روند توییتر # جعلی ملانیا پس از عکس خنداننده شدن بانوی اول با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، ویروسی شد

آیا بدن ملانیا ترامپ در رویدادهای عمومی خود ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را دو برابر همراهی می کند؟ یک تصویر ویروسی جدید از رئیس جمهور ایالات متحده و بانوی اول از 22 اکتبر ، یک تئوری توطئه یک ساله را ایجاد کرده است که نشان می دهد ملانیا ظاهری شبیه به او دارد که به جای بانوی اول در مراسم عمومی شرکت می کند.

شایعات در مورد هنگامی که تصویری از هفته گذشته در حال سوار شدن به هواپیمای تفنگدار دریایی او در شبکه های اجتماعی بود ، ملانیا ترامپ با استفاده از دو تخته بدن سوخت. بر اساس گزارش ها ، این تصویر زمانی گرفته شده است که وی با دونالد ترامپ برای آخرین مناظره ریاست جمهوری در حرکت بود.

با توجه به اینکه عکس فوری در شبکه های اجتماعی قرار گرفت ، چند لحظه چندین نظریه در توییتر ظاهر شد که کاربران در حال یادداشت برداری بودند ” تفاوت جزئی در ظاهر او “. آنها حتی برخلاف “پوزخند ظریف” ملانیا ترامپ که معمولاً داشته است ، به “لبخند گسترده” این زن اشاره کردند و همچنین متوجه شدند که “ملانیا تقلبی” یک عینک آفتابی تیره را پوشانده و بیشتر صورت او را پوشانده است.

، #FakeMe ملانیا روند رو به رشد خود را در توییتر آغاز کرد.

یکی از کاربران توییتر نوشت ، “تنها چیزی که از این دولت از دست خواهم داد این است که آنها در ملانیا جدید عوض شوند و فقط وانمود کنند که مانند 4 ساله متوجه نخواهیم شد قدیمی با یک guppy. “

تنها چیزی که از این دولت از دست خواهم داد این است که آنها در ملانیا جدید جایگزین شوند و فقط وانمود کنند ما مانند یک کودک 4 ساله با یک guppy متوجه نخواهیم شد pic.twitter.com/8J0A4E9z5H

– Zack Bornstein (ZackBornstein) 25 اکتبر 2020

“موفق باشید در پیدا کردن هر عکس از ملانیا که لبخند می زند مانند “، کاربر دیگری نوشت.

موفق باشید تا عکس های ملانیا را با این لبخند پیدا کنید. https://t.co/6pwZTUObDR pic.twitter.com/5dgQKW2S84

– شبح جورج کانوی (@ gtconway3dg) 25 اکتبر 2020

# FakeMe ملانیا گفت: او خوشحال است وقتی که او در اطراف است. pic.twitter.com/HIX6XTPZzA

— دیوید (mmasoccerfan) 25 اکتبر 2020

چندین پست توییتر حتی تصویر ویروسی و تصاویر قبلی ملانیا را که ادعا می کند مطمئن است زن با دونالد ترامپ سوار بر Marine One شده است مقایسه کرده است ملانیا نیست بلکه بدن او دوتایی است.

“این دو عکس را به سمت جلو و عقب بکشید. به دو دندان جلو توجه کنید. ملانیا مربع تر است … این در عکس دیگر او نیست. #Make Melania، “یکی دیگر از کاربران توییتر نوشت.

این دو عکس را به عقب و جلو بکشید. به دو دندان جلو توجه کنید. ملانیا مربع تر است … این در عکس دیگر او نیست. #FakeMelania pic.twitter.com/ge18TBarhy

– BlueinaRedState (@ RedStateBlues20) 25 اکتبر 2020

چپ به راست:
1 ملانیا واقعی
2. ملانیا در سوال
3. Hope Hicks

خنده دار و مضحک است که به نظر می رسد ترامپ می تواند یک FLOTUS ایستاده را جعل کند. با این حال ، این چیزی است که اتفاق می افتد وقتی POTUS دارید که بدون وقفه دروغ می گوید. # VoteBlueToEndThisNightmare pic.twitter.com/GDAi8zoSm9

— متیو سیلوان (MatthewSevenOne) 25 اکتبر 2020

حتی در جایی که بتوان متقاعد کردن ملانیا را دو برابر کرد # FakeMe Melania pic.twitter.com/nky3shCckx

– Daniel Noriega (danoriegaa) 25 اکتبر 2020

حتی پروژه میزبان مشترک لیزا ویلکینسون در توئیتر خود نوشت: “برای هر کسی که فریب خورده جعلی ملانیا را بدل کند (این یک سرنخ درست است) از بالای پله های هواپیما به محض ورود ترامپ به ویسکانسین چند ساعت پیش ، این ملانیا واقعی است.”

برای هر کسی که فریب خورشید جعلی ملانیا را (که در آن سرنخ است) از بالای پله های هواپیما فریب دهد ، وقتی ترامپ وارد ویسکانسین شد ساعاتی پیش ، این ملانیا واقعی است.

امشب بیشتر در یکشنبهtheprojecttv #TheProjectTV

pic.twitter.com/167OnDoK3R

– لیزا ویلکینسون (Lisa_Wilkinson) اکتبر 25 ، 2020

با این حال ، گزارشی در Daily Mail گفت که این تئوری های توطئه هنگامی که عکس مورد نظر با تصاویر دیگری که دقایقی قبل گرفته شده است مقایسه می شود ، واضح نیست و در واقع ملانیا ترامپ را نشان می دهد و نه یک فریبکار است.

تئوری های توطئه ادعا می کنند که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ برای استفاده از ملانیا ترامپ از دوبل بدن استفاده کرد. تاریخ شروع 18-2017 است.

بر اساس گزارشی ، شایعات “جعلی ملانیا” پس از آندره واگنر بازیگر و کمدین برای اولین بار در اکتبر 2017 منتشر شد. بارتون نظریه خود را در فیس بوک ارسال کرد.

ملانیا ترامپ با خروج دونالد ترامپ از نیروی هوایی یک (عکس: AP)

در همین حال ، در سال 2018 ، مردم ادعا کردند که “ملانیا جعلی” که s قبل از خروج از نیروی هوایی یک. این نظریه دوباره بار دیگر ظاهر شد وقتی که عکسی از دونالد ترامپ و ملانیا در حال شرکت در یک یادبود برای قربانیان گردباد در آلاباما به صورت ویروسی منتشر شد. وی همچنین روزنامه نگاران را به پزشكی عکس های همسرش ملانیا ترامپ متهم كرد.

دونالد ترامپ و ملانیا در مراسم یادبود قربانیان گردباد در آلاباما شرکت کردند. (عکس: AP)

دونالد ترامپ در توئیتی ادعا کرده بود که عکس های همسرش تغییر داده شده است تا به نظر برسد که ظاهراً ظاهراً او را به آلاباما برای بررسی خسارت گردباد همراهی کرده است.

“Fake News” تصاویر فتوشاپی از ملانیا را آغاز کرد ، سپس تئوری های توطئه را برانگیخت که در واقع او در آلاباما و جاهای دیگر در کنار من نیست. آنها فقط با گذشت زمان از بین می روند! ” به گزارش آسوشیتدپرس.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قرار است در کمتر از 10 روز در تاریخ 3 نوامبر برگزار شود.