پسر نوجوان ترامپ ، بارون ، آزمایش Covid-19 مثبت است ، می گوید ملانیا

بارون ترامپ ، پسر نوجوان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، پس از ابتلا به ویروس ویروس در والدین ، ​​آزمایش ویروس کرونا نیز مثبت شد. ، بانوی اول ملانیا ترامپ روز پنجشنبه اعلام کرد.

آزمایش آزمایش ترامپ و همسرش برای Covid-19 مثبت بود اما هر دو آنها اکنون از بیماری بهبود یافته اند.

ملانیا ساخت اعلامیه ای در وبلاگی در وب سایت کاخ سفید ، در جایی که وی گفت پسرش بارون ، 14 ساله ، هیچ علائمی از خود نشان نداده است.

“ترس من وقتی آزمایش شد که دوباره آزمایش شد و مثبت شد. خوشبختانه ، او یک نوجوان قوی است و هیچ علائمی از خود نشان نمی دهد. از یک جهت خوشحالم که سه نفرمان همزمان این مشکل را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم از یکدیگر مراقبت کنیم و وقت را با هم بگذرانیم. او گناه دارد به گزارش خبرگزاری PTI ، ملانیا روز چهارشنبه آزمایش منفی کرد. “

ملانیا و پسرش در کاخ سفید ماندند ، در حالی که ترامپ مجبور شد هشت روز را در بیمارستان نظامی بگذراند تا از این رمان خوب شود. ویروس.

ترامپ ، که اکنون به طور کامل بهبود یافته است ، دوباره در مسیر مبارزات انتخاباتی خود برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است ماه آینده برگزار شود.

بانوی اول تجربه خود را به اشتراک گذاشت ، گفت که او بسیار خوش شانس بود زیرا تشخیص وی با علائم خفیف همراه بود.

“من بدن درد ، سرفه و سردرد داشتم و بیشتر اوقات احساس خستگی مفرط می کردم. من ترجیح دادم از نظر پزشکی مسیر طبیعی تری را طی کنم و بیشتر ویتامین ها و غذای سالم را انتخاب کنم. ما مراقبان شگفت انگیزی در اطراف خود داشتیم و برای همیشه مراقبت های پزشکی و صلاحدید حرفه ای که از دکتر کانلی و تیم وی دریافت کردیم سپاسگزار خواهیم بود. “PTI از ملانیا ترامپ خبر داد.