترامپ در توئیتر خود نوشت:” من این انتخابات را با پیروزی زیاد برنده شدم! “

من این انتخابات را برنده شدم ، با تعداد زیادی!

– دونالد جی ترامپ (realDonaldTrump) 7 نوامبر 2020

حتی وقتی ایالات آخرین آرا را می شمارند ، نتایج امیدهای دموکرات ها برای مرگ ترامپیسم را ناکام گذاشته است. اگر پیروزی بایدن تصدیق شود و جمهوریخواهان مجلس سنا را حفظ کنند ، رئیس جمهور جدید ممکن است در تلاش برای فشار در قانون و گرفتن تأییدات قضات و مقامات دولت با دستبند بسته شود. آینده خود ترامپ هرچه باشد ، دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان گفتند که مجبورند که با ادامه درخواست تجدید نظر در سیاست پوپولیستی مارک او حساب کنند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، هنگام ورود به تجمع مبارزاتی. (عکس: رویترز)

جو گروترز ، رئیس حزب جمهوری خواه فلوریدا گفت که پیام ترامپ در مورد آزادی اقتصادی ، حتی در هنگام شیوع همه گیر ، بسیاری از رای دهندگان را به خود جلب کرد. گروترز گفت: “مردم به رئيس جمهور آمريكا رأي دادند به دليل پيامگذاري مثبت وي در مورد آينده و دور از اول قرار دادن اولويت آمريكا”.

“مردم مالیات نمی خواهند ؛ آنها نمی خواهند حبس شوند. آنها خواهان آزادی و آزادی هستند و نمی خواهند جوامع خود را تا حد زیادی سوخته ببینند “، وی با اشاره به حوادث غارت و آتش سوزی در اعتراضات به قتل توسط پلیس اظهار داشت: سال.

استو روتنبرگ ، تحلیلگر سیاسی غیرحزبی ، گفت این مسابقه مقاومت ترامپ را نشان می دهد ، كه از پایگاه خود از رأی دهندگان سفید پوست ، كه اغلب از طبقه كارگر بودند ، لژیونهای طرفداران خود را نشان داد و با اسپانیایی تبارها پیش رفت. روتنبرگ گفت ، رأی دهندگان برای ائتلاف دموکراتیک حیاتی هستند.

انتخابات به سختی “شکست شکست” بود که دموکرات ها و جمهوری خواهان ضد ترامپ می خواستند. روتنبرگ در مورد ترامپ گفت: “از برخی جهات ، نتایج با چهار سال پیش متفاوت نبود ، علی رغم عدم موفقیت وی در مقابله با ویروس کرونا و اقتصاد.”> انتخابات فشرده به معنای درخواست دموکرات ها است کارن فینی ، استراتژیست باسابقه دموکرات که سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال 2016 بود ، گفت: “ترامپ هنوز با ما است.” وی گفت ترامپ با استفاده از سیاست “سوت سگ” به موفقیت های خود ادامه می دهد – با استفاده از سخنان محجبه یا رمزگذاری شده برای دامن زدن به تنش های نژادی و فرهنگی. فینی گفت ، انتخابات نزدیک ثابت می کند که “ما هنوز کشوری بسیار بسیار تقسیم شده هستیم.”

مبارزات انتخاباتی ترامپ و کمیته ملی جمهوری خواه به سوالات درباره ترامپ و عملکرد حزب در انتخابات پاسخ ندادند.

دفاع از متخصصان

پس از چهار سال دوری از متخصصان در موضوعات مختلف از تغییر اقلیم گرفته تا سیاست خارجی تا بیماری همه گیر ویروس کرونا ، ترامپ قصد شنیدن نظرسنجی ها ، صاحب نظران و سیاستمداران را نداشت که می گفتند او باید فعالیت پرچمدار خود را به وسط میانه رو هدایت کند.

در عوض ، ترامپ با هیجان تفرقه انگیز همه کار را انجام داد استراتژی اساسی – نبرد علیه “آنارشیست ها” لیبرال ، متخصصان بهداشت عمومی دولت خودش و مشروعیت انتخابات. او مبارزات انتخاباتی را با رشته ای از تجمع ها و حامیان اکثراً بدون نقاب و در یک بیماری همه گیر همچنان به پایان رساند.

نتایج اولیه انتخابات عمق شکاف حزبی ملت را نشان داد. پس از یک سال همه گیری ، یک سقوط اقتصادی و ناآرامی های گسترده اجتماعی در مورد قتل پلیس سیاه پوستان ، نظرسنجی ها نشان داد که تعداد کمی از افراد از خطوط حزب عبور کرده اند.

نظرسنجی های انجام شده توسط ادیسون تحقیق نشان داد که ترامپ حمایت خود را حفظ کرده است از اکثریت قاطع رأی دهندگان سفیدپوست ، حدود 55٪ ، اندکی از تعداد وی در سال 2016 کاهش یافته است. فارغ التحصیلان غیر کالج سفید که قلب پایگاه ترامپ را تشکیل می دهند ، هنوز بیش از 20 امتیاز از ترامپ بیش از بایدن پشتیبانی می کنند ، اما حاشیه او در این گروه طبق داده ها ، حدود چهار واحد کاهش یافته است.

مایک مادرید ، یکی از بنیانگذاران پروژه لینکلن – گروهی از فعالان سیاسی سابق جمهوری خواه که برای شکست دادن ترامپ و انتخاب بایدن تبلیغات انتخاباتی کردند – گفت که او فکر می کند ترامپیسم قلب حزب جمهوری خواه باقی خواهد ماند.

حاميان دونالد ترامپ ، رئيس جمهور آمريكا در طول يك كارزار تلاش مي كنند كلاه بگيرند. (عکس: رویترز)

“ترامپیسم ، ناسیونالیسم مردمی ، سیاست شکایت از هویت سفید ادامه خواهد یافت” ، با اشاره به اینکه اکثریت قریب به اتفاق جمهوریخواهان منتخب اشتیاق کمی برای چیزهای متفاوت دارند.

و با این وجود حمایت ترامپ در میان آفریقایی-آمریکایی ها ، اسپانیایی تبارها و آمریکایی های آسیایی-آمریکایی حدود چهار درصد افزایش یافته است ، در مقایسه با چهار سال پیش ، نظرسنجی نشان می دهد. حدود 39٪ از اسپانیایی زبانهای پیر ترامپ رای خود را به ترامپ انداختند که 14 امتیاز بیشتر از 2016 است ، در حالی كه 19٪ از رای دهندگان سیاه پوست بین 30 تا 44 سال از رئیس جمهور حمایت می كنند كه 12 امتیاز نسبت به انتخابات گذشته است. در همین حال ، میزان حمایت ترامپ در میان رای دهندگان سفیدپوست مسن حدود 2 امتیاز کاهش یافت.

در فلوریدا ، افزایش 12 درصدی ترامپ در میان رای دهندگان لاتین ، در مقایسه با سال 2016 ، نقش مهمی در انتقال وی داشت آرای انتخاباتی ایالت میدان نبرد.

این دستاوردها مخالفان ترامپ را که مدتهاست رئیس جمهور را بخاطر آنچه اظهارات نژادپرستانه و سیاستهای سخت مهاجرت وی توصیف می کنند ، چکش می زنند. به طور قابل توجهی ، رئیس جمهور حمایت خود را در مناطق به شدت لاتین در تگزاس افزایش داد و عملکرد کلینتون را با 11 تا 27 امتیاز در شهرستانهای مرز جنوبی ایالت با مکزیک بیش از حد عملکرد داشت. در شهرستان هیدالگو ، که بیش از 90٪ اسپانیایی تبار است ، ترامپ 40000 رای بیشتر از چهار سال پیش کسب کرد و سهم آرا his خود را از 28٪ به 41٪ افزایش داد.

تبلیغات کم اهمیت بایدن ، که اجتناب کرد یک دانشمند علوم سیاسی گفت: تجمعات گوشت و خون که ترامپ در آن رونق گرفت ، بدون شک برتری رئیس جمهور با برخی از رای دهندگان لاتین بود. ویکتوریا دی فرانچسکو سوتو ، معاون رئیس مدرسه Lyndon B. Johnson گفت: “دره ریو گراند ، مانند دیگر مکانهای سنگین لاتین مانند فلوریدا ، یک مکان مردمی و قدیمی است که نیاز به یک رویکرد سیاسی بسیار حساس دارد.” امور عمومی در دانشگاه تگزاس در آستین.

وی گفت که ترامپ با استفاده از سخنان نژادپرستانه ای که وی در مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 هنگام درخواست اقدام مهاجرت به کار برد ، به خود در زمینه لاتین کمک کرد. وی گفت تعجب آور نیست که رای دهندگان از موضع ترامپ در مورد مهاجرت شانه خالی کنند زیرا بسیاری از مردم لاتین که در نزدیکی مرز زندگی می کنند نسبت به مسائل مهاجرت کاملا محافظه کار هستند.

ریچارد کورتز – یک دموکرات و قاضی شهرستان ، یک مقام عالی منتخب ، در شهرستان هیدالگو – گفت: دستاوردهای بزرگ ترامپ در دره ریو گراند به اقتصاد و مذهب برای محافظه کارترین لاتین ها لطمه می زند.

بیماری همه گیر ویروس کرونا آسیب زیادی به منطقه وارد کرده است ، جایی که باید سردخانه های سیار داشته باشند. برای رسیدگی به اوج مرگ و میر کورتز گفت ، هنوز رای دهندگان بیش از ویروس از بیکاری می ترسند و فراخوان ترامپ برای گشودن اقتصاد ایالات متحده را بدون توجه به بیماری همه گیر پذیرفتند.

جمعیت کاتولیک دره نیز از موضع ضد سقط جنین ترامپ استقبال می کنند و موفقیت او در قرار دادن در دادگاه عالی ایالات متحده برای سه قاضی محافظه کار که رأی دهندگان امیدوارند ممکن است رو علیه وید را سرنگون کند. کورتز گفت: جسارت ترامپ نیز با لاتین بازی خوبی انجام داد.

“رای دهندگان اسپانیایی اغلب او گفت: “مانند سیاستمداری سخت ، از نوع جان وین – کسی که به شدت برای آرمانهای خود ایستادگی خواهد کرد.” “برخی از رای دهندگان تازه احساس کردند ترامپ سختگیرتر است.”

عکس پرونده : AP

تجمعات ، ثبت نام و جذب مجدد

نظرسنجی ها در تمام سال نشان داد که زنان حومه و رأی دهندگان مسن تر از رئیس جمهور دور شد. اما ترامپ هرگز جذابیت خود را در میان مومنان از دست نداد – از جمله انجیلی ها ، جمهوری خواهان جیبی که کاهش مالیات وی را دوست داشتند و رای دهندگان عمدتا سفید پوست و غیر دانشگاهی که روزگاری یک حوزه انتخابیه طبیعی دموکرات ها بودند. آنها همچنان به ترامپ در اقتصاد اعتماد داشتند و از تمسخر او از بایدن که بسیاری او را یک فرد معتدل می دانند ، به عنوان ابزاری برای چپ چپ رادیکال ابراز خوشحالی کردند.

“جو بایدن – او همه آنجا نیست” ، ترامپ گفت جمعیت در مزرعه ای در شهرستان باکس ، پنسیلوانیا ، در تاریخ 31 اکتبر.

در یک تجمع در اوپا-لاکا ، فلوریدا ، روز یکشنبه – پنجمین روز ترامپ ، که از نیمه شب گذشته است – رئیس جمهور شورش کرد هواداران با دیدگاه دوگانگی او در مورد آمریکای بایدن: کارخانه های تعطیل شده ، شکستن نفت ، ممنوعیت مالیات چهاربرابر ، بازپرداخت ادارات پلیس ، تخریب حومه شهرها ، مصادره اسلحه و تلقین ضدآمریکایی کودکان مدرسه. (بایدن از هیچ یک از این موارد حمایت نمی کرد.)

“مخالفان ما می خواهند ما را به کوبای کمونیست یا ونزوئلا سوسیالیست تبدیل کنند.”

اما استراتژی تجمع فراتر از جنجال زدن بود. شور و شوق ، مقامات کمپین گفت. این شامل تلاش بسیار گسترده تری برای جذب و ثبت نام اعضای جدید قبیله ترامپ بود – رای دهندگان اغلب نادر ، که ممکن است جمهوریخواه نباشند.

برای شرکت در یک راهپیمایی ترامپ ، یک شرکت کننده مجبور شد به صورت آنلاین ثبت نام کند یا شماره تلفن همراه ، که توسط کمپین برای شناسایی افرادی که ممکن است در سال 2016 یا هرگز رای نداده باشند ، مورد استفاده قرار گرفته است. این بدان معناست که هر تجمع به چیزی تبدیل می شود که سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ ، تیم مورتو ، “یک رویداد عظیم جمع آوری اطلاعات” می نامد و افراد بیشتری را به اردوگاه ترامپ می کشاند. وی گفت: “غیر جمهوریخواه بودن 30٪ از ثبت نام کنندگان در یک تجمع غیر عادی است.”

ثابت شد که ترکیب تجمع ها و داده کاوی یک سلاح مبارزاتی قدرتمند است – و یک پایگاه داده ایجاد کرد. حامیانی که جمهوری خواهان حتی پس از کاخ سفید ترامپ می توانند به ساخت آنها ادامه دهند.

مبارزات انتخاباتی و حزب جمهوری خواه سرمایه گذاری زیادی برای رشد اندازه پایگاه پشتیبانی ترامپ انجام داد. به گفته ریک گورکا ، یک مقام کمیته ملی جمهوریخواه که در این تلاش شرکت داشته است ، از زمان آغاز چرخه 2020 ، حزب جمهوری خواه 2.5 میلیون داوطلب را به ثبت رسانده است که 29.4 میلیون ضربه در و 128.9 میلیون تماس تلفنی را در مناطق جنگی گسترش داده اند. وی گفت: بیش از 2،000 کارمند با حقوق در این ایالت پخش شده اند که برای رئیس جمهور و حزب کار می کنند.

در ایالت هایی که این کمپین از نظر استراتژیک مهم تلقی می شود ، مجموعه ای از طرفداران ترامپ یا نوسان دهندگان را مشخص می کند و آنها را هدف قرار می دهد ضربان درب و تبلیغات دیجیتال.

گورکا گفت: “این 2.5 میلیون داوطلب ، همان کاری است که انجام می دهند.” “آنها با رای دهندگان بالقوه در محله ها ، کلیساها ، بارها ، کافی شاپ های خود ملاقات می کردند ؛ مهم نبود.” به گفته گورکا ، این تجمعات “شبکه ای از افراد را به وجود آورد که هرگز قادر به شناسایی آنها نخواهیم بود”.

جمهوری خواهان در ثبت نام رای دهندگان جدید در ایالت های در حال چرخش از جمله کارولینای شمالی و فلوریدا با بی سر و صد حاشیه های زیادی را به دست آوردند کمک به افزایش مشارکت در برخی از مناطق روستایی ، عمدتا سفیدپوستان و پرمصرف در مناطقی که ترامپ از عمیق ترین چاه های پشتیبانی خود برخوردار است. اما این تعداد توسط موج دموکرات ها در جاهای دیگر جبران شد.

این رای دهندگان جدید ترامپ ممکن است توضیح دهند که چرا بسیاری از نظرسنجی ها از حمایت رئیس جمهور در برخی از ایالت های مهم در سال 2020 دست کم گرفته اند که شرم آور است. دلیل احتمالی دیگر: ذخیره پنهان ترامپ رای دهندگانی که اولویت خود را ساکت نگه داشتند.

رایان لندرز ، 46 ساله ، که در صف انتظار در راهپیمایی ترامپ در ایالت باکس پنسیلوانیا ایستاده بود ، گفت که برخی از دوستان حامی ترامپ تماس تلفنی از نظرسنجی ها گرفته و دروغ گفته اند قصد آنها برای رأی دادن به رئیس جمهور.

“بیل کارچر 48 ساله ، یک نصب کننده طبقه که گفت که او به اوباما و هیلاری کلینتون رأی داده است ، اما از ترامپ حمایت کرد” برخی از مردم به دلیل چپ آن را نگه داشتند. امسال. “اگر طرفدار ترامپ باشید ، نمی توانید عقیده ای داشته باشید. اگر علامت ترامپ دارید ، بخاطر آن گول می خورید.”

تجمعات ترامپ ده ها هزار مورد با صدای بلند و با افتخار طرفداران. در این گردهمایی ها جشنواره های موسیقی پر از علاقه مندان احساس می شد ، با یک لیست پخش گرم از موارد دلخواه کودک بومر و ویدئویی از نکات برجسته دوره اول ترامپ. برای مومنان ، ترامپ چیزی فراتر از یک شخصیت سیاسی را نشان می دهد.

سوزان لندیس ، آرایشگر مو از شهرستان مونتگومری ، نزدیک فیلادلفیا ، گفت: “او ما هستیم ، در کاخ سفید.” “او به جای ما صحبت می کند.”

تیم کندی ، 27 ساله ، در نزدیکی شهرستان پینلاس ، فلوریدا ، در آخر هفته گذشته کنار جاده ایستاد و پرچم های ترامپ را تکان داد – یکی از آنها اسلحه حمله را با عبارت “بیا” نشان می دهد. و آن را بگیر. ” کندی گفت که بحران ویروس کرونا باعث شد که شغلش به عنوان پیمانکار مهندسی یک تولید کننده اسلحه هزینه شود. اما او ترامپ را مقصر نمی داند.

کندی درباره ترامپ گفت: “او مقدس نیست ، اما یک سیاستمدار عادی هم نیست.” “فکر می کنم او واقعاً به مردم اهمیت می دهد.”